Marek i rośliny

W Patronite od 14.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 649

Liczba Patronów: 330

Zostań Patronem
Kup na prezent
60 patronów
845 miesięcznie
21 250 łącznie
Marek i rośliny to mój kanał na YouTube poświęcony roślinom doniczkowym oraz wszelkim tematom związanym z ich uprawą. Kanał założyłem w styczniu 2021, od tego czasu opublikowałem niemal 300 odcinków💪
Prowadzę też profil na instagramie - Sighthounds.Love.Plants.

O Autorze

Jeśli interesujesz się roślinami domowymi, masz już swoją kolekcję albo dopiero zaczynasz zieloną przygodę, moje filmy na YouTube Marek i rośliny z pewnością Cię zainteresują. Omawiam w nich zarówno rośliny łatwo dostępne, kolekcjonerskie, jak i importowane z różnych zakątków świata. Mówię o tajnikach uprawy, problemach, szkodnikach i innych roślinnych tematach.
Uprawiam rośliny w podłożu ziemnym oraz w hydroponice, opowiadam o tym w swoich filmach i tłumaczę w jaki sposób postępować z różnymi rodzajami roślin niezależnie od metody uprawy. Pokazuję też asortyment sklepów, unboxingi i inne rzeczy związane z roślinną pasją. 

Moja zielona pasja zajmuje coraz więcej miejsca w domu i czasu w dobie. Jednak nie chcę przestawać, bo życie w domowej dżungli zawsze było moim marzeniem. Odkąd prowadzę kanał Marek i rośliny, mnóstwo spędzam na kręceniu i postprodukcji filmików oraz na kontakcie w widzami, którzy zarówno komentują, jak i odzywają się do mnie na instagramie Sighthounds.Love.Plants oraz na zamkniętej facebookowej grupie dla Patronów.

Dlaczego Patronite?

Bo chcę się rozwijać i poświęcić się temu kanałowi💪 Aby móc nagrywać dla Was filmy na temat różnych produktów do uprawy roślin oraz samych roślin, muszę je najpierw kupić i poznać. Nie jestem w stanie kupić tak wielu rzeczy, o których recenzje prosicie, bez Waszego wsparcia.

Przez półtora roku prowadzenia kanału i rok na Patronite kupiłem sprzęt i oprogramowanie potrzebne do nagrywania i obróbki wideo i dźwięku za niemal 25 tysięcy złotych, z czego część była zakupem na raty, które nadal spłacam. Wasze wsparcie pomaga mi w opłacaniu tych zobowiązań.

Tematyka roślinna jest dość niszowa i nie generuje tak dużych dochodów z reklam i współpracy z partnerami, jakie przy takich nakładach pracy miałby kanał o innej tematyce, jednak to rośliny kocham i o nich chcę nagrywać. Poza tym po stale rosnącej liczbie subskrypcji na YouTube wnoszę, że filmiki o roślinach to coś, co lubię oglądać nie tylko ja😁 Dlatego bardzo dziękuję wszystkim, którzy wspierają mój kanał i pomagają utrzymać go przy życiu!

Mam też bardziej dalekosiężne cele, które obejmują zarówno YouTube jak i inne formy przekazu.  Jeśli lubisz mój kanał i chcesz mnie wesprzeć, będę bardzo wdzięczny.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Ania Pawlik
Ania Pawlik
Próg: 15 zł
Anna Szyszko
Anna Szyszko
Próg: 5 zł
Magdalena z Krakowa
Magdalena z Krakowa
Próg: 15 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Katarzyna Słowik
Katarzyna Słowik
Próg: 15 zł