Avatar użytkownika

Marek i rośliny

37
patronów
605 
miesięcznie
30 200 
łącznie
37
patronów
605 zł 30 200 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dzięki za wsparcie!
Bardzo mi miło, że wspierasz mój kanał tą symboliczną kwotą.
Za piątaka mogę kupić malutkiego aloesa albo pół litra biohumusu :)
W ramach podziękowania, w czasie wspierania mnie, wymienię Cię w liście Patronów w każdym odcinku bez specjalnego Patrona
15 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję!
Za piętnaście złotych mogę już poszaleć ;) Czasem udaje się za tyle kupić w markecie całkiem ciekawą roślinę.
W ramach podziękowania dostaniesz możliwość dołączenia do tajnej grupy na Facebooku, w grupie tej doradzam i odpowiadam na pytania Patronów.
Ponadto w czasie subskrypcji będziesz na liście Patronów umieszczanej w każdym odcinku bez specjalnego Patrona.
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
97 dostępnych miejsc
Od tego progu Patroni mają szybszy dostęp do publikowanych filmów, poza tym wszystko to, co w niższych progach.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
98 dostępnych miejsc
Wow!
Dziękuję! Za pięć dych mogę kupić duży wór keramzytu i jeszcze coś do posadzenia w hydroponice :)
W ramach podziękowania, w czasie subskrypcji, będziesz mieć wszystkie przywileje z niższych progów oraz co dwa tygodnie prawo głosu w głosowaniu nad tematem odcinka.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
OMG!
Twoje wsparcie dużo zmienia! Bardzo za nie dziękuję. Dzięki Twojej darowiźnie mogę dalej rozwijać kanał i nagrywać bardziej profesjonalne odcinki.
Sto złotych to próg, który poza wszystkimi przywilejami z niższych progów, da Ci wyjątkową możliwość wymyślenia dla mnie tematu odcinka (oczywiście związanego z roślinami). Ten odcinek będzie zadedykowany tylko Tobie lub wybranej przez Ciebie osobie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Marek i rośliny w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Marek i rośliny to mój kanał na YouTube poświęcony roślinom doniczkowym oraz wszelkim tematom związanym z ich uprawą. Kanał założyłem w styczniu 2021, od tego czasu opublikowałem niemal 300 odcinków💪
Prowadzę też profil na instagramie - Sighthounds.Love.Plants.

Jeśli interesujesz się roślinami domowymi, masz już swoją kolekcję albo dopiero zaczynasz zieloną przygodę, moje filmy na YouTube Marek i rośliny z pewnością Cię zainteresują. Omawiam w nich zarówno rośliny łatwo dostępne, kolekcjonerskie, jak i importowane z różnych zakątków świata. Mówię o tajnikach uprawy, problemach, szkodnikach i innych roślinnych tematach.
Uprawiam rośliny w podłożu ziemnym oraz w hydroponice, opowiadam o tym w swoich filmach i tłumaczę w jaki sposób postępować z różnymi rodzajami roślin niezależnie od metody uprawy. Pokazuję też asortyment sklepów, unboxingi i inne rzeczy związane z roślinną pasją. 

Moja zielona pasja zajmuje coraz więcej miejsca w domu i czasu w dobie. Jednak nie chcę przestawać, bo życie w domowej dżungli zawsze było moim marzeniem. Odkąd prowadzę kanał Marek i rośliny, mnóstwo spędzam na kręceniu i postprodukcji filmików oraz na kontakcie w widzami, którzy zarówno komentują, jak i odzywają się do mnie na instagramie Sighthounds.Love.Plants oraz na zamkniętej facebookowej grupie dla Patronów.

Dlaczego Patronite?

Bo chcę się rozwijać i poświęcić się temu kanałowi💪 Aby móc nagrywać dla Was filmy na temat różnych produktów do uprawy roślin oraz samych roślin, muszę je najpierw kupić i poznać. Nie jestem w stanie kupić tak wielu rzeczy, o których recenzje prosicie, bez Waszego wsparcia.

Przez półtora roku prowadzenia kanału i rok na Patronite kupiłem sprzęt i oprogramowanie potrzebne do nagrywania i obróbki wideo i dźwięku za niemal 25 tysięcy złotych, z czego część była zakupem na raty, które nadal spłacam. Wasze wsparcie pomaga mi w opłacaniu tych zobowiązań.

Tematyka roślinna jest dość niszowa i nie generuje tak dużych dochodów z reklam i współpracy z partnerami, jakie przy takich nakładach pracy miałby kanał o innej tematyce, jednak to rośliny kocham i o nich chcę nagrywać. Poza tym po stale rosnącej liczbie subskrypcji na YouTube wnoszę, że filmiki o roślinach to coś, co lubię oglądać nie tylko ja😁 Dlatego bardzo dziękuję wszystkim, którzy wspierają mój kanał i pomagają utrzymać go przy życiu!

Mam też bardziej dalekosiężne cele, które obejmują zarówno YouTube jak i inne formy przekazu.  Jeśli lubisz mój kanał i chcesz mnie wesprzeć, będę bardzo wdzięczny.

Cele Autora

Prowadzenie i dalsze rozwijanie kanału
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 395 zł brakuje
20%
Po półtora roku na YouTube wiem, że każdy miesiąc to zupełnie inne wyzwania i inna rzeczywistość. Do tej pory miałem wyznaczone cele projektowe, które już częściowo udało mi się zrealizować, jednak kosztowało to wiele więcej, niż założone tu cele - założyłem optymistycznie, że będzie to 10 tysięcy na sprzęt, podczas gdy kosztował on już niemal 25 i płacę miesięczne raty wysokości ponad tysiąca złotych. Dlatego zdecydowałem się na zmianę celów na subskrypcyjne, czyli dotyczące kwot miesięcznego wsparcia, bo w ten sposób będę w stanie myśleć o kolejnych zmianach i dalszym rozwoju kanału.
Przy takim poziomie wparcia będę w stanie dalej nagrywać z dużą częstotliwością, kupować rośliny i akcesoria oraz potrzebny sprzęt. Poza tym będę mógł realizować projekty wiążące się z wyjazdami i inne rzeczy, na które obecnie nie mogę sobie pozwolić.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Marek i rośliny już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bartłomiej M
Bartłomiej M
15 zł
Katarzyna Smolarek
Katarzyna Smolarek
15 zł
Agnieszka Pietrzak
Agnieszka Pietrzak
15 zł
Dawid Kozłowski
Dawid Kozłowski
5 zł
Katarzyna Wilk
Katarzyna Wilk
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.