Marta Krajewska - autorka

W Patronite od 21.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1166

Liczba Patronów: 896

Zostań Patronem
Kup na prezent
17 patronów
350 miesięcznie
5 620 łącznie
Jestem pisarką i zapraszam Cię do Wilczej Doliny - świata inspirowanego dawną, przedchrześcijańską Słowiańszczyzną. W ramach uniwersum znajdziesz powieści dla dzieci, fantastykę dla dorosłych, a nawet erotyk. I będzie więcej, bo ja się dopiero rozkręcam!

O Autorze

Jestem Marta.

Piszę książki, dużo czytam i wiem rzeczy. Rzeczy o kulturze duchowej i materialnej wczesnych Słowian. Przez kilka lat próbowałam łączyć pisanie z pracą na etacie i życiem rodzinnym, ale chaos i wieczny stres okazały się wyniszczające.

Zdobyłam się na trudny krok i postanowiłam żyć jedynie z tworzenia.

Na ten moment napisałam siedem książek i dwa seriale oryginalne dla Storytel. Ósma powieść przechodzi przez proces wydawniczy, piszę kolejną, ale wciąż twierdzę, że dopiero się rozkręcam.

O, na mojej stronie internetowej znajdziesz więcej informacji o mnie i książkach.

A tutaj jest link do profilu na lubimyczytać.pl.

Wilcza Dolina to inspirowane słowiańszczyzną fantastyczne uniwersum, gdzie wszystko, w co wierzyli nasi przodkowie, istnieje naprawdę. Są więc mamuny, wilkołaki, chmurnicy, zaszeptywanie chorób i czas odmierzany rytmem przyrody i obrzędami.

Chcę Cię poprosić, żebyś wstąpił do Doliny jako jej dobry duch i ambasador.

Na Patronite chcę dać Ci pierwsze rozdziały książek, nad którymi pracuję, albo zupełnie nowe, pisane na bieżąco opowieści. Będziesz mógł je przeczytać nim ujrzą światło dzienne.

Czasem poproszę Cię o pomoc w nadaniu imienia któremuś z bohaterów (nie znoszę wymyślania imion), a czasem zapytam o Twoje zdanie odnośnie kłopotliwego fragmentu fabuły. Będziemy robić mnóstwo fajnych rzeczy, zobaczysz!

To jak, idziesz ze mną do Wilczej Doliny?

Zapraszam i z góry dziękuję.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Maja Krzeszowska
Maja Krzeszowska
Próg: 20 zł
Tadeusz Pyda
Tadeusz Pyda
Próg: 20 zł