Avatar użytkownika

Martinn

36
patronów
1 210 
miesięcznie
12 055 
łącznie
36
patronów
1 210 zł 12 055 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za Twoje wsparcie Patronie!

To realna pomoc w rozwijaniu mojej pasji i kanału na YT.
Dziękuję
50 zł miesięcznie
Ogromna wdzięczność za Twoje wsparcie!

Ta kwota to wielka pomoc dla mnie i i dla moich działań.
Dzięki Tobie mogę rozwijać swoją pasję i dostarczać jeszcze lepsze, rzetelne, interesujące treści
Razem ze mną tworzysz mój kanał na YT!
Dlatego raz w miesiącu, podziękuję Ci umieszczając Twoje imię i nazwisko (lub pseudonim) na Liście moich Patronów w filmie na YT oraz będziesz miał dostęp do pobrania wybranych map jakie powstają w moich Raportach

Dziękuję

*Masz także bonus z poprzedniego progu
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
46 dostępnych miejsc
Moja wdzięczność jest ogromna!

100 złotych to kwota duża - dla Patrona i dla mnie.
A ja dzięki Wam mogę rozwijać swoje pasje, poprawiać jakość materiałów na YT, publikować jeszcze lepsze treści
Działamy razem!
Dlatego w każdym niedzielnym materiale zamieszczonym na YT, podziękuję Wam imiennie oraz będziesz miał dostęp do pobrania wybranych map jakie powstają w moich materiałach

Bardzo dziękuję

*Masz także bonusy z poprzednich progów

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Martinn w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem pasjonatem wojskowości, historii, a jednocześnie w swojej pracy pomagam innym, jako Ratownik Medyczny pracujący na karetce PRM, co jest dla mnie spełnieniem marzeń.

Wiele razy myślałem, jak spełniać własne marzenia - robiłem to przez wiele lat:  Rodzina, studia, zainteresowania, ludzie - tak i nad tym słowem się zawsze zatrzymuję - LUDZIE. 
Pomyślałem - mam kanał na YouTube, a gdyby tak pokazać innym to, o czym zapominamy, wydarzenia, które przemijają w bezkresie czasu??


I tak powstał pomysł serii Bitew Świata- bitew, konfliktów, wojen - o których się nie mówi albo mówi się niewiele. Pomysł już był, ale do realizacji jeszcze było daleko. Jednak się nie poddawałem, wszystkiego uczyłem się sam - grafika, montowanie, tworzenia map, a potem animacji. To wszystko zaowocowało piękną Serią Bitew Świata oraz Tajemnic II Wojny Światowej.


Kiedy 22 lutego 2022 roku, za naszą wschodnią granicą pojawiła się rosyjska agresja wobec Ukrainy, po kilku tygodniach postanowiłem, że będę poświęcał swój czas na relacjonowanie tego, co dzieje się na linii frontu. Tak powstała seria Wojna na Ukrainie Raport Wojenny, który został z czasem rozszerzony o Raport Specjalny,  gdzie wraz z gośćmi omawiałem bardzo istotne  wydarzenia.
 


 


Pewnie zapytacie - super, ale po co ci Patronite??
A ja odpowiem, że wszystkie projekty, moje pasje są skierowane dla tych, którzy poszukują wiarygodnych, rzetelnych informacji. Chcę, żebyście nie musieli przeszukiwać zasobów Internetu, trafiać na fake newsy i trollów. Żebyście znaleźli wszystko w jednym miejscu.
Wsparcie Patronek/ów otwiera przede mną dalsze możliwości rozwoju mojego kanału, umożliwia dotarcie do szerszego grona widzów i realizację planów na kanale YT oraz Twitterze.
Wasze wsparcie to także możliwość dalszych działań edukacyjnych,  a szczególnie skupienia się na przekazie historycznym i społecznym. To przysłowiowy wiatr w żagle dla mnie i mojej pasji.
Dziękuję z całego serca!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Martinn już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dominik Gansiniec
Dominik Gansiniec
25 zł
Krzysztof Brola
Krzysztof Brola
100 zł
Janusz Pieczkowski
Janusz Pieczkowski
50 zł
Anonimowy patron
25 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.