Avatar użytkownika

Mateusz Chrobok

20
patronów
1 888 
miesięcznie
13 776 
łącznie
20
patronów
1 888 zł 13 776 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

16 zł miesięcznie
Wybierz 16 zł
4090 dostępnych miejsc
T.Hanks

Dzięki za Twoje wsparcie! To próg dla osób które mają 2^4 wolnej gotówki ale i tak chcą się dorzucić do mojej działalności. Uwaga: wspierając, propagujesz stężenie suchych żartów w moich materiałach.
32 zł miesięcznie
Wybierz 32 zł
2040 dostępnych miejsc
GroupPi

W tym progu dostajesz dostęp do zamkniętej grupy gdzie będziesz mógł wspólnie ze mną, oraz innymi Patronami wymienić się opiniami, nie tylko na temat odcinków. Zyskasz również dostęp do nieudostępnianych nigdzie indziej materiałów.
64 zł miesięcznie
Wybierz 64 zł
1020 dostępnych miejsc
akTOR

Oprócz dostępu do zamkniętej grupy znajdziesz się w elitarnym gronie w napisach końcowych moich odcinków. Cóż za wyróżnienie! Tego się nie da wyedytować. To wieczna chwała.
128 zł miesięcznie
Wybierz 128 zł
510 dostępnych miejsc
do_ciekliwy()

Chciałbyś pogadać z MC, ale nie możesz sobie pozwolić, by zostać Mecenasem? Nie ma sprawy! W tym progu oprócz wcześniejszych nagród wraz z innymi Dociekliwymi będziesz mógł wziąć udział w zamkniętej sesji Q&A raz na trzy miesiące.
256 zł miesięcznie
Wybierz 256 zł
16 dostępnych miejsc
MEME GENERATOR

Raz na kwartał Twój mem pojawi się w odcinku ;) Oczywiście otrzymasz wszystkie nagrody z wcześniejszych progów. Będzie to wymagało synchronizacji między nami i na pewno dostaniesz dostęp do przedprodukcyjnej wersji odcinków w trakcie tworzenia.
512 zł miesięcznie
Wybierz 512 zł
8 dostępnych miejsc
LOŻA SZYDERCÓW

Będziesz mieć wpływ na dalszy rozwój kanału - raz na kwartał spotkamy się wirtualnie na zebranie Loży żeby omówić dotychczasowe działania i plany na przyszłość. Oczywiście otrzymasz wszystkie nagrody z wcześniejszych progów. Losy świata, a przynajmniej losy tematów poruszanych na kanale, będą zależały od tych spotkań.
1024 zł miesięcznie
Wybierz 1024 zł
3 dostępne miejsca
eMCenas

Jesteś prawdziwym Mecenasem! Oprócz nagród z poprzednich progów otrzymasz możliwość spotkania się z Mateuszem i/lub całym zespołem raz w miesiącu. Oczywiście otrzymasz wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mateusz Chrobok w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nazywam się Mateusz Chrobok i od października 2021 roku prowadzę na Youtube kanał, w którym podejmuję tematy związane z cyberbezpieczeństwem, startupami, innowacjami i sztuczną inteligencją.

Przez lata byłem developerem, bezpiecznikiem, architektem w dużych firmach a następnie CTO czy CEO w startupach. Stąd jest mi łatwiej podejmować niektóre tematy i dzielić się swoją percepcją.  

Moje materiały spotkały się z gigantycznym zainteresowaniem, które zaskoczyło nawet takiego urodzonego optymistę, jak ja :) Chcąc sprostać rosnącym wymaganiom ponad 50-tysięcznej społeczności, która spontanicznie zgromadziła się wokół publikowanych przeze mnie treści, postanowiłem udostępnić moim widzom możliwość crowdfundingu. Dzięki temu będę w stanie lepiej i atrakcyjniej odpowiadać na zainteresowania swojego - dotychczas niezwykle wyrozumiałego - audytorium.

Dziś wszyscy na każdym kroku korzystamy z nowoczesnych zdobyczy techniki, niemal każdy sprzęt posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu, a wszelkie komunikaty można przesłać w mgnieniu oka na drugi koniec globu. To świat pełen możliwości... i zagrożeń.

Dlatego oprócz popularyzowania suchych dowcipów, mojej działalności na Youtube przyświeca tylko jeden cel - chcę uzbroić swoich widzów w taką wiedzę, by w świecie wirtualnym byli prawdziwie bezpieczni.

Marzę, by na swoim kanale móc w przyszłości na bieżąco informować o dynamicznych zmianach, jakie zachodzą w świecie innowacji, a także by prowadzić relację z najważniejszych wydarzeń i konferencji poświęconych tym zagadnieniom.

Zostając Patronem, pozwalasz mi rozwijać mój kanał i osiągać te cele, za co bardzo Ci dziękuję!

Starałem się tak zorganizować progi, by każdy zainteresowany mógł wesprzeć mnie w mojej misji, niezależnie od zasobności swojego portfela.

Gdy wystarczająca liczba Patronów zamelduje się w pierwszych trzech nielimitowanych progach, będę mógł zrezygnować z części projektów, którymi się zajmuję, a z których dotychczas utrzymywałem swój kanał. Dzięki temu będę mógł więcej czasu poświęcić na przygotowywanie i tworzenie atrakcyjnych materiałów.

Kolejne progi przeznaczone są dla tych, którzy żywo interesują się poruszanymi przeze mnie tematami, chcą zyskać przestrzeń do rozmowy o tych zagadnieniach i mieć realny wpływ na to, w jakim kierunku zmierza ten kanał.

Ufam, że możliwość bycia Patronem odbierzecie zgodnie z intencją, jaka mi przyświecała - czyli jako zaproszenie do wspólnej zabawy!

Mateusz
 

Kilka moich materiałów:

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mateusz Chrobok już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Katarzyna Buhłak
Katarzyna Buhłak
16 zł
Maciej Kot
Maciej Kot
128 zł
dyr. Fotoprepper
dyr. Fotoprepper
32 zł
Marcin Grześ
Marcin Grześ
32 zł
Trotula
Trotula
64 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.