Mateusz Chrobok

W Patronite od 23.03.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1246

Liczba Patronów: 1019

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
320 miesięcznie
2 576 łącznie
Nazywam się Mateusz Chrobok i od października 2021 roku prowadzę na Youtube kanał, w którym podejmuję tematy związane z cyberbezpieczeństwem, startupami, innowacjami i sztuczną inteligencją.

O Autorze

Przez lata byłem developerem, bezpiecznikiem, architektem w dużych firmach a następnie CTO czy CEO w startupach. Stąd jest mi łatwiej podejmować niektóre tematy i dzielić się swoją percepcją.  

Moje materiały spotkały się z gigantycznym zainteresowaniem, które zaskoczyło nawet takiego urodzonego optymistę, jak ja :) Chcąc sprostać rosnącym wymaganiom ponad 50-tysięcznej społeczności, która spontanicznie zgromadziła się wokół publikowanych przeze mnie treści, postanowiłem udostępnić moim widzom możliwość crowdfundingu. Dzięki temu będę w stanie lepiej i atrakcyjniej odpowiadać na zainteresowania swojego - dotychczas niezwykle wyrozumiałego - audytorium.

Dziś wszyscy na każdym kroku korzystamy z nowoczesnych zdobyczy techniki, niemal każdy sprzęt posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu, a wszelkie komunikaty można przesłać w mgnieniu oka na drugi koniec globu. To świat pełen możliwości... i zagrożeń.

Dlatego oprócz popularyzowania suchych dowcipów, mojej działalności na Youtube przyświeca tylko jeden cel - chcę uzbroić swoich widzów w taką wiedzę, by w świecie wirtualnym byli prawdziwie bezpieczni.

Marzę, by na swoim kanale móc w przyszłości na bieżąco informować o dynamicznych zmianach, jakie zachodzą w świecie innowacji, a także by prowadzić relację z najważniejszych wydarzeń i konferencji poświęconych tym zagadnieniom.

Zostając Patronem, pozwalasz mi rozwijać mój kanał i osiągać te cele, za co bardzo Ci dziękuję!

Starałem się tak zorganizować progi, by każdy zainteresowany mógł wesprzeć mnie w mojej misji, niezależnie od zasobności swojego portfela.

Gdy wystarczająca liczba Patronów zamelduje się w pierwszych trzech nielimitowanych progach, będę mógł zrezygnować z części projektów, którymi się zajmuję, a z których dotychczas utrzymywałem swój kanał. Dzięki temu będę mógł więcej czasu poświęcić na przygotowywanie i tworzenie atrakcyjnych materiałów.

Kolejne progi przeznaczone są dla tych, którzy żywo interesują się poruszanymi przeze mnie tematami, chcą zyskać przestrzeń do rozmowy o tych zagadnieniach i mieć realny wpływ na to, w jakim kierunku zmierza ten kanał.

Ufam, że możliwość bycia Patronem odbierzecie zgodnie z intencją, jaka mi przyświecała - czyli jako zaproszenie do wspólnej zabawy!

Mateusz
 

Kilka moich materiałów:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomasz Szklarski
Tomasz Szklarski
Próg: 16 zł
Bartosz Puź ma zawsze racje.
Bartosz Puź ma zawsze racje.
Próg: 32 zł
Ma.Rek
Ma.Rek
Próg: 32 zł
Anonimowy patron
Próg: 32 zł
kamil longawa
kamil longawa
Próg: 16 zł