Mazurskie Tajemnice

W Patronite od 05.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1134

Liczba Patronów: 1246

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
264 miesięcznie
7 056 łącznie

Regularne tworzenie kolejnych odcinków Mazurskich Tajemnic

2 500 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

2 236 zł

brakuje

Jeśli systematycznie oglądasz Mazurskie Tajemnice, nie muszę przekonywać Cię, że nasz kanał powstał z potrzeby serca i pasji chłopaka z Mazur. Każda wyprawa, tworzenie nowego materiału to niepowtarzalna przygoda i frajda. Jedna opowiedziana historia otwiera dziesiątki kolejnych wątków. Przez cztery lata dawałem sobie radę bez zewnętrznego wsparcia. Kolejne odcinki powstawały w ramach czasu wolnego od codziennych obowiązków, a praca nad nimi była przyjemnym hobby.

Wraz z rozwojem kanału i wzrastającą liczbą odbiorców wzrastają również oczekiwania co do częstotliwości i jakości naszych materiałów. Samodzielna realizacja i montaż mocno ograniczają możliwość twórczej pracy nad kolejnymi wyprawami, nie mówiąc już o kontakcie z widzami. Dlatego dojrzałem do decyzji poproszenia Was o pomoc w tworzeniu kanału.

Oprócz pasji, serca, ułańskiej fantazji i Waszego zainteresowania, potrzebujemy na tym etapie środków, na montaż, obsługę operatorską i dźwiękową oraz środków na utrzymanie ekipy podczas realizacji programu (dojazd, noclegi, wyżywienie). Nie obiecamy wam wielkich cudów i rewolucji, jednak dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli nadal regularnie i w coraz lepszej jakości technicznej i merytorycznej tworzyć Mazurskie Tajemnice.

Wspierając nasz cel, jesteście odkrywcami i współautorami kolejnych Mazurskich Tajemnic!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dagmara Kulig
Dagmara Kulig
Próg: 8 zł
Anonimowy patron
Próg: 86 zł
Wojtek Peninski
Wojtek Peninski
Próg: 24 zł
Marek Stepinski
Marek Stepinski
Próg: 8 zł
Henryk Kwapisz
Henryk Kwapisz
Próg: 36 zł
Anonimowy patron
Próg: 86 zł