Avatar użytkownika

Mazurskie Tajemnice

5
patronów
196 
miesięcznie
11 862 
łącznie
5
patronów
196 zł 11 862 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

8 zł miesięcznie
Jeśli uważasz, że czas spędzony na oglądaniu Mazurskich Tajemnic nie jest czasem straconym w ten sposób możesz wyrazić swoją wdzięczność dla naszej pracy. My odwdzięczymy się comiesięczną produkcją na naszym kanale.
16 zł miesięcznie
Jeśli w napięciu oczekujesz na kolejny odcinek Mazurskich Tajemnic i ciągle jest ci za mało oprócz subskrypcji kanału i lajków możesz wesprzeć nasze działania również w ten sposób. Nie zawiedziemy Cię! Będziemy dalej robić swoje najlepiej jak potrafimy!
24 zł miesięcznie
Jeśli uważasz, że YouTube bez Mazurskich Tajemnic nie byłby już taki sam i jesteś gotowy do poświęceń dla sprawy na pewno odnajdziesz się w tym progu. Nie obiecamy Ci cudów, ale możesz być pewien, że dzięki Tobie ruszymy na kolejną wyprawę i przyniesiemy Ci fascynującą, soczystą opowieść.
36 zł miesięcznie
Wybierz 36 zł
20 dostępnych miejsc
Jeśli chciałbyś zwiedzać Warmię i Mazury szlakiem naszych wyprawa ten próg jest dla Ciebie. Oprócz comiesięcznej dawki Mazurskich Tajemnic otrzymasz od nas opatrzony dedykacją autora przewodnik przy pomocy, którego sam będziesz mógł odwiedzić wybrane miejsca o których opowiadamy. W tym roku jest to przewodnik prowadzący po wydarzeniach I wojny światowej w powiecie nidzickim.
86 zł miesięcznie
Wybierz 86 zł
8 dostępnych miejsc
Kto nie ryzykuje… ten nie wygrywa bitew! Jeśli chciałbyś walczyć po naszej stronie to wyzwanie jest dla Ciebie. Będziesz walczył na naszym skrzydle, a my postaramy się nie zawieść. Dowodem naszej wdzięczności oprócz filmu będzie koszulka z logotypem Mazurskich Tajemnic.
410 zł miesięcznie
Wybierz 410 zł
4 dostępne miejsca
Dlaczego 410? Bo nie mieliśmy odwagi napisać 1410!:) To jedna z ważniejszych dat związana z historią Warmii i Mazur. Jeśli chciałbyś, aby nasze produkcje były tak dobre jak zwycięstwo pod Grunwaldem zostań naszym Mecenasem. Oprócz przewodnika i koszulki, które będą wyrazem naszej wdzięczności, umieścimy twoje imię i nazwisko w napisach końcowych naszych produkcji.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mazurskie Tajemnice w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Mazury - cieszą oko, pobudzają wyobraźnię i przyciągają swoimi tajemnicami. Zamiast więc szukać dalekich cudów, doznaję największej rozkoszy, gdy wędrując przez lasy, spotykam ruiny, bunkry, pobitewne cmentarze, pradawne grodziska, gdy przykładam ucho do starych mogił by potem opowiadać ich dzieje.

Nazywam się Przemek Kawecki, z wykształcenia jestem socjologiem, dziennikarzem i teologiem. Na co dzień, jako osoba duchowna zajmuję się pracą z młodzieżą. Z zamiłowania jestem regionalistą zafascynowanym historią mojej małej ojczyzny, czyli województwa warmińsko – mazurskiego.

Z miłości i szacunku do tej ziemi i jej historii stworzyłem kanał, który ma na celu popularyzowanie historii Warmii i Mazur. Przez kilka lat byłem prowadzącym i współautorem różnych produkcji telewizyjnych realizowanych na potrzeby TVP i TVN. Zdobyte wówczas doświadczenie zainspirowało mnie do rozpowszechnienia poznawanych przeze mnie historii w formie Videobloga. Przez 4 lata działalności zrealizowałem 50 filmów opowiadających różne historie od pradziejów tego regionu po wydarzenia z I i II wojny światowej. Przez te kilka lat systematycznej pracy prowadzony przeze mnie kanał Mazurskie Tajemnice zdobył już grono stałych widzów i sympatyków, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne video-opowieści.  

 

Cele Autora

Regularne tworzenie kolejnych odcinków Mazurskich Tajemnic
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 304 zł brakuje
7%
Jeśli systematycznie oglądasz Mazurskie Tajemnice, nie muszę przekonywać Cię, że nasz kanał powstał z potrzeby serca i pasji chłopaka z Mazur. Każda wyprawa, tworzenie nowego materiału to niepowtarzalna przygoda i frajda. Jedna opowiedziana historia otwiera dziesiątki kolejnych wątków. Przez cztery lata dawałem sobie radę bez zewnętrznego wsparcia. Kolejne odcinki powstawały w ramach czasu wolnego od codziennych obowiązków, a praca nad nimi była przyjemnym hobby.

Wraz z rozwojem kanału i wzrastającą liczbą odbiorców wzrastają również oczekiwania co do częstotliwości i jakości naszych materiałów. Samodzielna realizacja i montaż mocno ograniczają możliwość twórczej pracy nad kolejnymi wyprawami, nie mówiąc już o kontakcie z widzami. Dlatego dojrzałem do decyzji poproszenia Was o pomoc w tworzeniu kanału.

Oprócz pasji, serca, ułańskiej fantazji i Waszego zainteresowania, potrzebujemy na tym etapie środków, na montaż, obsługę operatorską i dźwiękową oraz środków na utrzymanie ekipy podczas realizacji programu (dojazd, noclegi, wyżywienie). Nie obiecamy wam wielkich cudów i rewolucji, jednak dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli nadal regularnie i w coraz lepszej jakości technicznej i merytorycznej tworzyć Mazurskie Tajemnice.

Wspierając nasz cel, jesteście odkrywcami i współautorami kolejnych Mazurskich Tajemnic!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mazurskie Tajemnice już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
86 zł
marzenna2711@wp.pl
marzenna2711@wp.pl
86 zł
Jarosław Rama
Jarosław Rama
8 zł
Marcin Jarosiński
Marcin Jarosiński
8 zł
Marek Jankowski
Marek Jankowski
36 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.