Mekatron

W Patronite od 28.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2994

Liczba Patronów: 2330

Kup na prezent
2 patronów
10 miesięcznie
2 345 łącznie
Cześć! Z tej strony Mechanical Might. Od lat zajmuję się kompozycją muzyki filmowej, programowaniem oraz projektowaniem scen (głównie grafika 3D). Większość swojego wolnego czasu poświęcam swoim pasjom i projektom. Mekatron jest jednym z nich.

O Autorze

Mekatron jest polską implementacją syntezatora TTS oryginalnie znanego jako Tacotron2 opracowanego przez NVIDIA.

Projekt powstał całkiem przez przypadek, podczas prób stworzenia moda do gry Gothic, który byłby w stanie generować własny, unikalny storyline w czasie rzeczywistym oparty o uniwersum Gothica. Mekatron początkowo był tylko modułem, który odpowiadałby za głos w wygenerowanym dialogu, jednak zyskał on zainteresowanie ze strony kilku community (i to nie tylko tych gothicowych).
Pierwsze dni stronki oferowały jedynie pole tekstowe, rozwijane menu z wyborem modelu (których było tylko 4) oraz przycisk "generuj". Z czasem liczba postaci wzrastała, a jakość wygenerowanego głosu była coraz lepsza.

Dziś oficjalna strona Mekatrona jest już praktycznie gotowa i jest wciąż rozwijana.
Wraz z nowymi rozwiązaniami i funkcjonalnością przychodzą również kolejne głosy dostarczane nie tylko przeze mnie, ale także przez nasze niewielkie community!
Projekt jest otwarty i oprócz usługi poprzez stronę internetową oferuję także gotowe, skonfigurowane repozytorium, dzięki któremu każdy z odpowiednim sprzętem może nauczyć się dowolnego głosu.


Jeśli zależy Tobie na przyszłości projektu rozważ wsparcie mnie właśnie na Patronite.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Hubert Z Lasu
Hubert Z Lasu
Próg: 10 zł
Maciej Fedor
Maciej Fedor
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Bob_Pop
Bob_Pop
Próg: 20 zł
The Big Moss
The Big Moss
Próg: 5 zł
Nuno I Paulinux
Nuno I Paulinux
Próg: 20 zł