Michał Łangowski - Piosenki na lepszy czas

"Szukam...szukania mi trzeba... Domu - gitarą i piórem..." Piosenkami odmrażam dobre myśli, starając się zatrzymać barwne krajobrazy uczuciowości, ukryte w metaforach moich ulubionych Poetów.

O Autorze

Cześć :)!!!

Witam Cię z uśmiechem, w szczególnym miejscu na mapie moich internetowych ścieżek.
W miejscu będącym swoistym kołem ratunkowym dla moich marzeń.

To strona dla osób pragnących nie tylko śledzić kolejne prezentowane przez mnie piosenki, ale także chcących zostać Opiekunem, Patronem, Przyjacielem, czy też Mecenasem moich projektów artystycznych.

To miejsce dla Przyjaciół, którzy poprzez swoje świadome wsparcie , współtworzą te muzyczne światy, kolejne śpiewogrania, piosenki, płyty, spotkania i koncerty.
Osoby będące współtwórcami moich muzycznych ścieżek, oprócz szczególnego miejsca w sercu - stają się na stałe integralną częścią wszelkich artystycznych działań, grupą najbliższych opiekunów moich marzeń...

Niezależnie od wybranego progu wsparcia, każdy z moich Patronów otrzyma ode mnie pocztą artystyczną bransoletkę z drewna bambusowego, będącą swoistym znakiem rozpoznawczym Przyjaciół mojej muzyki

 

Począwszy od września 2020 - co miesiąc, każdy Mecenas, Opiekun bądź Przyjaciel mojej muzycznej drogi, otrzyma w zależności od wybranego progu wsparcia, mp3 bądź płytę z najpiękniejszymi piosenkami ze śpiewograń  danego miesiąca.
 MOJE MUZYCZNE ŚCIEŻKI:

CISZA JAK TA

Moja artystyczna droga rozpoczęła się kilkanaście lat temu.
Tyle też współtworzę zespół Cisza Jak Ta, w którym śpiewam, gram na gitarze, piszę, i organizuję koncerty.

To mój artystyczny matecznik i zespół, który ma największe miejsce w moim serduchu.
To dla Ciszy napisałem swoje najważniejsze piosenki.

Powstało ich przez te lata tworzenia w Ciszy naprawdę wiele.
Kilkoma z tych, które spotkały się z Waszą szczególną życzliwością dzielę się poniżej:

Jeśli chcesz bliżej poznać nasz repertuar i dyskografię - serdecznie zapraszam tutaj:
 
SPOTIFY: https://tinyurl.com/yxm94hgc
YOUTUBE: https://www.youtube.com/user/Ciszajakta
FACEBOOK: https://www.facebook.com/ciszajakta


 

PROJEKT "POMIĘDZY CISZĄ A CISZĄ"

Drugą odsłoną mojej artystycznej działalności jest projekt "Pomiędzy Ciszą a ciszą"
To piosenki, które napisałem przez ostatnie kilkanaście lat, a które z najróżniejszych powodów nie znalazły wspólnego mianownika z zespołem.

Powstały trzy płyty tego projektu, na których znajduje się niemal czterdzieści piosenek napisanych do słów moich ulubionych Poetów, a także utwory w pełni autorskie.
Wszystkich trzech płyt tego projektu posłuchać można tutaj:


SPOTIFY: https://tinyurl.com/y56h9n7d
YOUTUBE: https://www.youtube.com/user/thin29
FACEBOOK: https://www.facebook.com/Michal.z.Ciszy


 

PROJEKT "ŚPIEWOGRANIA ONLINE"
 

Trzecim nurtem mojej artystycznej drogi, są prowadzone od kilkunastu lat, równolegle z działalnością piosenkotwórczą i koncertową - śpiewogrania.

Są to spotkania przy żywym ogniu i gitarze, podczas których gram piosenki, w większości nie będące mojego autorstwa, a które stały się dla mnie inspiracją do współtworzenia Krainy Łagodności.

Takie, które uważam za piękne, i którymi chcę się dzielić ze Słuchaczami, wielką wagę przykładając do współtworzenia tych muzycznych wieczorów przez wszystkich ich uczestników.

Wspólne śpiewanie, czyli bellonowskie "współbytowanie w śpiewie" jest tu wartością nadrzędną.


Od listopada 2019 roku, początkowo z przyczyn praktycznych, a w następstwie ogólnoświatowej izolacji - spotkania śpiewograniowe przeniosłem do internetu.
 

Jak dotąd zagrałem ponad sto śpiewograń online, które gromadzą co tydzień na mojej stronie na facebooku (https://www.facebook.com/Michal.z.Ciszy) kilkusetosobowe grono przyjaciół, nie tylko słuchających i śpiewających ze mną znane i nieznane piosenki, ale również tworzących unikalną społeczność, opartą o wzajemną życzliwość, współodczuwanie i dobre słowo.
To Ludzie pod wspólnym mianownikiem, którym jest niebywała wrażliwość i radość ze współodczuwania.
Przykładowe spotkania śpiewograniowe są do odsłuchania poniżej:

Link do kompletnej playlisty zawierającej wszystkie dotychczasowe śpiewogrania poniżej:
https://tinyurl.com/y3qjdz4tŚPIEWOGRANIA ONLINE W DUECIE Z MARTINEM KACEM, CZYLI
"M&Ms"

Duet - Michał Łangowski i Martin Kac, wyewoluował z moich granych dla Was, już od ponad 14 miesięcy, śpiewograń online.
A wszystko zaczęło się przy gościnnym, drewnianym domku naszych Przyjaciół, gdzie zagrałem latem kameralny solowy koncert. Podczas ostatniej piosenki - dołączył do mnie na scenie spontanicznie Martin Kac ze swoją harmonijką ustną.
Po koncercie, już przy ognisku, wybrzmiała tego wieczoru jeszcze niejedna pieśń.

I narodziła się wzajemna muzyczna fascynacja.
Bo to i wspólne dźwięki, repertuar, wartości, historia, wspólny szacunek dla słowa i dźwięku, ci sami Mistrzowie, ten sam pułap wrażliwości muzycznej.

I choć znaliśmy się z Martinem od dobrych kilkunastu lat, to właśnie spotkanie w tym czasie, miejscu i okolicznościach dało 17 listopada 2020 roku początek wspólnemu graniu internetowych śpiewograń, w duecie żartobliwie zwanym od pierwszych liter naszych imion: "M&M"
Z miejsca pokochaliśmy to duetowe dla Was granie.

Zagraliśmy wspólnie już ponad 100 ukochanych pieśni Mistrzów piosenki :)

 

Link do kompletnej playlisty zawierającej wszystkie dotychczasowe śpiewogrania poniżej:
https://tinyurl.com/y3qjdz4t


DUET M&M


Moja współpraca artystyczna z Martinem Kacem, wyewoluowała z koncertów online, a zaowocowała powstaniem wspólnej płyty zatytułowanej „Wiosenki”.
Na repertuar naszych koncertów składają się poetycko muzyczne opowieści, oparte o nastrój gitarowych aranżacji, wykonywanych na dwa głosy, dwie gitary, oraz dwie harmonijki ustne.
Całości koncertów towarzyszy duża dawka humoru, a piosenki przeplatane są anegdotami z wieloletnich doświadczeń scenicznych macierzystych zespołów, oraz żartami sytuacyjnymi.
Naczelnym hasłem duetu są słowa „to jest takie ładne”, gdyż bardzo kochamy to co śpiewamy, i chcemy się z Wami dzielić pięknem tych opowieści. 


PIOSENKI OKOLICZNOŚCIOWE

Czasami piszę też piosenki nieprogramowe, czyli całkiem wolne ptaki, których nijak nie daje się dopasować do żadnej z w/w dróg muzycznych...
Przykładowych piosenek z tego nurtu posłuchać można poniżej:

 


 

NOWE PIOSENKI

I - "at least, but not at last"

Cały czas powstające "leśne piosenki", które z miejsca trafiają na nasze koncerty, a pewnie już za chwil parę - na kolejne płyty Duetu M&M

To tylko taki skrót mojej muzyczno-poetyckiej drogi.
Jej dalszy bieg zależy w ogromnej mierze od Ciebie...


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent