Miłe Obrazki - Maria Kaczorowska

W Patronite od 16.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 301

Liczba Patronów: 205

Zostań Patronem
Kup na prezent
107 patronów
1 980 miesięcznie
31 075 łącznie
Rysuję Miłe Obrazki. Czasem są w treści czarno białe i mocne jak kreska, którą lubię rysować. Innym razem próbuję w nich uchwycić odcienie szarości, które na codzień łatwo umykają. Odpowiadając na komentarze i prowadząc żywe dyskusje z odbiorcami korzystam z psychologicznego wykształcenia.

O Autorze

Refleksja nad ludzką naturą, obserwowanie sposobów myślenia i zachowywania się, przyglądanie się ludziom, słuchanie ich - to wszystko, co przekazuję na Miłych Obrazkach. 

Rozmawiam z Wami w komentarzach. Rozwiewam wątpliwości, podaję szczegóły. Dowiaduje się, jak wiele te wymiany komentarzy dla Was znaczą.

Ważną częścią mojej działalności jest prowadzenie relacji, w których zadaję obserwującym pytania, a potem publikuję ich odpowiedzi. 

- Co jest z Tobą „nie teges”?
- Jaką najdziwniejszą myśl miałaś ostatnio?
- Za co dziś jesteś wdzięczny?
- Jakie jest Twoje „to”, któtego się wstydzisz?

Odpowiedzi na te pytania niosą otuchę wielu osobom, które piszą do mnie, że do tej pory czuły się osamotnione, nienormalne - ale nie dziś, nie po tej relacji.

Myślę, że Miłe Obrazki to coś naprawdę ważnego. Czuję się onieśmielona i zawstydzona skalą, do jakiej rozrósł się ten profil. I bardzo, bardzo dziękuję moim Patronkom i Patronom, dzięki którym mogę się stale rozwijać.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
A A
A A
Próg: 13 zł
Wioleta Król
Wioleta Król
Próg: 13 zł
Malgorzata Heise-Grzejszczyk
Malgorzata Heise-Grzejszczyk
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 13 zł
Anonimowy patron
Próg: 13 zł
Paulina eR
Paulina eR
Próg: 13 zł