Miłe Obrazki

W Patronite od 16.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 552

Liczba Patronów: 419

Zostań Patronem
34 patronów
647 miesięcznie
2 170 łącznie

Papier, mazaki i czas.

3 500 zł

62%

osiągnięto

1 330 zł

brakuje

Jeśli dostanę wsparcie rzędu 3,5 tys. miesięcznie, to będę mogła prowadzić moją internetową działalność w taki sposób, jak to miało miejsce do tej pory, gdy profil był mniej popularny, ale bez zarywania nocy i nadrywania domowego budżetu.
I już nigdy więcej nie stanie przede mną widmo dialogu:
- Znowu pracujesz, mamo?
- Ee, synku, tłumaczę coś ludziom w Internecie. To taka praca, tylko za darmo.

Miłe Obrazki w wersji papierowej.

7 000 zł

31%

osiągnięto

4 830 zł

brakuje

Jeśli otrzymam wsparcie na poziomie 7 000 zł będę mogła zlecić wydanie Miłych Obrazków w formie papierowej: tematycznych albumów, posterów i kartek. Marzę, by dostarczyć odbiorcom produkt jak najwyższej jakości wykonany w zrównoważony i etyczny sposób przez polskie zakłady i móc opłacić współpracowników w sposób odpowiadający ich kompetencjom i jakości ich pracy. To moje marzenie zobaczyć, jak tworzone przeze mnie treści wychodzą poza internet i skłaniają do refleksji również w wersji papierowej.

Udało mi się osiągnąć ten cel, a Ty wspierasz mnie przez pół roku kwotą 50zł miesięcznie i wyżej? Dostaniesz ode mnie w podzięce poster Miłych Obrazków.

Udało mi się osiągnąć ten cel, a Ty wspierasz mnie przez co najmniej pół roku kwotą 200zł? Dostaniesz albumowe wydanie Miłych Obrazków z dedykacją.

Miłe Obrazki dla miejsc publicznych.

10 000 zł

21%

osiągnięto

7 830 zł

brakuje

Jeśli kwota otrzymanego wsparcia przebije 7 000, to wysokiej jakości wydruki i albumy z Miłymi Obrazkami przygotowane za środki przekraczające każdego miesiąca poprzedni cel trafią do poczekalni przychodni, poradni, szkół, bibliotek, fundacji, ośrodków pomocy i innych miejsc w całej Polsce, które zgłoszą do mnie chęć wykorzystania Miłych Obrazków w swoich przestrzeniach.

Przykładowo - 7 800 wsparcia w lipcu? Świetnie, albumy i postery o wartości 800 zł mogą trafić do Centrum Wsparcia Rodziny w Rodzinowie.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Patryk Perduta
Patryk Perduta
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Małgorzata Aleksandra Gądek
Małgorzata Aleksandra Gądek
Próg: 13 zł
Qahodron
Qahodron
Próg: 50 zł
Agnieszka Żuk
Agnieszka Żuk
Próg: 13 zł
Patrycja Kuna
Patrycja Kuna
Próg: 13 zł