Mam wiele zainteresowań, jedne mało warte uwagi, inne wcale :) Tymi dla których założyłem ten profil są jednak czytanie nowel, mang i oglądanie anime, a że tłumaczy nigdy zbyt wielu postanowiłem poświęcić nieco wolnego czasu na przełożenie niedocenianych serii na nasz piękny język!

O Autorze

Pewnego pięknego dnia - choć właściwie było dość pochmurno... postanowiłem sobie, że czas najwyższy zrobić coś ze swoim życiem i opuścić swą przytulną jaskinię. Uświadomiłem sobie wtedy, że aby to osiągnąć będę musiał stłumić nieco swoją introwertyczną naturę i poświęcić trochę czasu na poprawę swoich umiejętności interpersonalnych oraz poszerzenie horyzontów.

Oczywistym stało się, że będzie to wymagało zrozumienia innych ludzi - ich języka, kultury i wierzeń. Ten cel przyświeca właśnie moim tłumaczeniom. Rozpocząłem ten projekt, aby zmobilizować samego siebie do dalszego rozwoju, otworzyć na świat i zostawić na nim coś od siebie. Ilość przychylnych opinii i podziękowań w zupełności przekonała mnie, że jest to coś czego nie chciałbym zostawić.

Mój aktualny dorobek nie jest wielki, ale rośnie z dnia na dzień i nie mam zamiaru na nim poprzestawać. Zamierzam zająć się tłumaczeniem wszystkich niedocenianych, porzuconych lub bardzo wolno tłumaczonych animacji jak i literaturą chińską oraz japońską (głównie nowelami i mangami).

Stan moich prac oraz aktualne tłumaczenia można zobaczyć na moim blogu, gdzie będą też regularnie się pojawiać. Na tę chwilę są to przede wszystkim serie Douluo Dalu oraz Dou Po Cang Qiong. 

Chciałbym jednak poszerzyć zakres swoich działań, wykupić własną domenę i tworzyć na pełny etat oraz jeśli trafi się taka sposobność stworzyć też grupę z którą mógłbym zdziałać jeszcze więcej! - Dlatego właśnie zdecydowałem się na założenie konta na Patronite!

Jeśli chcielibyście wesprzeć mnie w tym marzeniu, bardzo Wam za to dziękuję!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem