Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję za wsparcie! Za tę kwotę (niestety mniej się nie da...) otrzymasz wczesny dostęp do wszystkich tłumaczonych przeze mnie anime, mang i nowel oraz informacje o aktualnym stanie prac!
5 zł miesięcznie
Gdy 3zł, to za mało, a 10zł, to za dużo.
Jeśli właśnie tak sądzisz, to ten próg jest dla Ciebie!
Wszystko co w poprzednim progu, ale tak jakby już bliżej tego drugiego ;)
7 zł miesięcznie
Gdy pięć jest dla Ciebie liczbą zbyt przeciętną, więc wolisz przynieść sobie trochę szczęścia, a nawet się nim podzielić.
Właśnie tu wkracza siódemka!
Niby podobna do wcześniejszych, ale jednak zupełnie inna ;)
10 zł miesięcznie
Tutaj już robi się grubo! Za tę kwotę masz już nie tylko wczesny dostęp do wszystkich treści, ale możesz też pośrednio wpływać na to jakie one będą! Od czasu do czasu może trafić się też coś ekskluzywnego do czego reszta będzie miała dostęp nieco później :)
20 zł miesięcznie
Wszystko to co wcześniej, ale możesz pokazać reszcie, że Cię stać i Twój głos ma większe znaczenie! ;)
35 zł miesięcznie
"Moja jest tylko racja, i to święta racja... bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza!" . Twoja racja zyskuje bonus x2 w porównaniu do poprzedniego progu! :)
50 zł miesięcznie
Nie owijasz w bawełnę! Podoba Ci się to co widzisz, chcesz widzieć tego więcej i nie wahasz się użyć portfela by to dostać. Nawet nie wiem jeszcze jak miałbym odwdzięczyć się za takie poświęcenie, ale z pewnością zrobiłbym wszystko co w mojej mocy, by Cię nie zawieść!
100 zł miesięcznie
Czy jest w ogóle sens tworzenia tego progu? Czy na prawdę istnieje ktoś tak hojny? Czy to jakieś zjawisko nadprzyrodzone? Pojawiasz się niczym głos z niebios i wskazujesz kierunek dalszej drogi!
200 zł miesięcznie
Naprawdę znalazły się osoby, które zdecydowały się na poprzedni próg... - to na pewno ludzie?
Mam wrażenie, że ja Was tu jakoś ograniczam...
Dlatego dodaje Wam kolejne, jakby komuś bardzo chciało się przyprawić mnie o palpitację serca ( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ )
300 zł miesięcznie
( ° ͜ʖ °)
400 zł miesięcznie
( ͡o ͜ʖ ͡o)
500 zł miesięcznie
( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
1000 zł miesięcznie
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
2000 zł miesięcznie
┻━┻︵ \(°□°)/ ︵ ┻━┻

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Mogaro w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Mam wiele zainteresowań, jedne mało warte uwagi, inne wcale :)
Tymi dla których założyłem ten profil są jednak czytanie nowel, mang i oglądanie anime, a że tłumaczy nigdy zbyt wielu postanowiłem poświęcić nieco wolnego czasu na przełożenie niedocenianych serii na nasz piękny język!

Pewnego pięknego dnia - choć właściwie było dość pochmurno... postanowiłem sobie, że czas najwyższy zrobić coś ze swoim życiem i opuścić swą przytulną jaskinię. Uświadomiłem sobie wtedy, że aby to osiągnąć będę musiał stłumić nieco swoją introwertyczną naturę i poświęcić trochę czasu na poprawę swoich umiejętności interpersonalnych oraz poszerzenie horyzontów.

Oczywistym stało się, że będzie to wymagało zrozumienia innych ludzi - ich języka, kultury i wierzeń. Ten cel przyświeca właśnie moim tłumaczeniom. Rozpocząłem ten projekt, aby zmobilizować samego siebie do dalszego rozwoju, otworzyć na świat i zostawić na nim coś od siebie. Ilość przychylnych opinii i podziękowań w zupełności przekonała mnie, że jest to coś czego nie chciałbym zostawić.

Mój aktualny dorobek nie jest wielki, ale rośnie z dnia na dzień i nie mam zamiaru na nim poprzestawać. Zamierzam zająć się tłumaczeniem wszystkich niedocenianych, porzuconych lub bardzo wolno tłumaczonych animacji jak i literaturą chińską oraz japońską (głównie nowelami i mangami).

Stan moich prac oraz aktualne tłumaczenia można zobaczyć na moim blogu, gdzie będą też regularnie się pojawiać. Na tę chwilę są to przede wszystkim serie Douluo Dalu oraz Dou Po Cang Qiong. 

Chciałbym jednak poszerzyć zakres swoich działań, wykupić własną domenę i tworzyć na pełny etat oraz jeśli trafi się taka sposobność stworzyć też grupę z którą mógłbym zdziałać jeszcze więcej! - Dlatego właśnie zdecydowałem się na założenie konta na Patronite!

Jeśli chcielibyście wesprzeć mnie w tym marzeniu, bardzo Wam za to dziękuję!

Cele Autora

Przeżyć
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Za tę kwotę będę w stanie opłacić rachunek za prąd, przeżyć i robić regularne (najprawdopodobniej codzienne) tłumaczenia.
Rozwijać się
  • 2 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Przy tym poziomie wsparcia będę mógł zająć się tłumaczeniem jako głównym środkiem utrzymania. Będę mógł poświęcić znacznie więcej czasu na naukę języka chińskiego i japońskiego oraz na poważnie zabrać się za tłumaczenia bezpośrednio ze źródeł.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Mogaro już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.