Gry

Mój Loch

W Patronite od 18.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 352

Liczba Patronów: 300

Zostań Patronem
Kup na prezent
73 patronów
1 775 miesięcznie
28 730 łącznie
Witajcie w Moim Lochu!
Znajdziecie tutaj wspaniałe sesje RPG oraz materiały dotyczące storytellingu i malowania figurek.
Przygody w Moim Lochu są wyjątkowe - łączy się w nich kilkunastoletnie doświadczenie improwizacyjne z miłością do gier fabularnych.

O Autorze

Cześć,
Nazywam się Jacek, jestem prezenterem, edukatorem i aktorem improwizatorem - członkiem jednej z najstarszych i najbardziej nerdowskich grup IMPRO w polsce - IMPY.
Moją pasją są gry fabularne, o których prowadzę kanał.

W Moim Lochu znajdziecie:

Sesje RPG - kampanie nagrywane na żywo, z bohaterami prowadzonymi performatywnie, wiarygodnie  i emocjonująco. Staram się nagrywać sesje przy jednym stole, tak by nasze interakcje były jak najbardziej energetyczne i żywe.


Malowanie figurek - miło jest ożywić dedekowych przeciwników za pomocą pomalowanych modeli. Skąd te modele brać, jak je malować i jak się nimi bawić :).


Impro - dziedzina teatru improwizowanego dodająca skille przydające się w mistrzowaniu i odgrywaniu


Pixel Art - graficzny styl retro, którym ozdabiam moją działalność.


Jeśli nie widzieliście jeszcze, jak wyglądają sesje w Moim Lochu, zapraszam do obejrzenia kampani Pieśń Głosów Przeszłych, gdzie ja, pozostałe Impy oraz Termos tworzymy mnóstwo niezapomnianych postaci uwikłanych w baśniową przygodę inspirowaną folklorem irlandzkim. A to wszystko w D&D 5e:


Wszyscy patroni począwszy od progu "Strażnik Lochu" otrzymają swojego własnego pixelartowego awatara, który pojawi się w czołowce odcinków Mojego Lochu (zwykle narysowanie awatarka zabiera mi 2-4 tygodni).

 

Patronite Lochu istnieje już od ponad roku. Wsparcie jakiego udzieliliście jest gigantyczne, a ja staram się je przełożyć na rosnącą jakość tworzonych materiałów.

Bardzo wam dziękuję za to, że jesteście.

Przez ostatni rok udało się zrealizować ponad 100h sesji!

Zakupiłem następujący sprzęt:

- porządne mikrofony i interface do ich obsługi

- kamerę Blackmagic 4k z obiektywami do nagrywania sesji i malowania figurek

- oświetlne studyjne

- kurtyny i karnisze do przekształcania mojego małego mieszkania w tymczasowe RPGowe Studio!

- dostęp do stocka z profesjonalną muzyką


Loch ma cały czas mnóstwo perspektyw rozwoju. Następnym dużym krokiem jaki chciałbym wykonać jest rozpoczęcie sesji streamowanych na twitchu i youtube (przy nagrywaniu wszystkiego na żywo przy jednym stole). Drugim dużym krokiem jest wynajęcie zewnętrznego pomieszczenia na studio, by bez ograniczeń móc nagrywać i streamować dla was sesje. W międzyczasie będę musiał wymienić kompa na nowszy model, bo obecny niestety mocno już się dławi podczas montowania filmów.

Jeśli zdecydujesz sie patronować Mojemu Lochowi to zapewniam, że dzięki twojemu wsparciu powstanie wiele cudownych kampanii  i masa hobbystycznych materiałów najwyższej próby.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krzysztof Surman
Krzysztof Surman
Próg: 20 zł
Jakub Jaszkin
Jakub Jaszkin
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Amanda Łażewska
Amanda Łażewska
Próg: 20 zł
Krystian Kasprzyk
Krystian Kasprzyk
Próg: 20 zł