Gry

Mój Loch

W Patronite od 18.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 378

Liczba Patronów: 366

Zostań Patronem
Kup na prezent
47 patronów
1 350 miesięcznie
12 950 łącznie
Witajcie w Moim Lochu! Znajdziecie tutaj wspaniałe sesje RPG oraz materiały dotyczące storytellingu i malowania figurek. Przygody w Moim Lochu są wyjątkowe - łączy się w nich kilkunastoletnie doświadczenie improwizacyjne z miłością do gier fabularnych.

O Autorze

Cześć,
Nazywam się Jacek, jestem prezenterem, edukatorem i aktorem improwizatorem - członkiem jednej z najstarszych i najbardziej nerdowskich grup IMPRO w polsce - IMPY.
Moją pasją są gry fabularne, o których prowadzę kanał.

W Moim Lochu znajdziecie:

Sesje RPG - kampanie nagrywane na żywo, z bohaterami prowadzonymi performatywnie, wiarygodnie  i emocjonująco. Staram się nagrywać sesje przy jednym stole, tak by nasze interakcje były jak najbardziej energetyczne i żywe.


Malowanie figurek - miło jest ożywić dedekowych przeciwników za pomocą pomalowanych modeli. Skąd te modele brać, jak je malować i jak się nimi bawić :).


Impro - dziedzina teatru improwizowanego dodająca skille przydające się w mistrzowaniu i odgrywaniu


Pixel Art - graficzny styl retro, którym ozdabiam moją działalność.


Jeśli nie widzieliście jeszcze, jak wyglądają sesje w Moim Lochu, zapraszam do obejrzenia kampani Pieśń Głosów Przeszłych, gdzie ja, pozostałe Impy oraz Termos tworzymy mnóstwo niezapomnianych postaci uwikłanych w baśniową przygodę inspirowaną folklorem irlandzkim. A to wszystko w D&D 5e:


Każdy Strażnik Lochu otrzyma swojego własnego pixelartowego awatara, który pojawi się na końcu, bądź na początku każdego odcinka Mojego Lochu.*

Mam nadzieje, że liczba mieszkańców podziemi będzie rosła!

* niestety nie wiem ile na początku zapisze sie osób, więc czas oczekiwania na awatarek może się wydłużyć do max 2 miesięcy. 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Filip Ginalski
Filip Ginalski
Próg: 50 zł
Jakub Jaszkin
Jakub Jaszkin
Próg: 20 zł
Marcin Walentynowicz
Marcin Walentynowicz
Próg: 100 zł
Adam Adamieku Senecki
Adam Adamieku Senecki
Próg: 50 zł
Wiktor Walentynowicz
Wiktor Walentynowicz
Próg: 20 zł
Jacek Marciniak
Jacek Marciniak
Próg: 20 zł