MondarX

W Patronite od 04.03.2020

Witaj. Jestem Mondar. Prowadzę kanał na You Tube o nazwie Mondar X. W kanał wkładam ogrom pracy aby stale się rozwijał a jeżeli chcesz mi w tym pomóc możesz wesprzeć mnie z pomocą tego serwisu.

O Autorze

Mondar X

/////////////////////////////////////

Witam. Jestem Mondar i prowadzę kanał na Youtube o nazwie Mondar X. W kanał wkładam ogrom pracy i staram się wrzucać dobre materiały każdego dnia. Jeżeli chciałbyś mnie wspomóc w tworzeniu coraz lepszych materiałów możesz mnie wesprzeć za pośrednictwem serwisu. Zachęcam gorąco do śledzenia mojego kanału. Pojawiają się na nim ciekawe filmy na temat wielu Internetowych tajemnic, na których temat w naszym kraju jeszcze nikt nie miał okazji się wypowiedzieć. Staram się aby  moje materiały z każdym dniem były coraz lepsze.  W roku 2020 chciałbym dojść do większego grona odbiorców. ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Przykłady moich filmów:

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)