Monika Matusik

W Patronite od 08.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 951

Liczba Patronów: 1184

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
457 miesięcznie
16 146 łącznie
Na codzień z zawodu i pasji zajmuję się fotografią. Moją specjalizacją jest fotografia rodzinna, dziecięca, ślubna oraz bajkowa. Chcąc rozwijać skrzydła swojej dziedziny stworzyłam grupę na facebooku gdzie dzielę się swoją wiedzą z początkującymi fotografami szukającymi swojej drogi.

O Autorze

Serdecznie Zapraszam Cię do mojego Świata!

Ten kto już trafił na pierwszą z moich grup jest w stanie potwierdzić jak wiele cennych informacji dostał w przeciągu tylko ostatniego roku. Wartościowych a wciąż nie tak konkretnych jakbym chciała. Dzięki Waszemu wsparciu powstanie druga grupa, na której będziemy uczyć wszystkiego od podszewki. Masz problem z photoshopem? Nie wiesz jak korzystać z warstw i masek? Chciałbyś stworzyć własne piękne pędzle chmur, jakie potem będziesz wklejał na swoje zdjęcia nadając im bajkowości? A może interesuje cię wygląd takich sesji zdjęciowych? Relacje z sesji, wspólne obróbki na ekranie wieczorami? Wszystko to i wiele wiele więcej mam zamiar wdrożyć w grupę przeznaczoną specjalnie dla Patronów.

 

Ponadto tylko dla członków tej grupy:

-Będą specjalne zniżki na warsztaty

-Konkursy

-Live'y obróbkowe

-Relacje z sesji

-Filmy instruktażowe np. na temat robienia własnych teł

-Filmy ze wspólnych fotograficznych zakupów

-Testy sprzętów

-Plansze graficzne do nauki

-Wspólne spotkania

-Pogadanki o fotografii

-Wymiana doświadczeń

-Wspólne obrabianie na żywo

-Photoscape, Lightroom, Camera Raw, Photoshop

-Zagadnienia techniczne

oraz wiele wiele więcej.

 

Poza sesjami zdjęciowymi chciałabym nie tylko podzielić się moim Światem, który wykreowałam sama ale chciałabym również przeniknąć do Twojego i zobaczyć co Ci w duszy gra podczas wielu naszych zabaw fotograficznych!

Zastanawiasz się czy ta grupa jest dla Ciebie? Odpowiedz sobie na kilka poniższych pytań:

1) Czy jesteś na początku swojej drogi? Kochasz fotografię ale nie zacząłeś jeszcze działalności gospodarczej lub wręcz przeciwnie jesteś na początku jej prowadzenia?

2)Boisz się, że wciąż umiesz za mało?

3) Ostrość na zdjęciach to dla ciebie czarna magia - czy wiem dlaczego moje zdjęcia są nieostre?

4) Czy umiem współpracować z trybem manualnym w aparacie?

5) Jestem na zakręcie. Czy potrzebuję motywacji i przysłowiowego kopniaka w t****?

Jeśli jakaś z tych rzeczy zaprząta Ci głowę to oczywiście serdecznie zapraszam. Jeśli jednak wciąż masz wątpliwości to zapraszam Cię do zapoznania się z już istniejącą bezpłatną grupą Monika Matusik -Nauka Fotografii Dziecięcej dla FOTOGRAFÓW (grupa ta jest dla osób posiadających już swoje portfolia).

 

Ponadto mam nadzieję, że Twoje wsparcie pozwoli rozwijać mi się w kierunku, który tak kocham i bez jakiego nie wyobrażam sobie życia.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Edyta Szulc
Edyta Szulc
Próg: 37 zł
Adela Mania
Adela Mania
Próg: 37 zł
Joanna Gieranin
Joanna Gieranin
Próg: 37 zł
Dominika Lesniowska
Dominika Lesniowska
Próg: 87 zł
Ewelina Tasak-Oberska
Ewelina Tasak-Oberska
Próg: 37 zł
Patrycja Dróżdż-Brdakała
Patrycja Dróżdż-Brdakała
Próg: 37 zł