MuliBoom

W Patronite od 09.10.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 756

liczba Patronów: 636

10 patronów
185 zł miesięcznie
2 005 zł łącznie
Nazywam się Szymon "MuliBoom" Stefanowicz i próbuje stworzyć pierwszy kanał na youtube, gdzie każdy będzie mógł dowiedzieć się co aktualnie dzieje się w świecie League of Legends. Nie jest to tylko kanał dla fanów tej gry i próbuje na nim mówić językiem, który zrozumie każdy widz.

O Autorze

Nazywam się Szymon "MuliBoom" Stefanowicz i próbuje stworzyć pierwszy kanał na youtube, gdzie każdy będzie mógł dowiedzieć się co aktualnie dzieje się w świecie League of Legends. Nie jest to tylko kanał dla fanów tej gry i próbuje na nim mówić językiem, który zrozumie nawet osoba, która nigdy nie grała w ową mobe. 

Skąd ten pomysł?

Uważam, że na Polskim youtube brakuje takiego kanału, który w ładny sposób streszcza to co aktualnie dzieje się w esportowym świecie ligi. Jest to też fajny wstęp dla ludzi, którzy dopiero próbują wejść w ten świat. 

Jaki mam cel?

Tworzenie coraz lepszych materiałów, w coraz lepszej formie, tak abyście wy na bieżąco mieli najświeższe informacje w jak najlepszej jakości. 

 

Po co założyłem Patronite?

Mimo wszystko jakość często kosztuje, a wcześniej nic nie zarabiałem ze swojej twórczości na fanpage. Wiele osób mnie również pytało czy można mnie jakoś wesprzeć, więc teraz mają do tego idealną okazję, a do tego jeszcze coś z tego sami będą mieli.

 

Plany?

Wrzucanie regularnie filmów o LEC, LCS, LCK, Ultralidze i LPL.

Najróżniejsze ciekawostki ze świata ligi.

Bieżące transfery i newsy.

Różne historię legendarnych graczy i drużyn, jak np. polskie Roccat.

Wywiady z graczami, komentatorami i innymi esportowymi świrami.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni