Strefa Patrona:

1

patron

5 zł

miesięcznie

50 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
710
miesięczne wsparcie
664
liczba patronów

  Montażysta i uczestnik podcastu M2, a także twórca kanału NERDomus. Miłośnik gier i Elona Muska :)

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
50 %
100%
osiągnięto 50%
cel: 10 zł miesięcznie
brakuje 5 zł
Hura!
Udało się! Moje wysiłki zostały docenione!
0%
16 %
100%
osiągnięto 16%
cel: 30 zł miesięcznie
brakuje 25 zł
Fundusz rośnie w siłę!
Cooo? To da się tyle zarobić na podcastingu i jutubingu?!
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 245 zł
Tu już poważnie.
Tu już wchodzimy w rejon, który pozwoliłby rozwinąć możliwości nagraniowe i montażowe. Planuję wymianę sprzętu(m.in. lepsza kamera, mikrofon) i licencje na profesjonalne programy.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 995 zł
To moje życie.
To już jest kwota która pozwala myśleć w przyszłości o porzuceniu innych rzeczy i zajęcie się tematem profesjonalnie i dochodowo.

O Autorze

 

Swoją przygodę z montowaniem podcastu M2 (http://rozgrywkapodcast.pl/category/wszystkie/m2/) zacząłem w 2015 roku i od tamtego czasu kontynuuję to zajęcie. Staram się ciągle rozwijać w tym aspekcie i tworzyć możliwie najlepszą technicznie jakość podcastu. W podstawowym składzie jestem ja i Marcin Szymański natomiast do M2 zapraszaliśmy już wielu gości, między innymi Ryszarda Chojnowskiego. Bywa chaotycznie ale zawsze jest z pasją ;) Strona wkrótce!

 

Wrzucam też od niedawna filmy na swoim nowym kanale NERDomus (https://www.youtube.com/channel/UCqQN6ZKsNiuZRJCs0VRxmqg) gdzie również pojawiają się nagrania z uczestnikami podcastu a przede wszystkim nagrania doświadczeń w VR na HTC Vive.

 

 

 

Wiadomo po co zakłada się Patronite, dodam tylko tyle, że obecnie jakiekolwiek wpłaty NIE warunkują powstawania podcastu M2 ani utrzymywania kanału NERDomus, natomiast zawsze jest to miły gest, który pozwala na bardziej zmotywowane działanie i poświęcenie temu jeszcze większej ilości czasu. Za każdą najmniejszą wpłatę serdecznie DZIĘKUJĘ :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook