Rozwój kanału

1 500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 480 zł

brakuje

Kochani za zgromadzone fundusze zamierzam rozwijać swój kanał. Obecnie nagrywam telefonem komórkowym i to na tyle. Więcej sprzętów nie posiadam. Zgromadzone pieniążki chciałabym przeznaczyć na rozwój kanału i zakup odpowiedniego sprzętu, który przyczyni się do poprawy jakości nagrywanych przeze mnie filmów.

Animacje

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 980 zł

brakuje

Kochani zgromadzone fundusze zamierzam przeznaczyć na pacjentów onkologicznych tych dużych i tych mniejszych. Chciałabym organizować eventy dla starszych pacjentów onkologicznych np. z zakresu odpowiedniego odżywiana w trakcie choroby nowotworowej, makijażoterapii czy aktywności fizycznej w trakcie leczenia onkologicznego. Dla małych pacjentów onkologicznych przewiduje spotkania z animatorami, którzy chociaż na chwilę pozwolą zapomnieć dzieciom o chorobie i przywrócić dzieciństwo.

Pokój relaksacyjny

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 980 zł

brakuje

Kochani podstawą leczenia jest pozytywne nastawienie, optymizm i "zdrowy umysł". Sama spędziłam wiele tygodni w szpitalu i wiem jak niezwykle ciężko jest chociaż na chwilę zapomnieć o chorobie będąc w szpitalu. Białe fartuchy, szpitalne łóżka, szpitalne jedzenie na pewno temu nie sprzyjają. Moim marzeniem jest stworzenie specjalnego pokoju, w którym dzięki koloroterapii i muzykoterapii pacjent będzie mógł wypocząć, zrelaksować się i chociaż na chwilę zapomnieć o śmiertelnej chorobie.

Fundacja "Życie bez raka"

20 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

19 980 zł

brakuje

Kochani 20000 to bardzo duże pieniądze. To kwota, która w znaczący sposób może zmienić sytuację, a nawet życie pacjentów onkologicznych. Moim największym marzeniem i głównym celem jest stworzenie fundacji "Życie bez raka". Podstawą leczenie jest nie tylko zdrowe ciało ale przede wszystkim zdrowy umysł. Moja fundacja dbałaby przede wszystkim o pacjentów pod względem psychicznym. Chciałabym zapewnić pacjentom odpowiednią pomoc psychologiczną, w tak ciężkiej sytuacji jaką jest choroba nowotworowa. Jestem przekonana, że pozytywne podejście, optymizm i wiara w wyleczenie to najlepsza broń na nowotwór.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni