By kupować bardziej fair

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Założyłam własną działalność - sklep internetowy dzięki, któremu społeczność zyska alternatywne źródło dochodu. 500 zł to średni miesięczny podstawowy koszt prowadzenia działalności przy jednoczesnym zatrudnieniu na etat. O co chodzi? Chcę kupować tak by sprzedający otrzymywali sprawiedliwą zapłatę, która pozwoli im na utrzymanie rodzin i zapłacenie za czesne dzieci w szkole. Nie będzie to jałmużna ale wspieranie rozwoju osób żyjących często poniżej 1$ na dzień. Dla mnie będzie to wsparcie w rozpoczętym dopiero nowym rozdziale w życiu i poświęcenie się temu co wychodzi mi najlepiej - współdziałaniu!

By szerzej współdziałać

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Prowadzenie sklepu to zamawianie produktów od sprzedających :D kolejne 500 zł miesięcznie pozwoli mi na poszerzanie oferty sklepu i to Ty Patronie pomożesz mi zdecydować jakie kolejne małe dzieła sztuki trafią do sklepu. Gdy osiągniemy ten cel przedstawię Ci kilka propozycji, z których chciałabym byś pomógł mi wybrać. Otworzę Ci okno na szaleństwo kolorów i nieposkromioną kreatywność mieszkańców Afryki. Co miesiąc dwa proponowane produkty.

By poznawać się bliżej

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Dobrze współdziałać można tylko spotykając się z ludźmi. Wsparcie na poziomie 2000 zł na miesiąc pozwoli mi raz na pół roku kupić bilet lotniczy by pojechać do wybranego kraju (na początek planuję przeszukać Kenię i Tanzanię z Zanzibarem) by na miejscu sprawdzić projekty, z których chciałabym zamówić produkty, poznać społeczności, które chciałabym wesprzeć sprzedając ich produkty, usłyszeć historie, którymi chciałabym się z Wami podzielić.

By działać na pełnej pasji!

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

To jest ten moment w którym zacznę myśleć o rzuceniu pracy zawodowej by skierować się na tor życia na pełnej pasji! Pojawi się blog na stronie sklepu. Do osiągnięcia tego celu jeszcze kawałek drogi przede mną więc pozwól, że więcej napiszę jeszcze za kilka chwil.

By zmieniać świat!!

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Każdy może zmienić świat! Nikt nie był w stanie wybić mi tego z głowy. Z osiągnięciem tego poziomu stanie się to jeszcze bardziej oczywiste. Dzięki Wam Patroni będę mogła z całą swoją pozytywną energią zaangażować się by zmieniać świat, by pokazywać ludziom jak wiele mogą sami poprzez ich codzienne wybory. Brzmi dziwnie? Nic bardziej mylnego - spotkajmy się gdy osiągniemy ten poziom :) . Otrzymacie ode mnie na tym poziomie wsparcia cotygodniowe vlogi, w których opiszę bieżące działania, zarażę pozytywną energią i zwierzę się co pochłonęło mnie w mijającym tygodniu, będę podejmowała wyzwania globalne które zobrazuję i sfilmuję... do osiągnięcia tego celu jeszcze wiele pracy przede mną dlatego, zaglądaj do tego progu przyjacielu częściej bo na pewno pojawią się tu konkretne plany.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)