Avatar użytkownika

Natala Szkoleniowa Ziomala

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Odpalmy naukę jazdy na rolkach online!
Wesprzyj nasz kanał instruktażowy na YouTube i zafunduj sobie lekcje z jazdy na rolkach bez limitu - w dowolnym miejscu i czasie, pod okiem doświadczonych instruktorów.

Rolki to niezawodny dostawca dobrego samopoczucia i zdrowia. 

Chce aby każdy bez względu na miejsce i dostępność czasową mógł skorzystać z profesjonalnej wiedzy instruktorskiej i cieszyć się jazdą na rolkach bez ograniczeń. 

Dzięki filmom instruktażowym na kanale YouTube Twoja jazda na rolkach będzie bezpieczna i przyjemna. Zadbam o to aby trudne triki stały się dla Ciebie przystępne, a jazda na rolkach sprawiała Tobie tyle samo frajdy, co mi. 

Nazywam się Natalia Rutkowska, jestem licencjonowaną instruktorką jazdy na rolkach i łyżwach, pracuje w branży sportowej od 2004 roku, z wyczynowym sportem mam doświadczenie od najmłodszych lat, jako zawodniczka łyżwiarstwa figurowego brałam udział w Mistrzostwach Świata w Łyżwiarstwie Synchronicznym. Od 2016 roku prowadzę szkołę ice ‘n’ roll w Toruniu, gdzie uczę jazdy na rolkach i łyżwach, jestem szkoleniowcem Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. 

Uczenie innych jest dla mnie źródłem ogromnej radości. Lubię motywować swoich uczniów i obserwować ich postępy. Na rolkach najbardziej lubię prędkość oraz naukę nowych trików. W wolnym czasie podróżuję, a do poznawania nowych miejsc często wykorzystuję rolki. Mam nadzieję, że uda mi się dla Was nagrać filmy instruktażowe z ciekawych miejsc w Polsce i na świecie. 

Wyjdźcie z domu i dajcie ponieść się swojej fantazji na rolkach. 

To Wy będziecie decydować czego chcecie nauczyć się w kolejnych tutorialach. Będą podstawy jazdy, freestyle slalom, freeskate, specjalni goście i wywiady z rolkowymi wymiataczami.