Natala Szkoleniowa Ziomala

W Patronite od 08.04.2021

Odpalmy naukę jazdy na rolkach online!
Wesprzyj nasz kanał instruktażowy na YouTube i zafunduj sobie lekcje z jazdy na rolkach bez limitu - w dowolnym miejscu i czasie, pod okiem doświadczonych instruktorów.

O Autorze

Rolki to niezawodny dostawca dobrego samopoczucia i zdrowia. 

Chce aby każdy bez względu na miejsce i dostępność czasową mógł skorzystać z profesjonalnej wiedzy instruktorskiej i cieszyć się jazdą na rolkach bez ograniczeń. 

Dzięki filmom instruktażowym na kanale YouTube Twoja jazda na rolkach będzie bezpieczna i przyjemna. Zadbam o to aby trudne triki stały się dla Ciebie przystępne, a jazda na rolkach sprawiała Tobie tyle samo frajdy, co mi. 

Nazywam się Natalia Rutkowska, jestem licencjonowaną instruktorką jazdy na rolkach i łyżwach, pracuje w branży sportowej od 2004 roku, z wyczynowym sportem mam doświadczenie od najmłodszych lat, jako zawodniczka łyżwiarstwa figurowego brałam udział w Mistrzostwach Świata w Łyżwiarstwie Synchronicznym. Od 2016 roku prowadzę szkołę ice ‘n’ roll w Toruniu, gdzie uczę jazdy na rolkach i łyżwach, jestem szkoleniowcem Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. 

Uczenie innych jest dla mnie źródłem ogromnej radości. Lubię motywować swoich uczniów i obserwować ich postępy. Na rolkach najbardziej lubię prędkość oraz naukę nowych trików. W wolnym czasie podróżuję, a do poznawania nowych miejsc często wykorzystuję rolki. Mam nadzieję, że uda mi się dla Was nagrać filmy instruktażowe z ciekawych miejsc w Polsce i na świecie. 

Wyjdźcie z domu i dajcie ponieść się swojej fantazji na rolkach. 

To Wy będziecie decydować czego chcecie nauczyć się w kolejnych tutorialach. Będą podstawy jazdy, freestyle slalom, freeskate, specjalni goście i wywiady z rolkowymi wymiataczami. 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)