Naucz się grać

W Patronite od 23.08.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 114

Liczba Patronów: 39

Zostań Patronem
Kup na prezent
562 patronów
5 327 miesięcznie
139 937 łącznie
Zawodowy muzyk, nauczyciel, twórca wideo na YouTube. Założyciel kanału Naucz się grać i zagranicznego kanału Learn and Play. Twórca platformy edukacyjnej uczesiegrac.pl i sklepu nauczsiegrac.pl z selekcjonowanymi instrumentami dla każdego

O Autorze

Hej! Z tej strony Adrian, Twój nauczyciel z kanału  Naucz się grać na YouTube.

Cieszę się, że zajrzałeś na mój profil na Patronite, pozwól, że opowiem Ci co robię dzięki wsparciu moich Patronów - być może zechcesz do nich dołączyć  😊

Od 10 lat prowadzę kanał z nauką gry na gitarze i ukulele, nagrywam playalong covery czyli piosenki w których razem ze mną jak w karaoke możesz śpiewać, ale również grać utwory, ponieważ wyświetlają się zarówno akordy, jak i bicia akordowe, oraz tekst i schematy akordów.

Nagrywam również lekcje nauki w prostych wersjach dostępne dla wszystkich widzów kanału jak i lekcje w wersjach oryginalnych lub wersjach trudniejszych dostępne tylko dla moich Patronów. 

Tworzenie kanału YouTube od kilku lat stało się moim głównym zajęciem w życiu. Taka praco-pasja, która daje ogromną radość i pozwala naprawdę fajnie spędzać czas, generując coś dobrego dla innych. ❤️💪

 

Ostatnio nagrałem cover Lemon - Jutro z którego jestem szczególnie zadowolony, być może też dlatego, że mój śpiew się poprawił - chodzę na lekcje do trenerki wokalnej również dzięki wsparciu moich Patronów. 

 

A tutaj dostępna jest lekcja w wersji prostej, wersja oryginalna dostępna dla wspierających jak i opracowanie PDF do druku na naszej grupie Facebookowej Naucz się grać - Patroni.

---

Co do tej pory udało się zrealizować z pomocą Patronów? 

Wsparcie Patronów stało się od ostatnich dwóch lat moim głównym filarem finansowym, to dzięki Waszemu wsparciu mogę robić to co naprawdę kocham! ❤️

Dzięki wsparciu Patronów powstają aktualnie wszystkie filmy na kanał YouTube. Do tej pory to już ponad 650 filmów na kanale YouTube.

Uruchomiłem specjalnie dla wspierających mnie osób #GIGPATRONITE , czyli głosowanie w którym Patroni mogą proponować swoje piosenki, które pojawią się na kanale i oddawać na nie głosy.

Do tej pory udało się zrealizować już cztery głosowania, a piąte jest w trakcie oddawania głosów.

Opłacam osobę, która pomaga mi montować nowe filmy na kanał - nie wiem czy wiecie, ale taki cover 3 minutowy to 2-3 godziny montażu za które trzeba zapłacić. Jeszcze nie jestem w stanie opłacać wszystkich montaży - cześć filmów montuję samodzielnie, to luksus na który jeszcze trzeba poczekać. 

Wsparcie finansowe przeznaczam także na opłatę pracy grafika, który przygotowuje opracowania PDF do druku każdej nowo powstającej piosenki na kanał YouTube. Kilku Patronów ostatnio pochwaliło się już swoimi “śpiewnikami” z wydrukowanymi opracowaniami jakie powstały do tej pory i są dostępne dla moich Patronów na grupie Facebookowej.

Wasze wsparcie to także comiesięczne opłacanie programów do obróbki audio-video, aby jakość nagrań była zadowalająca i ciesząca zarówno oko jak i ucho. 

Dzięki wpłatom od Was mogłem pozwolić sobie również na realizację profesjonalnej sesji fotograficznej u świetnego wrocławskiego fotografa Jakuba Kaźmierczyka, zobaczcie jakie ten człowiek ma oko!!

Wsparcie finansowe to także najzwyklejsze dołożenie się do rachunku za prąd. Podczas nagrań, ale również podczas montaży pracuje mocny komputer, który bardzo lubi “prąd”. Dodatkowo 4 lampy (2x oświetleniowe softbox, 1x kolor i 1x konturowa), a także zasilanie dwóch mikrofonów, aby dźwięk był jak najlepszy i wyświetlacz do podglądu rejestrowanego obrazu. Jest również aparat z akumlatorami, które trzeba ładować naprzemiennie. W zależności od utworu i tego jak go opanowałem - nagrania trwają czasem wiele godzin i dzięki Waszemu wsparciu jest to znowu możliwe. 

Wasze wpłaty to również opłata dla osoby, która zarządza naszą grupą na Facebooku i kanałem YouTube. Moderuje członków z aktywnym wsparciem, dodaje nowe pliki z opracowaniami piosenek, publikuje nowe filmy na kanał YouTube tworząc opisy, miniatury, tagi itd. Przygotowuje listę Patronów z danym progiem na comiesięczne rozdanie nagród dla Was za wsparcie - Tak! z Waszego wsparcia funduję co miesiąc nagrody dla wybranych osób, rozdaję akcesoria muzyczne i ukulele, a niebawem również gitarę :)

Dzięki Waszemu wsparciu udało się również zakupić mnóstwo sprzętu do nagrań, cały czas rozwijam kanał i jakość co mam nadzieję, że zauważyliście. Za pieniądze otrzymane od was udało się kupić Aparat z akcesoriami, cena na chwilę zakupu to około 10 tyś zł, oświetlenie do różnych sytuacji i miejsc za około 6 tyś zł, mikrofony do nagrywania dźwięku około 4 tyś zł, oraz wszelkie inne usprawniacze typu dyski, karty pamięci, statywy przedłużacze. To jest super, że wiem np. że potrzebuję jakiś sprzęt, wiem że usprawni moją pracę - nie muszę się zastanawiać, czy mogę sobie pozwolić i go kupić, wiem, że mam Wasze wsparcie i po prostu kupuję co trzeba, to jest wspaniałe uczucie!

Wasze wsparcie to również możliwość kupienia po prostu czasu, który normalnie musiałbym przeznaczyć np. na siedzenie 8h w pracy na etacie - zamiast tego biorę gitarę lub ukulele i zaczynam rozczytywać dla Was nową piosenkę :)

 

Kanał Naucz się grać istnieje już od ponad 10 lat 😮😎

 

Do tej pory udało się zrealizować ponad 650 nagrań video z piosenkami do nauki. Kiedy ten czas tak poleciał? Nie mam pojęcia, ale wiecie co? to jest właśnie super! bo kiedy robimy coś co nam się bardzo podoba, nie liczymy tego czasu . To tak samo jak jedziemy na narty albo na basen i zanim się obejrzymy już zachodzi słońce.  

 

Robię to co kocham i to wszystko właśnie dzięki Wam Patroni Wspaniali! ❤️

Będę to podkreślał i powtarzał na każdym spotkaniu live i przy prawie każdym poście na naszej grupie na Facebooku. Dziękuję, że jesteście!!

 

W związku z sytuacją na świecie, chciałem, żebyście i wy chociaż na chwilę przestali się martwić i zagrali ze mną Heal The World - Michaela Jacksona

---

A może dołączysz do grupy moich Patronów?

Na grupie Patronów w ramach mojej wdzięczności otrzymujesz naprawdę bardzo dużo, nawet od pierwszego progu 10 zł na miesiąc.

Dostęp do grupy na Facebooku

Spotkania Live z rozdaniem comiesięcznym nagród - akcesoriów, instrumentów i dostępów do kursów płatnych,

Dostęp do opracowań PDF z wszystkimi piosenkami, które pojawiają się na kanale YouTube.

Dodatkowe lekcje i inne filmiki, nie publikowane na YouTube - materiały dostępne tylko i wyłącznie dla Patronów. 

Głosowania na swoje utwory w #GIGPATRONITE

Nie zapomnijcie zajrzeć do opisów progów wsparcia, żeby zobaczyć jak jeszcze dodatkowo mogę wyrazić swoją wdzięczność dla Twojego wsparcia!

---

A co gdyby nie było moich Patronów? 

Po co w ogóle takie pytanie?! Nawet nie chcę sobie tego wyobrażać, bądźcie ze mną do końca świata i o jeden dzień dłużej!

---

Patroni pamiętajcie, że:

Jesteście wspaniali! Dzięki Wam robię to co kocham, mogę się rozwijać, opłacać osoby, które pomagają tworzyć treści na kanał, kupować nowy sprzęt, płacić rachunki, tworzyć nowe opracowania i nagrywać kolejne materiały. Dziękuję Wam BARDZO BARDZO BARDZO! ❤️

 

---

Cele których nie opisuje:

Jako, że nie mam wyznaczonych typowych celów w zakładce cele, a Wasze wsparcie jest przeznaczane na bieżącą działalność wyznaczone są tylko trzy cele konieczne do rozdawania nagród na spotkaniach live co miesiąc:

Comiesięczne rozdanie 3x akcesoria muzyczne pod warunkiem osiągnięcia 500 zł miesięcznie

Comiesięcznym rozdaniu jednego ukulele pod warunkiem osiągnięcia wsparcia 3 tyś. zł miesięcznie

Comiesięcznym rozdaniu jednej gitary pod warunkiem osiągnięcia wsparcia 5 tyś. zł miesięcznie

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sebastian Ciesielski
Sebastian Ciesielski
Próg: 30 zł
Darius B
Darius B
Próg: 6 zł
Kessina Tame
Kessina Tame
Próg: 6 zł
Mateusz Kącki
Mateusz Kącki
Próg: 6 zł
Andrzej Jagiełło
Andrzej Jagiełło
Próg: 6 zł