Nauki Katolickie

W Patronite od 27.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 720

Liczba Patronów: 778

Zostań Patronem
Kup na prezent
Kochani, Nauki Katolickie pragną się rozwijać i właśnie dzięki Waszemu wsparciu może powstać na prawdę piękne dzieło Boże. Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty i prosimy o kolejne, jeżeli nie masz możliwości wsparcia finansowego to udostępnij tę stronę na facebooku lub twitterze, WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ 🥰

O Autorze

❤️ Wspieraj Nauki Katolickie ❤️

Nauki Katolickie cieszą się dużym zainteresowaniem co zresztą można zaobserwować na filmach niżej. Nasze materiały przygotowujemy z należytym profesjonalizmem, aby nie popełnić żadnych błędów i przekazywać Wam tylko sprawdzone treści katolickie. Nauki mają pomagać w naszym rozwoju duchowym i zachowaniu prawdy jaką od wieków przekazuje nam Kościół Katolicki.

Po zrealizowaniu powyższych celów, pragniemy wdrażać kolejne, które już są w trakcie tworzenia. Jeżeli chcesz nam pomóc w zrealizowaniu tych celów.

Inne formy Wsparcia https://naukikatolickie.pl/wsparcie

 

Subskrybuj nas na YouTube 
❤️ Wesprzyj nas ❤️

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent