NieMaLekko Kornel Pęksa

W Patronite od 10.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 438

liczba Patronów: 344

31 patronów
535 zł miesięcznie
3 305 zł łącznie

Gruntowna modernizacja studia NieMaLekko

2 000 zł

miesięcznie

26%

osiągnięto

1 465 zł

brakuje

Profesjonalny dźwięk, świetna jakość ujęć, lepsze efekty w montażu. Chciałbym pokazywać również więcej ujęć anatomii i grafik ukazujących działanie mięśni człowieka. Dla tych rzeczy został stworzony ten cel. Taka kwota pozwala mi regularnie inwestować w kanał i siebie, by jakość materiału cały czas się poprawiała. Mogę poświęcić więcej czasu na twórczość, a mniej na dbanie o finanse.

Osiągnięcie tego celu to pierwszy krok w jeszcze lepszej promocji zdrowego treningu, zaawansowanej wiedzy, fizjoterapii i metod rehabilitowania się samemu! :)

Pełna ekspansja NieMaLekko!

5 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

4 465 zł

brakuje

Ta suma gwarantuje mi pełną niezależność! Mogę inwestować dużą ilość czasu i pieniędzy w książki, kursy, szkolenia i spotkania, a potem przekazywać Wam tą wiedzę w przystępnej formie. W tym momencie mogę w 200% poświęcić się kanałowi - NieMaLekko byłoby elitarnym miejscem do pozyskiwania wiedzy za darmo bądź za małą kwotę pieniędzy, właśnie dzięki Waszemu wsparciu.

Marzy mi się dawać ludziom najlepszą wiedzę w czystej postaci - bez reklam, sprzedaży, przeceniania jej. Wszystko to po to, byś nie musiał tracić na zdrowiu i efektach, tylko dlatego, że nie masz ochoty wydawać setek złotych na szkolenia lub treningi osobiste. Do sfinalizowania tego celu potrzebuję jednak solidnego wsparcia Was, Patronów! :)
Zostań Patronem