Avatar użytkownika

Niezwykłe Opowieści Sportowe

0
patronów
0 
miesięcznie
140 
łącznie
0
patronów
0 zł 140 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękujemy bardzo serdecznie za wsparcie. Dzięki Waszej pomocy możemy tworzyć nawet najbardziej ambitne i szalone projekty. W zamian zostaniecie umieszczeni na liście naszych patronów, która publikowana jest na naszej stronie.
10 zł miesięcznie
Dziękujemy bardzo serdecznie za wsparcie. Dzięki Waszej pomocy możemy tworzyć nawet najbardziej ambitne i szalone projekty. W zamian zostaniecie umieszczeni na liście naszych patronów, która publikowana jest na naszej stronie. Do tego każdy patron otrzyma stałą 40 procentową zniżkę na książki z logo Niezwykłych Opowieści Sportowych na stronie Wydawnictwa Arena.
20 zł miesięcznie
Dziękujemy bardzo serdecznie za wsparcie. Dzięki Waszej pomocy możemy tworzyć nawet najbardziej ambitne i szalone projekty. W zamian zostaniecie umieszczeni na liście naszych patronów, która publikowana jest na naszej stronie. Do tego każdy patron otrzyma stałą 50 procentową zniżkę na książki z logo Niezwykłych Opowieści Sportowych na stronie Wydawnictwa Arena.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Niezwykłe Opowieści Sportowe w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Niezwykłe Opowieści Sportowe to nieszablonowa praca dziennikarska. Opisujemy wydarzenia piękne, wzruszające, ale też niepokojące i straszne. Filmujemy, fotografujemy, rozmawiamy, piszemy. Tam, gdzie sport tworzy historię, pojawiają się Niezwykłe Opowieści Sportowe.

Niezwykłe Opowieści Sportowe publikują swoje materiały dziennikarskie na stronie http://niezwykleopowiescisportowe.pl/.

Tworzymy treści związane głównie z piłką nożną ale nie zamierzamy się w żaden sposób zamykać na inne, nawet najbardziej niszowe dyscypliny sportu. Skupiamy się nie tylko na "tu i teraz". Pochłaniają nas historie ludzi i wydarzeń  bez względu na to, kiedy i gdzie miały miejsce. Piszemy o odległej historii i czasach nam współczesnych. 

Współtworzymy książki sportowe, piszemy reportaże, filmujemy zaskakujące miejsca, przypominamy  zapomniane historie. Jesteśmy poszukiwaczami, eksploratorami, badaczami i szperaczami dziejów sportowych. Ale nie uciekamy od polityki i tematów trudnych. Bo przecież nie da się pisać o sporcie wyrywając go z kontekstu społecznego...

Mamy stronę internetową. Mamy kanał You Tube. Ukazało się kilka książek sygnowanych naszym logo. Chcielibyśmy się rozwijać i służyć Wam dziennikarsko regularnie jak w zegarku. Chcielibyśmy robić reportaże wideo i radiowe na tematy rozpalające umysły sympatyków sportu. Chcielibyśmy nagrywać dla Was godziny audycji radiowych. Chcemy pokazywać, że sport to nie tylko suche wyniki i rekordy ale przede wszystkim  człowiek i jego historia.  

W naszej ekipie są autorzy książek sportowych i dziennikarze wyróżnieni najważniejszymi nagrodami branżowymi w Polsce. Czujemy emocje pulsujące w sporcie i mamy nieszablonowe pomysły. Dlatego właśnie prosimy Was o wsparcie. 

 

 

Cele Autora

Sportowa jazda
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
W tym jakże szczęśliwym wypadku, solennie obiecujemy regularne pojawianie się filmowych odcinków NOSa i jak największą ilość staromodnych, acz wciągających jak ruchome piaski artykułów. Kiedy osiągniemy ten zacny próg, podziękujemy w specjalnym materiale naszym Patronom.
Niezwykłe Opowieści Sportowe on tour
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 3 000 zł brakuje
0%
Mamy dalekosiężne plany. Mamy tysiąc pomysłów. Mamy nawet odpowiednie przygotowanie kondycyjne. Jeśli osiągniemy ten cel, będziemy jeździć , nagrywać i pisać o najciekawszych sportowych miejscach i postaciach. Wszystko osobiście i bez siedzenia za biurkiem. Reportaże, podcasty i inne brewerie. REGULARNIE JAK W ZEGARKU.
Radio jak złoto
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 6 000 zł brakuje
0%
Zrobimy regularne radio na żywo. Zapraszać będziemy gości, którzy nawet jeśli nie pojawiają się w innych mediach to mają tony wiedzy na tematy sportowe i okołosportowe do przekazania. Robimy radio, ale nie tylko słuchamy. Kręcimy, nagrywamy , pokazujemy. Jesteśmy z Wami i dla Was na pełen etat. REGULARNIE I PUNKTUALNIE publikujemy.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Niezwykłe Opowieści Sportowe już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Płaczek
Piotr Płaczek
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.