Nightslime

W Patronite od 08.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1802

Liczba Patronów: 1639

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
127 miesięcznie
5 387 łącznie
Popkulturowy podcast o horrorach, komiksach, mandze, szlamie, mutantach i innych paskudztwach. Przed mikrofonami William Malcolm i Jarek Kowal.

O Autorze

21 maja 2018 roku - tego dnia opublikowaliśmy pierwszy odcinek podcastu Nightslime, ale gadanie o popkulturze marzyło się nam od lat. William uskuteczniał to przede wszystkim w muzyce tworzonej pod szyldem Nightrun87, ale również wykładając na Uniwersytecie Gdańskim; Jarek pisząc na łamach Soundrive czy Kawaii, a także organizując SzlamFest. Razem prowadzimy także podcast Soundrive Live oraz szlamowy klub filmowy Dead Night Cinema i mamy jeszcze wiele równie karkołomnych pomysłów, które dzięki Patronite chcemy wprowadzić w życie.
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika