Nocna Liga Darta

W Patronite od 01.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 777

Liczba Patronów: 1005

Zostań Patronem
Kup na prezent
13 patronów
560 miesięcznie
7 470 łącznie
Dart. Inaczej lotki, rzutki, a nawet strzałki. Któraś z tych nazw na pewno kiedyś obiła Ci się o uszy. Być może nawet sam spróbowałeś sił w rzucaniu do tarczy albo grasz regularnie. Nieważne. Jeśli pragniesz rywalizacji, a nie masz warunków lub przeciwników, to my zapraszamy Cię z otwartymi rękami!

O Autorze

Kim jesteśmy? 

Pasjonatami, fanami sportu, ludźmi, którzy lubią działać i robić coś dla innych. Jest nas czterech: Adam, Robert, Mariusz i Kuba. Staramy się tworzyć coś, co sami z chęcią byśmy oglądali i do tej pory całkiem dobrze nam to wychodzi. 

Co robimy? 

Propagujemy darta w Polsce. Podnosimy z kanap ludzi, którzy szukają zajęcia w życiu. Aktywizujemy sportowych amatorów, którzy do tej pory nie mieli odwagi lub chęci rywalizacji. Organizujemy dla nich turnieje darterskie, w trakcie których priorytetem jest dobra zabawa. 

Nocna Liga Darta została powołana do życia by stworzyć Wam idealne warunki do gry. Chcemy jednak być rozpoznawalni nie tylko z dobrze zorganizowanych turniejów. Zależy nam, by NLD była platformą do wymiany poglądów na temat darta, do zwiększania Waszej darterskiej wiedzy czy też pomocy tym, którzy dopiero stawiają w tej dyscyplinie pierwsze kroki. 

Nie zamykamy się jednak na amatorów. Chcemy też być miejscem, do którego chętnie przybywają "weterani" szukający gry na wysokim poziomie, ale również odpowiedniego "opakowania" rywalizacji.

Dlaczego dart? 

Po pierwsze dlatego, że to sport nadal niezbyt popularny w Polsce, a my jesteśmy jego fanami. Chcemy zarażać pasją i pokazać, że nie ma dyscypliny, którą można łatwiej uprawiać. Nikt nie jest wykluczony. Możesz być chudy, gruby, wysportowany lub nie. Możesz codziennie biegać maratony lub popołudnia spędzać popijając piwo, przegryzając słonymi paluszkami. Możesz być kobietą, która rywalizuje na równi z mężczyznami. Możesz mieć 13 lat i ogrywać pięćdziesięciolatka z łatwością. Dart NIKOGO nie spycha na drugi plan. 

Po drugie dlatego, że chcemy przecierać szlaki i robić rzeczy na najwyższym poziomie. Choć dart narodził się w Polsce dziesiątki lat temu, to wciąż są w nim niezagospodarowane przestrzenie. To ziemia, która mimo regularnej uprawy nadal nie obrodziła w bogate plony. Chcemy być współodpowiedzialni za rozwój sportu w naszym kraju i mamy na to plan. 

Po trzecie dlatego, że nie potrafimy usiedzieć w miejscu. Nocna Liga Darta to tylko część naszego portfolio. Wcześniej powstały Nocna Liga Halowa i Strefa 6. Dzięki tym projektom wielu fanów piłki nożnej może mierzyć się w pełni profesjonalnych ligach, a to wszystko można oglądać za darmo w Internecie. W trakcie pandemii rozgrywanie dużych futbolowych rozgrywek było znacznie utrudnione, stąd narodził się pomysł, aby powołać do życia NLD. 

Po czwarte dlatego, że doceniamy trud, który wkładają inni propagatorzy darta. Zawodnicy, którzy od lat mierzą się w międzynarodowych rozgrywkach i nie mają odpowiedniego rozgłosu. Organizatorzy turniejów, którzy często ledwo wiążą koniec z końcem i nie otrzymują za to wynagrodzenia. Kibice, którzy wciąż łakną nowych informacji na temat sportu i chcą wiedzieć coraz więcej. Pragniemy Wam wszystkim pomóc, dając platformę do oglądania darta, wymiany doświadczeń i dobrej zabawy.

Dlaczego Patronite?

Zabrzmi banalnie, ale po prostu do realizacji celów. Duże pieniądze na darcie w Polsce zarabia tak naprawdę tylko jedna osoba – Krzysztof Ratajski, który jest jednym z czołowych graczy na świecie. Naszym celem nie jest zarobek. Nie chcemy jedynie dokładać. 

Wiemy, że nie to nie jest już tylko prośba o lajki i subskrypcje. Z pewnością sami oglądacie każdą złotówkę kilka razy. Wiecie jednak jak działamy, a jeśli nie, to zawsze możecie się zapytać tych, którzy widzieli lub sami sprawdzić, wchodząc na nasz profil na YouTube lub Facebooku. Wkładamy w to mnóstwo serca, ale również funduszy, więc jeśli nawet macie dołożyć nam drobne do skarbonki, to będziemy ogromnie wdzięczni. Nie zostawimy Was jednak bez realnej podzięki. Sprawdźcie nasze progi, aby przekonać się, co przygotowaliśmy w zamian. 

Jaki mamy plan działania? Przede wszystkim chcemy stworzyć nowoczesny serwis internetowy, na którym będą pojawiały się regularne newsy, kalendarz z największymi imprezami, wywiady z polskimi zawodnikami i znacznie więcej. Chcemy stworzyć bazę wszystkich graczy, którzy brali lub będą brać udział w naszych turniejach. Z indywidualnymi zdjęciami, statystykami i wynikami. To będzie strona z prawdziwego zdarzenia, niewykluczone że wzbogacona w sklep, w którym będzie można kupić gadżety Nocnej Ligi Darta i nie tylko.

Kolejny pomysł to organizacja turniejów dla najlepszych. Rozmawiamy z Wami i wiemy, że rozgrywki amatorów to fajna rzecz, ale zawodnicy z kilkunastoletnim stażem pragną czegoś więcej. Na nich też pragniemy się otworzyć. Mamy świadomość, że czegoś takiego bardzo brakuje. Mamy możliwości, by zrobić to profesjonalnie. 

Nie chcemy jednak zapominać o Was – o tych, którzy z gry w darta czerpią po prostu frajdę i wiedzą, że pewnego poziomu i nie przeskoczą. Według Waszych opinii nasze zawody już stoją na wysokim poziomie, lecz wciąż widzimy wiele rzeczy, które możemy poprawić. Nie da się jednak ukryć, że każda innowacja wiąże się z kosztami. Trochę nas już poznaliście i wiecie, że nie rzucamy słów na wiatr, a udany turniej liczymy nie w zarobionych pieniądzach, ale w dobrych słowach. Kto jeszcze nie widział jak to wygląda – może obejrzeć poniżej.

W skrócie 

Jesteśmy grupą darterskich amatorów, która pragnie zrobić coś dla innych amatorów, ale w pełni profesjonalnie. Chcielibyśmy, aby za kilka lat, a może wcześniej, dart był jednym z najpopularniejszych sportów w kraju. Być może wtedy wielu z Was będzie mogło powiedzieć: "dzięki Nocnej Lidze Darta kibicowałem zanim to było popularne". To byłby miód na nasze uszy. 

Każda złotówka od Was przybliża nas do tej wizji. Nikt nie mówi, że będzie łatwo, ale z takim wsparciem, jakie nam dajecie, możemy przenosić góry. Prośba o pieniądze zawsze jest kłopotliwą sprawą, ale wierzymy, że potraktujecie to nie jak jałmużnę, ale jako bilet do kina na ulubiony film, kubek gorącej kawy o poranku czy wieczorne piwo ze znajomymi. Czyli jak coś, co po prostu weszło Wam w krew i nie możecie bez tego żyć. 

Dziękujemy za każde wsparcie i dobre słowo. Cytując jednego z naszych fanów, z darterskim pozdrowieniem, "alleluja i do tarczy"!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Michał  Księżyk
Michał Księżyk
Próg: 30 zł
Marcin Domański
Marcin Domański
Próg: 50 zł
Mariusz Markiewicz
Mariusz Markiewicz
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Zbigniew Dwornowski
Zbigniew Dwornowski
Próg: 50 zł