W Patronite od 15.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 184

Liczba Patronów: 161

Zostań Patronem
Kup na prezent
138 patronów
3 110 miesięcznie
20 810 łącznie
Polityka, wiadomości i śmieszki. Jesteśmy prostymi ludźmi. Jako, że na polityków płacimy wszyscy, to miejmy chociaż z tego trochę zabawy!

O Autorze

Widzowie!

 

Jak wiecie od zawsze staramy się starać dla Was. Dostarczamy Wam newsów, analiz i śmieszków, dotyczących Polskiej i światowej polityki, co niezmiennie dostarcza nam masę radości. Niestety, YouTube nie obsypuje nas złotem, a współprace nie pchają się na maila (znaczy takie prawdziwe, bo scamowych dostajemy masę, ale nie chcemy podawać hasła do naszego yt oraz 3 cyfr z tyłu karty). 

 

Z tego powodu czujemy, że aby ORB mógł działać i rozwijać się w stronę o której marzymy musimy poprosić was o wsparcie. Niestety robienie tego kanału zajmuje nam coraz więcej czasu i nie jesteśmy w stanie godzić go z pracą. Dlatego Wasze wsparcie pozwoli nam nie porzucać tego (w naszej opinii) super projektu i dalej dostarczać Wam filmów, które tak polubiliście.

 

Wasze wsparcie pozwoli nam trochę się uniezależnić i częściej tworzyć filmy, które zajmują więcej czasu takie jak ten:

Czy śledzić Polskie aferki takie jak te:

Albo po prostu takie które polubiliście jak ten:

Raz jeszcze prosimy was o wasze finansowe wsparcie (tak naprawdę po raz pierwszy, ale potrzebujemy do mema xD)

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Rajnert
Piotr Rajnert
Próg: 10 zł
Łukasz i Magda
Łukasz i Magda
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Karol Gudowski
Karol Gudowski
Próg: 50 zł
kasztankap
kasztankap
Próg: 5 zł
Kinga
Kinga
Próg: 10 zł