Odbierz wiadomość od Pana Boga

W Patronite od 27.09.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1203

Liczba Patronów: 2050

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
200 miesięcznie
11 170 łącznie

Subskrypcja oprogramowania

300 zł

miesięcznie

66%

osiągnięto

100 zł

brakuje

Mogłoby się wydawać, że wystarczy tylko kliknąć i udostępnić. Niestety to nie jest takie proste. Do tworzenia nowej grafiki i edycji obecnej grafiki z tekstami i cytatami potrzebuję legalnego drogiego oprogramowania i mnóstwo czasu. Na dłuższą metę nie stać mnie na taki wydatek dlatego też zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o wsparcie.
Chciałbym również wykroczyć poza facebook np. na YouTube gdzie będę potrzebował dodatkowo programów do edycji i obróbki video.
Pragnę głosić Słowo Boże w ten sposób na szerszą skalę, ale wszystko wiąże się z wydatkami, których sam nie jestem w stanie ogarnąć. Jeżeli masz ochotę i możliwość pomóc to zapraszam do wsparcia.

Zwiększenie zasięgu postów

500 zł

miesięcznie

40%

osiągnięto

300 zł

brakuje

Kochani, chciałbym, żeby treści, które udostępniamy dotarły do wszystkich członków naszej społeczności. W tej chwili mimo, że jest nas aż 37 tysięcy docieramy do zaledwie 10%. Dlatego chciałbym stworzyć reklamę postów, która pozwoli dotrzeć do nowych osób i przypomnieć obecnym osobom naszej społeczności o naszym istnieniu. Jeżeli masz ochotę i możliwość by pomóc to zapraszam do wsparcia.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Joanna Proszek
Joanna Proszek
Próg: 100 zł
edyta krąkowska
edyta krąkowska
Próg: 100 zł