Ogród Matyldy

W Patronite od 19.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1666

Liczba Patronów: 1701

Zostań Patronem
3 patronów
80 miesięcznie
630 łącznie
'Ogród Matyldy. Jak rośnie jedzenie' to projekt edukacyjny skierowany do dzieci. Mój ogród to piękne, unikalne miejsce, w którym pokazuję rośliny jadalne z naszej strefy klimatycznej. Teraz przygotowuję się do kolejnego sezonu i żeby wszystko uruchomić i dalej działać potrzebuję wsparcia Patronów.

O Autorze

'Ogród Matyldy. Jak rośnie jedzenie' to projekt edukacyjny skierowany do dzieci. Mój ogród to piękne, unikalne miejsce, w którym pokazuję rośliny jadalne z naszej strefy klimatycznej.

Licznych odwiedzających oprowadzam po ogrodzie, zaglądamy na grządki i inspekty, do szklarni i do oczka wodnego, patrzymy na drzewka i krzewy, opowiadam ciekawostki o warzywach, owocach i ziołach, zwracam uwagę na zapachy i smaki oraz walory kulinarne i zdrowotne roślin. Rozmawiamy także o ważnej roli owadów i małych zwierząt, naturalnych mieszkańców środowiska.

Zajęcia, które prowadzę rozwijają samodzielność i kreatywność, stymulują do podejmowania zdrowotnych i ekologicznych wyborów. To dawka wiedzy i umiejętności przydatnych na całe życie. Dzieci odkrywają nowe pasje i cieszą się wspólnie spędzonym czasem z rówieśnikami, rodziną i ze mną.

Teraz przygotowuję się do kolejnego sezonu i żeby wszystko uruchomić i dalej działać potrzebuję wsparcia Patronów.

Ogród Matyldy znajduje się na terenie Gdańskiego ZOO.

https://youtu.be/SVKGJOP0Am8


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Agnieszka Plata
Agnieszka Plata
Próg: 10 zł
Małgorzata Żygiewicz
Małgorzata Żygiewicz
Próg: 50 zł