Avatar użytkownika

Stowarzyszenie Orlik Piła

0
patronów
0 
miesięcznie
60 
łącznie
0
patronów
0 zł 60 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
100 dostępnych miejsc
Dzięki wielkie, że zdecydowałeś się nam pomóc! Dycha leci na nasze inicjatywy. Jesteśmy Ci wdzięczni, że dzięki Tobie możemy rozwijać Stowarzyszenie!
W zamian za wsparcie prześlemy Ci fotki z naszych eventów oraz akcji!
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
50 dostępnych miejsc
Wow! Wybrałeś kwotę wsparcia 20zł, szacun! Pieniądze spożytkujemy na organizowane przez nas turnieje, akcje pomocy, obozy, a Tobie proponujemy oficjalne podziękowanie przez mikrofon, bezpośrednio od organizatora (:)) w trakcie organizacji naszych eventów!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
20 dostępnych miejsc
Wielka sprawa, że tak hojnie wspomagasz nasze działania. Staramy się organizować najlepsze wydarzenia sportowe w Pile a dzięki Tobie z pewnością je ulepszymy! W podzięce za Twoją pomoc prześlemy ci imienną, VIPowską kartę Orlik Piła.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie Orlik Piła w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Stowarzyszenie Orlik Piła działa w celu krzewienia kultury fizycznej, propagowania zdrowego stylu życia, aktywizowania mieszkańców Północnej Wielkopolski. Organizujemy ligi piłkarskie, turnieje, eventy sportowe, dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także obozy i półkolonie dla dzieci.

Stowarzyszenie Orlik Piła to organizacja pożytku publicznego, działająca od 2015 roku. Nasi wolontariusze pracują z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi jak i osobami starszymi. Organizujemy ligi i turnieje piłkarskie, obozy sportowe, zbiórki żywności, eventy pro-zdrowotne. 

Celem Stowarzyszenia Orlik Piła jest propagowanie sportu oraz zdrowego trybu życia. Ciągły rozwój stowarzyszenia i dążenie do organizacji coraz większych i lepszych jakościowo inicjatyw. Chcemy by brali w nich udział nie tylko dorośli ale również młodzież i dzieci, a każdy event był odbierany z satysfakcją i zadowoleniem. Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej i aktywowanie mieszkańców Piły, Powiatu Pilskiego, Północnej Wielkopolski do aktywnego wypoczynku. Chcemy aby sport na stałe zagościł w naszych domach. Chcemy aby mieszkańcy naszego regionu byli ludźmi zdrowymi i wysportowanymi, a przez to szczęśliwymi. Działamy poprzez organizację turniejów piłkarskich, lig środowiskowych, wydarzeń z okazji ważnych rocznic, eventów dla dzieci, przedsięwzięć dla młodzieży, oraz inicjatyw dla osób dorosłych jak i starszych. Zawsze nagradzamy naszych uczestników niespotykaną w regionie liczbą nagród rzeczowych związanych ze sportem.

Nasza strona: orlikpila.pl 

Cele Autora

Świąteczna paczka dla Seniora w Pile!
  • 500 zł miesięcznie
  • 500 zł brakuje
0%
Chcemy przeprowadzić zbiórkę pieniędzy na świąteczną paczkę dla Seniora w Pile!
Za zebrane pieniądze kupimy żywność, środki higieny, pościel, koce.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie Orlik Piła już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.