Avatar użytkownika

Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego

10
patronów
300 
miesięcznie
3 229 
łącznie
10
patronów
300 zł 3 229 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
KROCZEK

Teoretycznie niewiele, a dla nas to mały "kroczek" do tworzenia wielkich rzeczy i kolejnych projektów!
Pamiętaj, że każdy wielki KABAN był kiedyś kroczkiem :)

Podziękowania (w przypadku subskrypcji rocznej):
- podziękowania Zarządu PFWK w formie mailowej
14 zł miesięcznie
SYMPATYK PFWK

Jeśli identyfikujesz się z naszym stowarzyszeniem to z całą pewnością będzie to dla Ciebie formalność. Jedna "cola" mniej na karpiowej zasiadce lub hot-dog z kawą w drodze na ulubione łowisko. Dobra wiadomość jest taka, że obie opcje wyjdą Ci na zdrowie :)
Ta niewielka kwota, to ważny wkład i cegiełka w dalszy rozwój naszego stowarzyszenia, za którą dziękujemy!

Podziękowania (w przypadku wsparcia na okres min. 6 m-cy):
- certyfikat SYMPATYKA PFWK przesyłany w formie elektronicznej wraz z podziękowaniami ze strony Zarządu PFWK
21 zł miesięcznie
STARY KABAN

+21 w kołysce to wyraźny powód do przyspieszonej akcji serca :) To już porządny KABAN, z którym sesja zdjęciowa w wodzie nie przeszkadza nawet późną jesienią!
Ta kwota zasługuje na szacunek ale i dodatkowy, limitowany gadżet na który możesz liczyć. Specjalna opaska PFWK świetnie prezentuje się na zdjęciach, dodaje + 5 do stylu, a co najważniejsze jest niezłym talizmanem, przynoszącym szczęście na karpiowym szlaku! :)

Podziękowania (w przypadku wsparcia na okres min. 6 m-cy):
- silikonowa, limitowana opaska PFWK
- certyfikat SYMPATYKA PFWK przesyłany w formie elektronicznej wraz z podziękowaniami ze strony Zarządu PFWK
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
10 dostępnych miejsc
KARPIOWY FANATYK!

Szczupak król wód? Nonsens. Coomonnn, przecież każdy karpiowy FANATYK wie, że król jest tylko jeden!
Graj grubo i dołącz do kluby 30+ razem z nami!

Podziękowania (w przypadku subskrypcji na okres 12 m-cy):
- możliwość dokonania 12 rezerwacji dobowych na łowiskach PFWK przed oficjalnym uruchomieniem kalendarzy!*
- limitowana silikonowa opaska PFWK
- certyfikat SYMPATYKA PFWK wraz z podziękowaniami ze strony Zarządu PFWK

*W jednym terminie można dokonać rezerwacji wyłącznie jednego stanowiska. Zarezerwowanych stanowisk nie można odstąpić innej osobie. Zarezerwowane stanowiska są płatne zgodnie z cennikiem danego łowiska na podstawie jego regulaminu.
50 zł miesięcznie
MECENAT
(próg dla FIRM)

Rozwój i popularyzacja wędkarstwa karpiowego to również zadanie dla dynamicznie rozwijającej się branży – firm karpiowych, oferujących szeroką gamę wyspecjalizowanych produktów, bez których dzisiejsze wędkarstwo karpiowe nie może istnieć. To pole do współpracy pomiędzy firmami – partnerami federacji, a PFWK.
Każda firma decydująca się na tego rodzaju wsparcie otrzymuje pakiet narzędzi marketingowych w postaci:

-elektronicznego certyfikatu - MECENAT PFWK;
- 500 naklejek "kupując ten produkt wspierasz działania PFWK" do wykorzystania przy sprzedaży swoich produktów;
- umieszczenie logotypu firmy wspierającej na specjalnej tablicy udostępnionej na portalu www.pfwk.pl

A przede wszystkim naszą dozgonną wdzięczność.

Zachęcamy do wsparcia!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

PFWK to inicjatywa społeczna mająca na celu rozwój zrównoważonego wędkarstwa karpiowego w naszym kraju, Jesteśmy stowarzyszeniem i od 2009 r. propagujemy łowienie w zgodzie z zasadą "złów i wypuść". Bez względu na wiek, płeć i doświadczenie możesz zostać jednym z nas lub wesprzeć nasze działania.

Polską Federację Wędkarstwa Karpiowego tworzą pasjonaci, których głównym celem jest stały rozwój wędkarstwa karpiowego w naszym kraju. 

W swojej społecznej działalności pokazujemy, że wędkarstwo to coś więcej, jak tylko hobby - dla wielu z nas to prawdziwa pasjastyl życia.

Propagujemy sport wędkarski organizując cykl eliminacji do Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym POLISH CARP MASTERS, oparty na szeregu ogólnopolskich eliminacji. Zwieńczeniem całorocznych zmagań jest wielki finał, który w rzetelny sposób wyłania karpiowych Mistrzów Polski.

Na mapie Polski tworzymy nowe łowiska, dostępne dla członków PFWK i ich rodzin abyście w spokoju i ciszy mogli spełniać się w tym pięknym hobby.

Tworzymy również: wartości, emocje i wspomnienia. Wierzymy w to, że wspólnie możemy zmienić przyszłość, o której z Waszym wsparciem, przyszłe pokolenia będą mówić!

🔹DLA KOGO JESTEŚMY❓

PFWK jest dla wszystkich, którzy podobnie jak my łowią w zgodzie z zasadą „złów i wypuść” oraz szacunkiem dla otaczającej nas przyrody. Bez względu na wiek, płeć, doświadczenie oraz przynależność do innych organizacji, czy klubów możesz zostać członkiem Polskiej Federacji Wędkarstwa Karpiowego!

Nasze stowarzyszenie utrzymuje się głównie ze składek członkowskich, których roczna kwota to jedyne 50 zł. Chcemy aby ta kwota została na niskim poziomie, jednocześnie dając dodatkowe narzędzie do wsparcia naszych działań, zarówno członkom, sympatykom PFWK, jak również podmiotom gospodarczym - firmom w branży, dla których rozwój wędkarstwa karpiowego jest równie ważny, jak dla Nas.

Dzisiejsza PFWK to już nie tylko ogólnopolskie stowarzyszenie - to również znana na karpiowym rynku marka, która do dalszego profesjonalnego działania i rozwoju, jakiego od nas oczekujecie, potrzebuje skutecznych narzędzi w postaci m.in. nowoczesnego sprzętu, a także wykwalifikowanych ludzi, co wiąże się z pozyskaniem dodatkowych środków finansowych.

Pomóż nam rozwijać kolejne łowiska, otwierać nowe oddziały terenowe, rozwijać pracę z dziećmi i młodzieżą. 

Wesprzyj działania PFWK już dziś.

Cele Autora

Dodatkowe zarybienia łowisk PFWK
  • 20 000 zł
  • 16 771 zł brakuje
16%
W ostatnim czasie w naszym kraju pojawiło się kilka nowych łowisk PFWK. Chcemy aby obfitowały one w dużą ilość pięknych karpi, których ceny na rynku nie należą do niskich. Regularnie dbamy o zarybienia, jednak zakup ryb dość mocno obciąża nasz budżet pochodzący głównie ze składek członkowskich. Aktualne wody, które chcemy zarybić to: Szmaragdowy Staw, Jezioro Prokowskie, Gołyń WIelki oraz Czarny Staw. Dołóż swoją cegiełkę do dodatkowych zarybień i pomóż nam budować kolejne wspaniałe miejsca na karpiowej mapie Polski.
MONITORING ŁOWISK
  • 30 000 zł
  • 26 771 zł brakuje
10%
Bezpieczeństwo to ważny punkt każdej karpiowej zasiadki. Wyposażenie łowisk PFWK w system nowoczesnego monitoringu pozwoli nam podnieść komfort nad wodą, jak również wpłynie pozytywnie na ochronę naszych wód przed kłusownictwem.
Ochrona wód to nasze wspólne dobro. Pomóż nam zrealizować ten cel.
DOMKI NA ŁOWISKACH
  • 200 000 zł
  • 196 771 zł brakuje
1%
Od roku 2023 na łowisku Szmaragdowy Staw zagościły pierwsze domki, które spotkały się z Waszym dużym uznaniem.
Dodatkowe wspracie pozwoli nam wybudować kolejne, karpiowe "m2" na dodatkowych łowiskach, podnosząc komfot w trakcie karpiowych zasiadek.
WŁASNE ŁOWISKO
  • 1 000 000 zł
  • 996 771 zł brakuje
0%
Dzierżawa łowiska to fajna sprawa ale czemu nie mierzyć wyżej? Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, w których dzierżawy wód w związku zawiłą sytucają formalno-prawną, stają pod dużym znakiem zapytania.
Zakup własnej "wody" od zawsze był naszym marzeniem - do tej pory zupełnie niedostępnym. Dziś jednak mamy szansę wspólnie to zmienić. Zebranie takiej kwoty przybliży nas do zakup pierwszego, historycznego łowiska PFWK, a zatem umożliwia nam pełną swobodę oraz stabilność prowadzonych działań i inwestycji.
Woda na której poczujecie się jak u siebie? Domki, pomosty, czy inne inwestycje? Czemu nie!
W planach na ten moment mamy dwie opcje - zakup obecnie dzierżawionego "Szmaragdowego Stawu" lub większej ok 20 ha żwirowni położonej w woj. kujawsko-pomorskim. Cel długofalowy ale w pełni realny.
Ambitnie? Czemu nie!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Zbigniew Świrski
Zbigniew Świrski
30 zł
Jarosław Pietrzak
Jarosław Pietrzak
30 zł
Damjan Radomsky
Damjan Radomsky
30 zł
Tadeusz Mak
Tadeusz Mak
30 zł
Kasia Andrzej
Kasia Andrzej
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.