Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego

W Patronite od 16.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2364

Liczba Patronów: 2632

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
60 miesięcznie
1 157 łącznie

Agregat prądotwórczy

3 000 zł

38%

osiągnięto

1 843 zł

brakuje

Od lat w ramach społecznej pracy na rzecz PFWK używamy głównie własnego (prywatnego) sprzętu, który często ulega zużyciu bądź zniszczeniu. Podczas organizacji imprez na "świeżym powietrzu" niezbędne jest użycie agregatów prądotwórczych, których nie posiadamy. Zakup ten dostarczy nam dodatkowej "mocy" do dalszej, społecznej pracy :)

Dodatkowe zarybienia łowisk PFWK

20 000 zł

5%

osiągnięto

18 843 zł

brakuje

W ostatnim czasie w naszym kraju pojawiło się kilka nowych łowisk PFWK. Chcemy aby obfitowały one w dużą ilość pięknych karpi, których ceny na rynku nie należą do niskich. Regularnie dbamy o zarybienia, jednak zakup ryb dość mocno obciąża nasz budżet pochodzący głównie ze składek członkowskich. Aktualne wody, które chcemy zarybić to: Szmaragdowy Staw, Jezioro Prokowskie, Gołyń WIelki oraz Czarny Staw. Dołóż swoją cegiełkę do dodatkowych zarybień i pomóż nam budować kolejne wspaniałe miejsca na karpiowej mapie Polski.

MONITORING ŁOWISK

30 000 zł

3%

osiągnięto

28 843 zł

brakuje

Bezpieczeństwo to ważny punkt każdej karpiowej zasiadki. Wyposażenie łowisk PFWK w system nowoczesnego monitoringu pozwoli nam podnieść komfort nad wodą, jak również wpłynie pozytywnie na ochronę naszych wód przed kłusownictwem.
Ochrona wód to nasze wspólne dobro. Pomóż nam zrealizować ten cel.

WŁASNE ŁOWISKO

1 000 000 zł

0%

osiągnięto

998 843 zł

brakuje

Dzierżawa łowiska to fajna sprawa ale czemu nie mierzyć wyżej? Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, w których dzierżawy wód w związku z planami Wód Polskich stają pod dużym znakiem zapytania.
Zakup własnej "wody" od zawsze był naszym marzeniem - do tej pory zupełnie niedostępnym. Dziś jednak mamy szansę wspólnie to zmienić. Zebranie takiej kwoty przybliży nas do zakup pierwszego, historycznego łowiska PFWK, a zatem umożliwia nam pełną swobodę oraz stabilność prowadzonych działań i inwestycji.
Woda na której poczujecie się jak u siebie? Czemu nie!
W planach na ten moment mamy dwie opcje - zakup obecnie dzierżawionego "Szmaragdowego Stawu" lub większej ok 30 ha żwirowni położonej w woj. kujawsko-pomorskim. Cel długofalowy ale w pełni realny.
Ambitnie? Czemu nie!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Zbigniew Świrski
Zbigniew Świrski
Próg: 30 zł
Krystian Żołnowski
Krystian Żołnowski
Próg: 30 zł
Kamil Spławski Pfwk
Kamil Spławski Pfwk
Próg: 14 zł
Jan Chorąży
Jan Chorąży
Próg: 50 zł
Piotr Sad
Piotr Sad
Próg: 14 zł