PSA

W Patronite od 06.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
255 łącznie
Professional Swimming Academy to szkoła pływania z pasją, która rozwija się dla Was.

O Autorze

Professional Swimming Academy to szkoła pływania, która rozwija się dla Was !

Organizujemy obozy, półkolonie , ferie zimowe oraz naukę i doskonalenie pływania . 

Jeżeli chcesz nas wesprzeć będzie nam bardzo miło.  Będziemy mogli przygotować dla Was więcej atrakcji, inwestować w nowy sprzęt oraz zakup gadżetów, którymi będziemy Was obdarować.  

Staramy się dotrzeć do wielu nowych przyszłych pływaków, którzy być może jeszcze nie wiedzą o istnieniu Professional Swimming Academy i nie wiedzą ,że mogą zostać przyszłymi mistrzami świata :)
 


Chcemy ufundować comiesięczne nagrody dla wyróżniających się młodych pływaków oraz specjalne, jeszcze lepsze nagrody na obozach i półkoloniach.

Przede wszystkim chcemy dbać o kondycję fizyczną Pańswta, waszych pociech i popularyzować ten piękny sport jakim jest pływanie .

Codzienną naukę prowadzimy w Łodzi na basenie Zatoki Sportu i tam nas możecie spotkać .

Razem możemy więcej ! 

Professional Swimming Academy.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 35 zł