Pan Mareł

W Patronite od 20.10.2020

Nagrywam podcasty z ludźmi których historii jestem ciekaw. Nie interesują mnie nazwiska tylko wartość dodana z przeprowadzonych rozmów. Nie mam sprecyzowanego nurtu tematycznego, coś ciekawego znajdą zarówno Ci, którzy lubią jeść mydło jak i powidło.

O Autorze

Cześć, tu Mareł. Witam każdego z moich 17 słuchaczy, którzy dotarli do mojego profilu Patronite. Fajnie, że jesteś! Tutaj jednak zaglądają raczej osoby nie należące (jeszcze!) do tego szacownego grona, więc pozwolę sobie po krótce opowiedzieć o co się tutaj rozchodzi.

Zaczynałem od prowadzenia bloga ZRUP o tematyce czysto CrossFitowej a od 2,5 roku tworzę podcasty ZRUPcast i Popołudniowy Mareł Poranny. Początkowo podcasty były stricte crossfitowe ale z czasem zacząłem rozmawiać z gośćmi z różnych dziedzin na każdy temat jaki uznałem za ciekawy. Szukając gości nie gonię za wielkimi nazwiskami (choć też nie planuję ich unikać) ale szukam ciekawej historii. Rozmowy prowadzę w luźnej atmosferze i daje zarówno sobie jak i swoim gościom się wygadać.

W ZRUPcast znajdziesz moje rozmowy z gośćmi na najróżniejsze tematy - od sportu, przez zdrowie, naukę czy sprawy społeczne. Popołudniowy Mareł Poranny to z kolei podcast skierowany do najwierniejszych 17 fanów podcastu, w którym to gadam sam o sprawach bieżących. W PMP będą również pojawiać się goście, którzy będą mi towarzyszyć w bardzo niepoważnych rozmowach.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)