Avatar użytkownika

Pan Mareł

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Nagrywam podcasty z ludźmi których historii jestem ciekaw. Nie interesują mnie nazwiska tylko wartość dodana z przeprowadzonych rozmów. Nie mam sprecyzowanego nurtu tematycznego, coś ciekawego znajdą zarówno Ci, którzy lubią jeść mydło jak i powidło.

Cześć, tu Mareł. Witam każdego z moich 17 słuchaczy, którzy dotarli do mojego profilu Patronite. Fajnie, że jesteś! Tutaj jednak zaglądają raczej osoby nie należące (jeszcze!) do tego szacownego grona, więc pozwolę sobie po krótce opowiedzieć o co się tutaj rozchodzi.

Zaczynałem od prowadzenia bloga ZRUP o tematyce czysto CrossFitowej a od 2,5 roku tworzę podcasty ZRUPcast i Popołudniowy Mareł Poranny. Początkowo podcasty były stricte crossfitowe ale z czasem zacząłem rozmawiać z gośćmi z różnych dziedzin na każdy temat jaki uznałem za ciekawy. Szukając gości nie gonię za wielkimi nazwiskami (choć też nie planuję ich unikać) ale szukam ciekawej historii. Rozmowy prowadzę w luźnej atmosferze i daje zarówno sobie jak i swoim gościom się wygadać.

W ZRUPcast znajdziesz moje rozmowy z gośćmi na najróżniejsze tematy - od sportu, przez zdrowie, naukę czy sprawy społeczne. Popołudniowy Mareł Poranny to z kolei podcast skierowany do najwierniejszych 17 fanów podcastu, w którym to gadam sam o sprawach bieżących. W PMP będą również pojawiać się goście, którzy będą mi towarzyszyć w bardzo niepoważnych rozmowach.