Avatar użytkownika
Gry

Pan Nindyk

0
patronów
0 
miesięcznie
150 
łącznie
0
patronów
0 zł 150 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Symboliczny "piątak" dla Pana Nindyka. Masz moją dozgonną wdzięczność.
10 zł miesięcznie
Konkretna suma, która zasili konto Pana Nindyka na dalszy rozwój strony.
25 zł miesięcznie
To już jest poważna kwota - widać bardzo doceniasz moją pracę. Twoje imię lub nick pojawi się na specjalnej stronie z podziękowaniami dla Patronów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Pan Nindyk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Twoje źródło informacji o najciekawszych grach niezależnych na Nintendo Switch - zapowiedzi, recenzje, wywiady z twórcami i wydawcami gier.

Szukasz informacji o grach niezależnych na Nintendo Switch? W takim razie dobrze trafiłeś!

Konsola Nintendo Switch stała się świetną platformą dla gier niezależnych. Jak jednak z tego morza gier wybrać najciekawsze tytuły? Tu własnie wchodzę ja - Pan Nindyk, który pokaże w jakie tytuły warto zagrać.

Dlaczego Pan Nindyk?

Pan Nindyk to tak naprawdę Bartek - fan Nintendo i japońskiej popkultury, mąż i ojciec kilkuletniego szkraba. Człowiek, który kocha gry niezależne na Switchu i ma sporą wiedzę na ich temat.

A dlaczego taki pseudonim? To taka gra słów. Indykami w mowie potocznej nazywa się gry niezależne i wywodzi się z języka angielskiego, gdzie używa się określenia indies.

W przypadku gier niezależnych na konsole Nintendo w angielskim używa się określenia nindies, czyli po prostu dodając literkę n (od Nintendo) do indies.

Dlaczego jestem dobry w tym co robię?

Do tej pory moje teksty były omawiane lub cytowane przez poniższe światowe nintendowe i growe serwisy internetowe:

  • brytyjski Nintendo Life (link)
  • japoński GameSpark (link),
  • amerykański GoNintendo.com (linklink),
  • kanadyjski Nintendo Enthusiast (linklink),
  • francuskie Nintendo-Difference (link),
  • hiszpański Nintenderos (linklink),
  • niemiecki Nintendo-Online (link).

Co o mnie mówią inni?

Rzetelne recenzje i najświeższe newsy ze świata gamingowego spod pióra profesjonalnego i niezwykle sympatycznego redaktora - to jest to, co cenimy w nindyki.pl najbardziej! Współpraca z Bartkiem to czysta przyjemność, nie umknie mu żadna premiera, a jego strona to prawdziwa skarbnica wiedzy dla każdego fana Nintendo Switch i kultury japońskiej w Polsce.
Forever Entertainment PR Team

 

Kiedy myślę o Nintendo i tym, co jest z nim związane w naszym kraju, to pierwsze co przychodzi mi do głowy, to Bartek i jego strona nindyki.pl. Jest to człowiek, który samodzielnie (w moim mniemaniu) dokonał swoistej rewolucji nintendowej na terenie krainy nadwiślańskiej. Dzięki jego oddaniu oraz temu, że wkłada w swoje hobby całą duszę oraz serce, śmiało mogę powiedzieć, że zrobił dla Wielkiego N o wiele więcej, aniżeli ktokolwiek inny w Polsce. Takich ludzi jak on brakuje nam w dzisiejszym "giereczkowie" i mam nadzieje, że będzie on inspiracją dla innych, tak jak i jest inspiracją dla mnie.
Jacek Kaleta, JapSpam

 

Polecam czytać nindyki.pl - Bartek pisze o bardzo fajnych rzeczach, zrozumiałym i ciekawym językiem.
Artur Kurasiński, kurasinski.com

 

Mając przyjemność współpracować z Bartkiem przy wielu okazjach, ciężko nie zauważyć rzetelności, profesjonalizmu oraz przede wszystkim pasji do świata gier Nintendo oraz kultury japońskiej, która przebija się w każdym napisanym przez niego słowie - zarówno w recenzjach, jak i kontaktach osobistych. Czujne oko i bystre spojrzenie na wszystkie aspekty branży growej sprawiają, że nie umykają mu żadne nowości, a każda premiera i najdrobniejsza informacja zostaje poddana dogłębnej analizie i przedstawiona w sposób przystępny, czytelny i klarowny.
Crunching Koalas Marketing Team

 

Widzę Switcha - myślę Pan Nindyk i jego strona nindyki.pl. Długo zastanawiałem się nad kupnem konsoli Nintendo, ale to właśnie wyżej wspomniany osobnik zdołał mnie w końcu do tego przekonać. Od Pana Nindyka wiem o perełkach na Pstryka, od niego dowiaduję się o ciekawych premierach, to dzięki niemu mój portfel nie płacze bo dowiaduję się o promocjach. Najlepsze źródło informacji o Nintendo? Zdecydowanie. Dla mnie osobiście strona Pana Nindyka, jego profil na Twitterze, to prawdziwa skarbnica z której korzystam codziennie. Pan Nindyk na prezesa Nintendo!
Wulgarny Gracz

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Pan Nindyk już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Donat Gronek
Donat Gronek
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.