Avatar użytkownika

Pan Typer

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Jeśli tutaj trafiłeś to oznacza, że jesteś fanem @PanTyper na instagramie. Pan Typer jest to blog hobbistyczny, gdzie codziennie pojawiają się darmowe propozycje zakładów sportowych. Moim fundamentalnym założeniem jest pomoc innym oraz tworzenie rodzinnej społeczności.

Cześć wszystkim! 

Na samym początku chciałbym podziękować wszystkim za wsparcie. Skoro tutaj trafiłeś oznacza to że prawdopodobnie jesteś moim fanem z instagrama. Jeśli jednak jest inaczej postaram Ci się przedstawić w kilku słowach. 

Kim jest Pan Typer?:

Jestem postacią, która od 1 września prowadzi blog o tematyce zakładów sportowych. Sam typuje zakłady sportowe od blisko 7 lat. Z moich propozycji korzysta ponad 2100 fanów na instagramie. Wszyscy są ściśle związani z tematyką zakładów bukmacherskich, przez co jesteśmy obecnie jedną z najbardziej aktywnych społeczności związanej z tą dziedziną w Polsce. Od zawsze pomagam innym, wyniosłem to z domu, a profil @PanTyper daje możliwość zarobku i rozwoju osobistego członków naszej społeczności.

Kim jest Pan Typer w życiu codziennym?:

Obecnie studiuję zarządzanie w gospodarowaniu nieruchomościami, pomagam w prowadzeniu działalności gospodarczej związanej z branżą nieruchomości oraz jestem czynnym wolontariuszem Fundacji Rozwoju Biznesu z siedzibą w Poznaniu. Nie pije alkoholu, nie pale papierosów i dobrze bawię się w życiu. Jestem ogromnym fanem piłki nożnej oraz Formuły 1. Jestem osobą, która uwielbia pomagać innym, dlatego też wpadłem na pomysł z założeniem bloga na instagramie. 

 

Dlaczego warto zostać Patronem?: 

Jest to dobrowolne, gdyż typy podawane są za darmo na proflu na instagramie. Plany są ambitne, a rozwój kosztuje. Wydałem już mnóstwo pieniędzy na rozwój profilu, ceny reklam to koszty nawet do 500 zł na dzień. W planach między innymi druk ulotek i opłacenie pracowników do roznoszenia, opłacanie grafików, a także utworzenie strony www, dzięki której każdy z Was będzie mógł sprawdzić się w roli eksperta z dziedziny zakładów sportowych.. Spora ilość osób, dzięki moim propozycją zarabia ogromną ilość pieniędzy w skali miesiąca, dlatego też jeśli uznasz, że warto w jakimś stopniu pomóc i dołożyć cegiełkę do rozwoju profilu możesz zostać naszym patronem. 

Co jest konikiem Pana Typera?:

Przede wszystkim zajmuję się typowaniem piłki nożnej. Jest to dyscyplina w której czuję się bardzo pewnie. Od wielu lat korzystam z powodzeniem z wielu systemów gry, ale to analiza i wytrwałość pozwala osiągnąć sukces. Przed podaniem propozycji na blogu często czekam do podania awizowanych składów, ale także sprawdzam inne czynniki, które mogą mieć wpływ na przebieg spotkania. Warto zwracać uwagę na transfery dokonywane przez kluby, kontuzje, a także atmosferę na trybunach oraz w szatni. Wielu ekspertów nie zwraca uwagi na stan murawy, długość boiska, pogodę czy natężenie spotkań w danym okresie. W erze internetu wszystko można sprawdzić klikając kilka klawiszy. Wspierają mnie także eksperci z innych dyscyplin, jednak chciałbym tutaj podkreślić, że są to zaufane osoby, które także czynnie biorą udział w rozwój tego projektu, za co bardzo dziękuje.

 

Czy systemy faktycznie pozwalają zarobić?:

Odpowiedź jest prosta, tak. Gram kursy powyżej 1.5 do nawet 20. Mając ogromny bagaż doświadczeń za sobą, doszedłem do wniosku, że najlepszą metodą jest systematyczność. Gram stałą stawką 350 PLN na zdarzenie, niezależnie od kursu i ilości typów w danym miesiącu. Zaczynałem grając stawkami 20 PLN na zdarzenie, co było dla mnie wtedy jako szczeniaka ogromnym wydatkiem. Nigdy nie gram wysokimi stawkami zakładów typu AKO. Dlaczego? Grając single, nasze procentowe szanse na wygraną przeważnie wynoszą 50% lub 33%. Grając AKO przy najmniejszej ilości trzech zakładów na kuponie nasze szanse procentowe wynoszą 16% lub 11%. 

 

Czy warto pomagać innym?:

Najlepszym uzasadnieniem oraz motywacją do dalszych działań są wiadomości od moich fanów.

Czy idzie zarabiać na typowaniu zakładów sportowych?:

Ależ oczywiście, doskonale potwierdzają to wyniki rzetelnych statystyk na moim profilu. Miesiąc wrzesień był miesiącem wzlotów i upadków i nie będę ukrywał, że był przeciętny w moim wykonaniu. Zarobiliśmy 6422 PLN przy średnik kursie na zdarzenie 2.62 oraz yield 28.7%. Miesiąc październik jest miesiącem testów obecnie na dzień dzisiejszy (8 październik) nasz zysk wynosi 2817 PLN przy średnim kursie na zdarzenie 5.05 oraz yield 80.5%.

 

Nasze social media:

Instagram: https://www.instagram.com/pantyper/

Grupa społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/239190360061183

 

Pozdrawiam serdecznie, Pan Typer.