W Patronite od 12.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1270

liczba Patronów: 1011

4 patronów
45 zł miesięcznie
125 zł łącznie
Cześć, z tej strony Krzysiek. Mój kanał Penchard łączy ludzi z pasją do starych komputerów, gier, oraz zajaranych latami swojej młodości. Chcę dzielić się tą pasją i radością z innymi. Jeśli uważasz że robię dobrą robotę, a kanał jest wart tego żeby go wspierać, zostań Patronem.

O Autorze

Cześć!

Mam na imię Krzysiek, mam 39 lat, pochodzę z Zielonej Góry. Mam szereg zainteresowań, ale takie najbardziej kluczowe to:

Motoryzacja, co ma w sumie związek z moim wykształceniem.

Sport, ponieważ rower to spora część mojego życia.

Muzyka, ponieważ gram sporo na gitarze elektrycznej, a kiedyś grałem trochę w zespole.

Komputery, co również ma związek z moim wykształceniem, jednak moja zajawka w tej dziedzinie dotyczy raczej starych komputerów,

zatem....

Chcąc dzielić się swoją pasją oraz zamiłowaniem do starych komputerów oraz gier, w 2013 roku założyłem na YouTube kanał zwany Penchard, który powoli, aczkolwiek stale się rozwija.

http://www.youtube.com/user/Penchard1

Kanał łączy ludzi z pasją oraz zamiłowaniem do retro gier, retro komputerów, retro wspominek o tamtych, minionych czasach. Znajdziesz tam całą masę filmów o grach z różnych platform sprzętowych, trochę filmów z renowacji sprzętu, trochę recenzji akcesoriów zarówno starych jak i nowych, a także co nieco pogawędek, przemyśleń oraz wspomnień z dzieciństwa, które często są naszymi wspólnymi wspomnieniami. Ostatnio postanowiłem robić także tak zwane live stream`y, na których gramy i gadamy na różne tematy. Ogólnie jest klimatycznie, ciekawie, a co najważniejsze coraz lepiej z odcinka na odcinek.

Dodatkowo znajdziesz tam również trochę vlogów nagranych podczas wycieczek rowerowych, trochę pogawędek na tematy kontrowersyjne dla graczy, czyli "a dlaczego kiedyś gry były lepsze", lub "Sega jest lepsza niż Nintendo" i podobne.

Zatem, jeżeli czujesz ten klimat, i również masz zajawkę na retro sprzęty do grania, a dodatkowo od czasu do czasu lubisz posłuchać czyjejś opinii na dany temat, lub po prostu wspominek z dzieciństwa, zapraszam Ciebie do zasubskrybowania kanału Penchard, a jeżeli chcesz więcej treści, konkursów, i generalnie więcej RETRO - zostań Patronem.  

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni