Peter Frączkowski

W Patronite od 05.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1949

liczba Patronów: 1971

1 patron
5 zł miesięcznie
30 zł łącznie
Jestem poszukiwaczem prawdy i pisarzem. Walczę z nadużyciami osób uprzywilejowanych. Rysownikiem i grafikiem. Pokolenie X, lingwistyczny ekwilibrysta. Zapraszam na blog panoramix250.wordpress.com który jest unikalnym projektem książki powstającej na oczach czytelników. Orwellowskie społeczeństwo.

Mecenasi

Dla Mecenasów Patronów będę publikował zupełnie poza wątkiem głównym powstającej książki autobiograficznej opowiadania cybepunkowe które prawdopodobnie złożą się na kolejną tym razem nie związaną z moją misją społeczną powieść.

O Autorze

W tej chwili szykuje się do wydanie powieści „Revenge of Protein Androids”, Zemsta Białkowych Androidów, Orwell po drugiej stronie lustra” około 200 stron. Ma pojawić się za 7-8 miesięcy w wersji klasycznej i audiobook. Zapraszam po fragmenty na panoramix250.wordpress.com
Potrzebuje Waszego wsparcia by słowa prawdy wyszły na jaw, wraz z historią która Was zszokuje i otworzy oczy na to co dzieje się w naszym orwellowskim społeczeństwie. Paranoiczny lot i analiza, w walce o przeżycie i godność jednostki. 

*********************************************
Jestem twórcą wszechstronnym maluje, piszę, rzeźbię. Jest to związane z uzdolnieniami manualnymi oraz wyobraźnią. Nie jest to też nic nadzwyczajnego. 

Podjąłem walkę o prawa człowieka w utopijnym stylu don Kichota, jeden do wielu. Ale Was jest więcej.

Od lat, będąc częściowo ofiarą pewnego systemu, wspierającego pokorne i posłuszne miernoty zbieram dane (na własnej skórze xD) do książki autobiograficznej opartej na moim przeżyciach na przestrzeni ponad dekady i zmian systemowych w latach 1995-2000 oraz ich kwintesencji w latach 2008-2019.

Przyczyniacie się do tego bym mógł stworzyć nowy typ literatury, odwołujący się formą do strumienia świadomości w Ulissesem i tematyki a’la Sołżenicyn xD

Każdy mój patron otrzyma małą dedykowaną grafikę lub wiersz oparty na szybkiej obserwacji jego osoby.  Oraz pełne informacje na temat książki .

Mam pewien „dar”, czy związany z tym w czym żyłem czy też moimi eksperymentami z wynalazkiem Alberta Hofmanna...zawsze wiem kiedy ktoś kłamie i zawsze wiem kim jest naprawdę. Sprawdź to! ;)

Prosty opis, prostej sprawy. Wsparcie i mecenat pozwoli mi uniezależnić się i nie pozwolić ludziom, których ścigam o ograniczenie moich możliwości obrony.

Są trzy metody dezaktywacji i kontroli jednostki. Odcięcie od środowiska wsparcia, izolacja oraz pozbawienie źródeł utrzymania. Dzięki Wam będę mógł pisać prawdę o tym co dzieje się we Wrocławiu w moim życiu od 10 lat nie bojąc się konsekwencji. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!