Piotr Czarniecki

3 patronów
Prowadziłem warsztaty, robiłem pokazy... Dziś robię daily vlogi na YouTube, prowadzę blogi wideowbiznesie.pl i tatamovie.pl . Jestem bębniarzem, animatorem i terapeutą, w wolnych chwilach nagrywam i lepię dźwięki. Z doskoku zajmuję się iluzją :-)

O Autorze

Od tego wszystko się zaczęło

 

DJEMBE na oddziale

 

To projekt zainicjowany przez Andrzeja Minora, lekarza Oddziału Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy.

Dzięki wsparciu Patronów-Superbohaterów i zaangażowaniu personelu szpitala bębniliśmy z pacjentami przez prawie dwa lata. Czasami w zajęciach uczestniczyli też nasi Superbohaterowie, z którymi spotykaliśmy się też przy bębnach i kawie.

Zobacz, jak wyglądało jedno z takich spotkań ???

 

Tak było do czasu zarazy. Później wszystko się posypało...

Oprócz bębnów w szpitalu, które były moim głównym działaniem związanym z Patronite odpadły mi wszystkie zlecenia zawodowe (imprezy, warsztaty, akcje promocyjne - wszystko to było związane ze spotkaniami z ludźmi). 

Nie łamiąc się za bardzo przeniosłem się do internetów. Założyłem bloga wideowbiznesie.pl, a niedawno też tatamovie.pl. Oba związane są tematycznie z nagrywaniem filmów. Pierwszy przyda się przedsiębiorcom, drugi rodzicom małych dzieci :-)
Mam nadzieję, że w ten sposób moja wiedza i pasje przydadzą się jeszcze komuś.

 

Głębiej w kanał

Porwałem się na VLOG codziennik, który publikuję siedem dni w tygodniu o godz. 20:20.
Zobacz numer jeden:Pisałem wyżej, że czasem lepię dźwięki. Eektami dzielę się ze swoimi Superbohaterami :-)
Moje utwory zasilają też bibliotekę Patronite i są dostępne za darmochę dla twórców skupionych wokół tego serwisu.

Z chęcią podzielę się też z Tobą tym, co już zrobiłem i efektami mojej przyszłej pracy.

 

Interesuję się rozwojem i ćwiczeniem uważności w rytm muzyki relaksacyjnej, którą też tworzę i mogę stworzyć specjalnie dla Ciebie.

Jak Ci się podoba dźwięk Koshi? Ziomki Znajomki relaksują się przy nim po treningach.

 

NIEZŁY CYRK - czyli nie samym bębnem żyję...

Mam wspaniałą żonę i dwóch cudownych synów. Żeby moja codzienna praca nie oddalała mnie za bardzo od rodziny i dawała jakąś wartość innym, prowadzę różne zajęcia dla dzieci i rodzin. Chcę też publikować więcej filmów, kierowanych właśnie do rodziców. Będę w nich pokazywał miejsca, które warto odwiedzić z dziećmi, książki, zabawy i aktywności służące nie tylko rozrywce, ale przede wszystkim rozwojowi naszych pociech :-)


 

CYRK NA KÓŁKACH

Chcę odwiedzać z bębnami i całym niezłym cyrkiem miejsca, do których takie propozycje na codzień nie docierają. 
Marzenie - mobilny dom kultury - jeżdżę z różnymi artystami, twórcami, animatorami i robimy parę zdjęć podczas jednej wizyty.

Poznaj spoko strefę, czyli zajęcia muzyczno-plastyczno-relaksacyjne, w których uczestniczą ludzie w każdym wieku.

 

A tu moja propozycja na zabawne oswajanie dziecka z ciemnością

 

Dziękuję za poświęcony mi czas i pozdrawiam słonecznie,
Piotrek Czarniecki

PS
Ten profil żyje. Ciągle coś wymyślam, próbuję rozwinąć lub poprawić. Dotyczy to też progów wsparcia. Jeśli zależy Ci na innych formach podziękowania za pomoc, pisz, dzwoń, krzycz śmiało.
Na pewno się dogadamy, wystarczy tylko zacząć rozmowę :-)
P.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni