Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

88 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Młody freediver (nurek bezdechowy) oraz youtuber, który lubi zarażać innych swoją pasją. Freedivingiem zajmuję się od 3 lat i od tego czasu ukazuje publicznie moje postępy. Tworzę też filmy typu timelapse, poważniejsze produkcje, typowe vlogi oraz zajmuję się trochę fotografią :)

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 50 zł miesięcznie
brakuje 50 zł
Trening na basenie
Dzięki tobie, będzie mi łatwiej rozwijać się we freedivingu a jak wiadomo, trening to podstawa do osiągania zamierzonego celu :)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Rozwój kanału oraz wparcie finansowe dla projektów :)
Ten cel pozwoli mi na rozwój kanał np. poprzez zakup sprzętu który polepszy jakość nagrywania oraz pozwoli na przekazanie wynagrodzenia dla współtwórców projektów do OMSI 2 :)

O Autorze

Cześć :)

Ja jestem Pitoras i jestem młodym freediverem. Freediving to sport przez wielu uważany za ekstremalny, polega on na nurkowaniu na wstrzymanym oddechu. Jest to inny rodzaj nurkowania, który praktycznie wykonujemy go wszysscy na codzień i nie jesteśmy tego świadom :D

 

Jestem również YouTuber'em, który na swoim kanale właśnie dzieli się freedivingiem, staram się tam zarażać tym sportem. Również tam zamieszczam swoje filmy typu Timelapse oraz czasem bardziej poważne produkcje.

 

Zajmuję się również tworzeniem projektów dla gry OMSI 2. Stworzyłem między innymi mapę Poznania która obejmuje linie nr 73, 320, 321 i 398 oraz fikcyjny projekt 'Piekary Wlkp - Piechcin'. Obecnie pracuję nad poprawieniem wizualnym mapy Poznania oraz jestem częścią projektu w którym tworzymy sterownik SRG5000P.

 

Dzięki waszemu wsparciu, będę mógł tworzyć coraz to lepsze jakościowo materiały na YouTube oraz kolejne projekty dla gry OMSI 2.

 

Pozdrawiam
Piotr Lenartowicz - Pitoras

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook