Avatar użytkownika
Gry

Planszowe Newsy

147
patronów
2 600 
miesięcznie
147
patronów
2 600 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Jesteś z nami ot tak - bo nas lubisz za to, co robimy :) W ramach podziękowania zaprosimy Ciebie do Prywatnej Grupy Patronów. Dodatkowo, raz w miesiącu wśród wszystkich Patronów wylosujemy jednego, który otrzyma grę planszową.
20 zł miesięcznie
To już trochę więcej pieniędzy, więc przy spotkaniach na konwentach, jak tylko będziemy obecni - zawsze znajdziemy czas na pogawędkę z Tobą. Otrzymasz również wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.
50 zł miesięcznie
To już zawrotna dla nas kwota, dlatego (oprócz oczywiście wszystkiego co powyżej), zobowiązujemy się być do Twojej dyspozycji na konwentach, na których się pojawimy. Zagramy w wybrany przez Ciebie tytuł, pogadamy i przybijemy piątkę. Wiemy, że to zbyt mało, aby wyrazić nasza wdzięczność, ale warto od czegoś zacząć. Otrzymasz również wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.
100 zł miesięcznie
Kwota z kosmosu! Jeśli zdecydujesz się na wsparcie nas tak wysoką kwotą, możemy porozmawiać na jednym z "lajfów" na temat wybrany przez Ciebie. Wspólnie dogadamy szczegóły zaproponowanego tematu. Otrzymasz również wszystkie nagrody z wcześniejszych progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Planszowe Newsy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Planszowe Newsy to największy na polskim rynku dostawca informacji z branży gier planszowych. Tworzony jest przez graczy dla graczy.

Planszowe Newsy powstały w 2017 roku. Nasza redakcja obecnie składa się z 6 osób – idąc alfabetycznie: Agaty, Cypriana, Moniki, Natalii, Patrycji i Piotrka.

Codzienną porcję informacji o grach planszowych znajdziecie na naszym Facebooku, Instagramie oraz stronie internetowej. Działamy także na YouTubie, gdzie znajdziecie: wywiady z ludźmi z branży, filmy z zasadami, filmy prezentujące poszczególne tytuły gier oraz nasze spotkania z fanami w formie luźnych, czwartkowych „lajwów”. Stawiamy na kontakt z ludźmi i  luźną atmosferę. Zależy nam, aby każdy czuł się u nas jak wśród najlepszych przyjaciół.

Planszowe Newsy to tak naprawdę nasz drugi etat, za który nie otrzymujemy wynagrodzenia, dlatego zdecydowaliśmy się poprosić Was o wsparcie.

Zapraszamy do zostania naszym Patronem.

Oto próbka naszych materiałów na YT:

Wywiad:

Zasady:

Prezentacje gier:

Cele Autora

Pojedziemy i zagramy
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 2 400 zł brakuje
52%
Tak, dobrze widzicie - spełniając ten cel możecie zaprosić nas do siebie! To wyjątkowa okazja, aby zaprosić kogoś z nas na wspólne granie.
Koszty bieżące Planszowych Newsów
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Większość nagród sami wysyłamy, wsparcie pozwoli nam nie dokładać z prywatnych budżetów :)
Studio
  • 1 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Jesteśmy amatorami, ale dobry jakościowo sprzęt wyposażenia studia pozwoli nam podnosić jakość naszych materiałów.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Planszowe Newsy już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Woj tek
Woj tek
10 zł
Elżbieta Grzesiczak-Hudziak
Elżbieta Grzesiczak-Hudziak
10 zł
Robert C
Robert C
20 zł
Magdalena Miłek
Magdalena Miłek
10 zł
Marta Stępień
Marta Stępień
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.