Avatar użytkownika

Polska Tradycja

1
patron
24 
miesięcznie
1 659 
łącznie
1
patron
24 zł 1 659 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Dziękujemy za pomoc, Twoje imię trafi na listę naszych patronów. Jak mówi starze przysłowie "Grosz do grosza...". Daj znać znajomym i udostępnij nasz profil, a na najbliższe Święta, otrzymasz od nas niespodziankę.
7 zł miesięcznie
Witaj wśród Patronów Polskiej Tradycji. Twoje imię trafi na listę Patronów. Możesz też spodziewać się podziękowań. Nie zapomnij zostawić nam swojego adresu :) Więcej znajdziesz na www.polskatradycja.pl/dlapatronow.html.
12 zł miesięcznie
Dzięki wielkie - 12 złotych to bardzo dużo dla naszego projektu. Masz realny wpływ na to co będzie umieszczane na naszej stronie internetowej. Za każdym razem kiedy nas wesprzesz, napisz do nas wiadomość z informacją jaką pieśń, przysłowie albo przepis chciałbyś zobaczyć na stronie www.polskatradycja.pl. Spełnimy twoje oczekiwania - zgodnie z założeniami serwisu opisanymi na www.polskatradycja.pl/dlapatronow.html.
24 zł miesięcznie
Widać, że leży ci na sercu dobro polskiego folkloru. Dzięki twoim wpłatom będziemy mogli realizować kolejne cele, które pozwolą nam na promowanie polskiej kultury i folkloru. W ramach podziękowań, twoje imię zostanie zapisane na naszej stronie w zakładce Patroni. Możesz wybrać tematykę artykułu, który pojawi się w danym miesiącu na stronie - zgodnie z założeniami serwisu opisanymi na www.polskatradycja.pl/dlapatronow.html.
33 zł miesięcznie
Dzięki twojemu zaangażowaniu, serwis będzie systematycznie się rozwijał. Oprócz nagród z poprzednich progów, czeka na Ciebie niespodzianka na każde Święta Wielkanocy, Bożego Narodzenia i 11 listopada. Nie zapomnij podać nam adresu na który możemy wysyłać niespodzianki (wysyłka tylko na terenie Polski). Zajrzyj na www.polskatradycja.pl/dlapatronow.html, aby dowiedzieć się jaki masz wpływ na kształt i zawartość serwisu PolskaTradycja.pl

77 zł miesięcznie
Jesteś prawdziwym fanatykiem polskiej tradycji. Twoja wpłata pozwala nam stawiać kolejne milowe kroki, w promowaniu kultury i folkloru. Poza wszystkimi nagrodami z poprzednich progów, dodatkowo co kwartał możesz liczyć na folkowy upominek nawiązujący do Polskiej Tradycji. Postaramy się aby były jak najbardziej użyteczne. Nie zapomnij zajrzeć na www.polskatradycja.pl/dlapatronow.html, aby dowiedzieć się jaki masz wpływ na kształt i zawartość serwisu PolskaTradycja.pl
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
100 dostępnych miejsc
Ogromne wsparcie jakim nas darzysz jest godne podziwu. Oprócz wszystkich nagród z poprzednich progów, co miesiąc otrzymasz infografikę, oraz dostęp do grupy zamkniętej na facebooku, Zyskujesz prawo do publikowania własnego artykułu raz w miesiącu, pod warunkiem że będzie zawierał błędów gramatycznych i ortograficznych, oraz będzie spójny z tematyką naszego serwisu. Artykuł zostanie opatrzony twoim imieniem i nazwiskiem. Nie zapomnij zajrzeć na www.polskatradycja.pl/dlapatronow.html , aby dowiedzieć się jaki masz wpływ na kształt i zawartość serwisu PolskaTradycja.pl

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Polska Tradycja w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

PolskaTradycja.pl to serwis internetowy poświęcony polskiej kulturze ludowej, tradycji i historii. W serwisie znajdziecie zdjęcia i opisy strojów ludowych, legendy, tradycyjne przepisy, pieśni i wiele, wiele więcej.

W naszym serwisie zbiermy informacje o tematyce tradycji, kultury ludowej i folkloru. Pragniemy rozbudowywać naszą bazę wiedzy o kolejne materiały. Niestety obowiązki służbowe i prywatne mocno ograniczają nasze możliwości. Postanowiliśmy zwrócić się do ludzi dobrej woli, którym leży na sercu zachowanie polskiego dziedzictwa narodowego. Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc w tworzeniu strony oraz jej promocje w internecie. Wiele wartościowych serwisów upadło ponieważ koszty i czas zainwestowany w ich prowadzenie były nieadekwatne do osiągniętych rezultatów.

1.  Polskie dziedzictwo niematerialne! 500 złotych miesięcznie.

Zdobycie informacji i materiałów, oraz odpowiednie przygotowanie artykułu do publikacji zajmuje bardzo dużo czasu. Koszt dodania najkrótszego artykułu, takich jak pieśni, przepisy czy interpretacja przysłów, wynosi około 10 złotych. Powyższa kwota zapewni nam możliwość aktualizowania strony o kolejne materiały.

2. Polska Tradycja w sieci! 1000 złotych miesięcznie.

Prowadzenie serwisu nie kończy się jedynie na dodawaniu artykułów. To ciągła walka o miejsce w przeglądarkach internetowych (tzw. pozycjonowanie), oraz obecność w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Google+ czy YouTube. Dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu, oraz mediom społecznościowym, szybciej trafimy do Was z informacjami, których poszukujecie.

3. Zdjęcia, galerie, grafiki! 2000 złotych miesięcznie.

Pragniemy wzbogacić serwis o dodatkowe zdjęcia przedstawiające stroje ludowe czy rękodzieło. Dodatkowo chcielibyśmy umieścić w  legendach krótkie komiksy przedstawiające bohaterów i wydarzenia z nimi związane. Aby zdobyć odpowiednie materiały niezbędne jest zorganizowanie sesji fotograficznych dla Zespołów Ludowych czy wynajęcie grafika.

 

4. Więcej nagrań i więcej legend! 3000 złotych miesięcznie.

Napisanie legendy zajmuje sporo czasu. Pragniemy aby w serwisie pojawiły się rozbudowane wersje legend, wzbogacone o nagranie audio. Dodatkowo chcemy zorganizować nagranie wszystkich pieśni znajdujących się na stronie w profesjonalnym studiu nagraniowym.

5. Tradycyjne smaki! 4000 złotych miesięcznie.

Dodatkowe 1000 złotych miesięcznie pozwoli nam nawiązać współpracę z YouTube’rami zajmującymi się gotowaniem. Dzięki temu poznacie nie tylko tradycyjne przepisy, ale też będziecie wiedzieć jak przyrządzić tradycyjny obiad we własnej kuchni.

 

6. Aby serwis był jeszcze piękniejszy! 5000 złotych miesięcznie.

Internet rozwija się coraz szybciej a co za tym idzie zmieniają się też wymagania względem stron internetowych. Dzięki dodatkowym Patronom będziemy mogli wzbogacać nasz serwis o kolejne funkcjonalności. Szczególnie dodać moduły pozwalające na obsługę przez osoby niepełnosprawne, oraz moduł z wydarzeniami o tematyce kulturowej i folkowej.

 

7. Wspierajmy małe Zespoły! 10 000 złotych miesięcznie.

Chcemy służyć jako „Most” łączący miłośników folkloru z Zespołami Ludowymi. Celem jest wsparcie małych regionalnych Zespołów Pieśni i Tańca, poprzez odtworzenie i zakup strojów ludowych z ich regionów, ze szczególnym uwzględnieniem Kresów Wschodnich.

 

Członkowie ZPiT Orawianie w stroju Orawskim Członkowie ZPiT Orawianie w stroju Orawskim

Uwagi dla Patronów: Wspierając nasz projekt masz realny wpływ na treści, które będą pojawiały się w serwisie. Szczegóły dotyczące zasad publikacji i wsparcia projektu znajdziesz na stronie www.polskatradycja.pl/dlapatronow.html. Pamiętaj, że mamy prawo odmówić publikacji materiałów o które prosisz, jeżeli charakter ich nie będzie zgodny z założeniami serwisu.  

 

Masz pytanie ? Napisz do nas na redakcja(at)polskatradycja.pl lub poprzez system wiadomości Patronite. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Polska Tradycja już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Grzegorz Laski
Grzegorz Laski
24 zł
Anonimowy patron
7 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.