Polska Tradycja

W Patronite od 27.10.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2768

Liczba Patronów: 2604

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
31 miesięcznie
1 347 łącznie
PolskaTradycja.pl to serwis internetowy poświęcony polskiej kulturze ludowej, tradycji i historii. W serwisie znajdziecie zdjęcia i opisy strojów ludowych, legendy, tradycyjne przepisy, pieśni i wiele, wiele więcej.

O Autorze

W naszym serwisie zbiermy informacje o tematyce tradycji, kultury ludowej i folkloru. Pragniemy rozbudowywać naszą bazę wiedzy o kolejne materiały. Niestety obowiązki służbowe i prywatne mocno ograniczają nasze możliwości. Postanowiliśmy zwrócić się do ludzi dobrej woli, którym leży na sercu zachowanie polskiego dziedzictwa narodowego. Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc w tworzeniu strony oraz jej promocje w internecie. Wiele wartościowych serwisów upadło ponieważ koszty i czas zainwestowany w ich prowadzenie były nieadekwatne do osiągniętych rezultatów.

1.  Polskie dziedzictwo niematerialne! 500 złotych miesięcznie.

Zdobycie informacji i materiałów, oraz odpowiednie przygotowanie artykułu do publikacji zajmuje bardzo dużo czasu. Koszt dodania najkrótszego artykułu, takich jak pieśni, przepisy czy interpretacja przysłów, wynosi około 10 złotych. Powyższa kwota zapewni nam możliwość aktualizowania strony o kolejne materiały.

2. Polska Tradycja w sieci! 1000 złotych miesięcznie.

Prowadzenie serwisu nie kończy się jedynie na dodawaniu artykułów. To ciągła walka o miejsce w przeglądarkach internetowych (tzw. pozycjonowanie), oraz obecność w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Google+ czy YouTube. Dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu, oraz mediom społecznościowym, szybciej trafimy do Was z informacjami, których poszukujecie.

3. Zdjęcia, galerie, grafiki! 2000 złotych miesięcznie.

Pragniemy wzbogacić serwis o dodatkowe zdjęcia przedstawiające stroje ludowe czy rękodzieło. Dodatkowo chcielibyśmy umieścić w  legendach krótkie komiksy przedstawiające bohaterów i wydarzenia z nimi związane. Aby zdobyć odpowiednie materiały niezbędne jest zorganizowanie sesji fotograficznych dla Zespołów Ludowych czy wynajęcie grafika.

 

4. Więcej nagrań i więcej legend! 3000 złotych miesięcznie.

Napisanie legendy zajmuje sporo czasu. Pragniemy aby w serwisie pojawiły się rozbudowane wersje legend, wzbogacone o nagranie audio. Dodatkowo chcemy zorganizować nagranie wszystkich pieśni znajdujących się na stronie w profesjonalnym studiu nagraniowym.

5. Tradycyjne smaki! 4000 złotych miesięcznie.

Dodatkowe 1000 złotych miesięcznie pozwoli nam nawiązać współpracę z YouTube’rami zajmującymi się gotowaniem. Dzięki temu poznacie nie tylko tradycyjne przepisy, ale też będziecie wiedzieć jak przyrządzić tradycyjny obiad we własnej kuchni.

 

6. Aby serwis był jeszcze piękniejszy! 5000 złotych miesięcznie.

Internet rozwija się coraz szybciej a co za tym idzie zmieniają się też wymagania względem stron internetowych. Dzięki dodatkowym Patronom będziemy mogli wzbogacać nasz serwis o kolejne funkcjonalności. Szczególnie dodać moduły pozwalające na obsługę przez osoby niepełnosprawne, oraz moduł z wydarzeniami o tematyce kulturowej i folkowej.

 

7. Wspierajmy małe Zespoły! 10 000 złotych miesięcznie.

Chcemy służyć jako „Most” łączący miłośników folkloru z Zespołami Ludowymi. Celem jest wsparcie małych regionalnych Zespołów Pieśni i Tańca, poprzez odtworzenie i zakup strojów ludowych z ich regionów, ze szczególnym uwzględnieniem Kresów Wschodnich.

 

Członkowie ZPiT Orawianie w stroju Orawskim Członkowie ZPiT Orawianie w stroju Orawskim

Uwagi dla Patronów: Wspierając nasz projekt masz realny wpływ na treści, które będą pojawiały się w serwisie. Szczegóły dotyczące zasad publikacji i wsparcia projektu znajdziesz na stronie www.polskatradycja.pl/dlapatronow.html. Pamiętaj, że mamy prawo odmówić publikacji materiałów o które prosisz, jeżeli charakter ich nie będzie zgodny z założeniami serwisu.  

 

Masz pytanie ? Napisz do nas na redakcja(at)polskatradycja.pl lub poprzez system wiadomości Patronite. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Grzegorz Laski
Grzegorz Laski
Próg: 24 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł