Avatar użytkownika

Stowarzyszenie Startup Founders

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Założyliśmy Startup Founders, bo brakowało nam miejsca, w którym doświadczeni przedsiębiorcy mogliby wymieniać się spostrzeżeniami w zaufanym gronie. Postanowiliśmy zebrać liderów otwartych na nowe wyzwania i pozwolić im na dzielenie się swoimi doświadczeniami.

Poznaj społeczność Startup Founders

Założyliśmy Startup Founders, bo brakowało nam miejsca, w którym doświadczeni przedsiębiorcy mogliby wymieniać się spostrzeżeniami w zaufanym gronie. Postanowiliśmy zebrać liderów otwartych na nowe wyzwania i pozwolić im na dzielenie się swoimi doświadczeniami. Właściciele firm robią wszystko, by rozwinąć swoje przedsięwzięcia. Krokiem do sukcesu jest spotkanie odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie.

Kręgi eksperckie

W formie zamkniętych kręgów eksperckich intensywnie dzielimy się know-how i weryfikujemy hipotezy. 
Przeznaczone wyłącznie dla członków, organizowane w różnych miastach na terenie całej Polski. Szukamy najsilniejszych i najsłabszych stron każdego z nich, aby dokładnie wiedzieć, kto w jakich aspektach potrzebuje wsparcia. To przede wszystkim dialog i debaty a nie jednostronny przekaz.

Wiedza, networking, synergia

W dobie konferencji, na których te same osoby powtarzają te same, utarte schematy, te trzy słowa straciły swoje pierwotne znaczenie. Powstaliśmy w opozycji do obecnych trendów, oferując unikalną formułę dla wąskiego grona ludzi, którzy szukają czegoś więcej niż typowych spotkań networkingowych i nudzą się na podobnych spotkaniach branżowych. Naturalnie, chcemy się przy tym również bliżej poznać.

Dołącz do społeczności Startup Founders