Polskawliczbach.pl

W Patronite od 16.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
220 łącznie

Po co komu reklamy?

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Serwis Polskawliczbach.pl opiera się o olbrzymie ilości danych z różnych źródeł. Wymaga to dedykowanego serwera i sporej przestrzeni dyskowej. Do tego dochodzą koszty utrzymania serwera, domeny, narzędzi do obróbki danych itp. Reklamy umieszczone na stronach serwisu pomagają w jego utrzymaniu, ale dzięki Waszej pomocy mogę z nich zrezygnować i uczynić serwis szybszym i czytelniejszym (bez rozpraszaczy).

Nie będę ukrywać - osiągnięcie tego celu będzie dla również niezwykłym kopem motywacyjnym. Mój entuzjazm osiągnie maksimum, a ja ze zdwojoną siłą będę pracował nad jego rozwojem.

Tyle pomysłów... tak mało czasu!

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Będę zupełnie szczery. Mam masę pomysłów, które chciałbym jeszcze zrealizować i zamierzam jej zrealizować niezależnie od Waszej pomocy, ale mając taki solidny zastrzyk finansowy będę mógł spokojnie poświęcić na to parę pełnych dni w miesiącu, a nie pracować nad Polskawliczbach.pl dorywczo łapiąc wolne chwile między obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi.

Marzę sobie, że jeśli osiągniemy ten cel to znacznie szybciej stworzę:
- galerię zdjęć dla każdej miejscowości i móc oferować regularne nagrody za najlepsze autorskie zdjęcia aby ożywić trochę strony. To nie ma być zwykły zbiór zdjęć ściągniętych z internetu ale galerie z oryginalnymi zdjęciami pochodzącymi od samych mieszkańców i sympatyków danego regionu.

- interaktywne mapy - wyobraź sobie, że możesz przeglądać nieskończone ilości danych na wybranym poziomie jednostek administracyjnych. Wszystko interaktywne i dynamiczne. Bo dobra mapa jest warta milion słów!