Polskawliczbach.pl

W Patronite od 16.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2936

Liczba Patronów: 3322

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
25 miesięcznie
850 łącznie
Zobacz jak mało wiesz o swoim miejscu zamieszkania. Próba pokazania, że statystyka nie musi być nudna. Znajdziesz tutaj mapy, rankingi i interaktywne wykresy dotyczące demografii, rynku pracy, nieruchomości i wielu innych obszarów. Bogata baza wiedzy m.in. na temat Polskich miast oraz wsi.

O Autorze

Czy wiesz, że w Polsce jest ponad 900 miast i przeszło 43 tysiące wsi, a każde z nich ma swoją stronę w serwisie, a za wszystko odpowiada wyłącznie JEDNA osoba. Dwoję się i troję aby robić jak najwięcej i jak najlepiej, ale przy natłoku obowiązków zawodowo-rodzinnych wcale nie jest to łatwe.
Zawodowo jestem programistą i od ponad 10 lat współpracuję zdalnie z dużymi zagranicznymi serwisami. Dużo czasu poświęciłem na zbieranie, przetwarzanie i opracowywanie danych na temat miast w Stanach Zjednoczonych i od początku byłem pod wielkim wrażeniem łatwości dostępu do szerokiego wachlarza danych statystycznych dostępnych w USA.
Nie raz, nie dwa szukałem podstawowych informacji na temat jakiejś miejscowości w Polsce i prawie zawsze utykałem na skomplikowanych systemach GUSu bądź znajdowałem jedynie mocno nieaktualne dane. Korzystając ze zdobytego doświadczenia postanowiłem spróbować w ramach hobby stworzyć serwis, który wypełniłby tę lukę i udostępnił dane zebrane z wielu źródeł w sposób przystępny i zrozumiały dla laika. Serwis Polskawliczbach.pl jest właśnie efektem tych starań.

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika