Power Dwarf

W Patronite od 13.12.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
180 zł łącznie
Jestem streamerem, grafikiem 3D, 2D, animatorem, dźwiękowcem, metalowcem, fanem RPG, fantasy i dobrego Sci-Fiction. W przeszłości (15 lat temu) prowadziłem internetowe radio. Moim celem jest stworzenie niepowtarzalnego, klimatycznego, cosplay'owego show w języku polskim na Twitchu.

O Autorze

Witam wędrowcze!

A więc jednak Cię zaintrygowałem swoim krótkim opisem, grafiką, czymkolwiek...

Świetnie, że jesteś.  Zatem ... Zaczynajmy!

Prowadzę na Twitchu kanał, na którym chcę stworzyć niepowtarzalny klimat! Pewnie zastanawiasz się jaki?

www.twitch.tv/powerdwarffather 

https://clips.twitch.tv/DrabColdbloodedMonkeyPermaSmug 

Najlepszym wytłumaczeniem będzie, jeśli Ci pokażę listę moich wzorców : Monty Python, Opowieści z Krypty, Lata 90e i 80e, Klimaty słowiańskie, nordyckie i ogółem fantasy (w końcu Mocarny Krasnolud). 

Jak ja to robię? Tworzę sam efekty, przejściówki, wszelkiego rodzaju grafiki, dźwięki i animacje, od czasu do czasu robię odpowiedni facepaint'ing i... wchodzę live! Wznoszę toasty, prowadzimy różnego rodzaju dyskusje, a czasem jak to na Twitchu w coś gram. Na bieżąco wymyślam gagi, w zależności od sytuacji. Przykład? Proszę bardzo : 

https://clips.twitch.tv/BlushingStylishZebraDoritosChip

https://clips.twitch.tv/OnerousBoredHyenaDancingBanana

Na Twitchu staram się robić, jak najlepsze show, jako krasnolud... tak. Krasnolud. Przez moją dość długą brodę, na której od czasu do czasu zawisną młoty Thora, krępą budowę ciała i niezbyt wysoki wzrost jak na niedoszłego koszykarza, dostałem taką ksywę - Najwyższy z krasnoludów - mocarny krasnolud. Więc pomyślałem, żeby już tak zostało. I oto jestem na Twitchu... sam... wilki jakieś. No właśnie, nie tak do końca sam.  Miałem naprawdę sporo szczęścia, bo na moje streamy wchodzą ludzie, którzy pamiętają mnie jeszcze z czasów radia, a doszło również naprawdę sporo, niesamowicie fajnych ludzi, którzy są ogromną częścią tego kanału. Jak to zawsze mawiam, to widzowie są paliwem dla streamera! 

Twitch stał się moją ogromną pasją! Reazlizuje w niej wszystkie swoje "ciągutki" do kreatywności - prowadzenie live, grafika 3D  i 2D, animacje, tworzenie dzwiekow, wymyślanie nowych gagów, podcast, rozmowy z widzami i granie w gry....

Mam wieloletnie doświadczenie jako grafik 3D, 2D animator, tworzyłem concepty i projekty sprzętu sportowego, wcześniej pracowałem przy tworzeniu gier, a nawet w pewnym momencie zacząłem być indie developerem. Robiłem animacje, 3D wizualizacje,  mam dość bogatą bibliotekę graficzną, w którą inwestowałem z roku na rok coraz bardziej, aby zoptymalizować swój czas pracy. Teraz z tej bibloteki również korzystam przy tworzeniu niektórych przejść czy efektów, lwią część nadal robię sam od podstaw, nikt mi nie pomagał przy realizacji i zdarzały się różnego rodzaju absurdy, że aby nagrać nową przejściówkę, musiałem sam uderzyć się młotem w hełm....

Aha... zapomniałem powiedzieć, że również udało mi się przeprowadzić bardzo ekskluzywny wywiad z samym ... Diablo! 

https://www.twitch.tv/videos/287819103

Skoro kanał się rozwija, rozrasta, po co mi Patroni?  Prawda jest taka, że ...Cóż... Kanał się rozwija, ale znamy wszyscy realia. Praca, obowiązki, rodzina... i stream ;) Jest coraz ciężej to wszystko pogodzić, pomysłów narasta, snu brakuje, natomiast chęci i ogromna pasja rosną.

Początkowo kanał był mieszany (polsko - angielski, przez co czasem po średnio wyspanej nocy miksowałem język na żywo ;) ) 

https://clips.twitch.tv/ObeseFlirtyJellyfishFutureMan

Później wszyscy mi doradzali, żebym spróbował w języku angielskim, z tego względu, że tam rozwinę skrzydła. Kanał rzeczywiście  się rozrastał, przybywało widzów, ale... ogromna część widzów była z Polski. Mimo wszystko czasami zdarzały mi się wizyty większych streamerów, a także mój klip został użyty przez kanał na yt montujący również filmy z Path of Exile. 

https://www.youtube.com/watch?v=dl0G3wedXTg&feature=youtu.be&t=207&fbclid=IwAR1aDOia0TfZj_JlRF_XnnhJS4D7K-HDSWWEGZ7Y52yVhvopnaH_qayTbOU

A teraz coś zupełnie z innej beczki :

https://clips.twitch.tv/CoyElegantAntelopePJSalt

Z uwagi na to, że mieszkam za granicą (w UK) , bardzo tęskno mi za Polską i językiem polskim. Momentem przełomowym była decyzja, którą podjąłem za namową innego streamera, żebym wrócił do języka polskiego. Zapewniał mnie, że widzowie się znajdą na mój content. Tak też się stało, a ja bardzo chciałbym dalej streamować w rodzimym języku i przede wszystkim chciałbym zacząć streamować częściej, tworzyć nowe efekty, nowe animacje i nowe gagi, żeby cały czas zaskakiwać wszystkich!

https://www.facebook.com/PowerDwarf/videos/2160788880834520/

https://www.facebook.com/PowerDwarf/videos/2160131710900237/

Z góry dziękuję wszystkim Patronom i jak to mawiam na kanale SKOL! 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem