Avatar użytkownika

Krzysztof Tomczak

13
patronów
705 
miesięcznie
21 195 
łącznie
13
patronów
705 zł 21 195 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

25 zł miesięcznie
Wstępujesz w szeregi Bractwa Grymierza i zyskujesz dozgonną wdzięczność od Najstarszego Brata. Jako podziękowanie zostaniesz wpisany na listę Braci która wyświetlać się będzie na początku streama oraz Twój nick pojawi się w odpowiedniej rubryce pod streamem. Otrzymasz też unikatową rangę Skryby na serwerze discord która odznaczy Cię za Twoje wsparcie. Bractwo dziękuje Ci że jesteś!
45 zł miesięcznie
Jako doświadczony członek Bractwa Grymierza zostajesz odznaczony rangą Starszego Rycerza na serwerze discord oraz Twój nick pojawi się na liście osób które będą wyświetlane przed rozpoczęciem streama oraz w odpowiedniej rubryce pod streamem. Ten próg kwotowy pozwoli na szansę wygrania co trzymiesięcznej paczki przygotowanej przeze mnie w której będzie można zgarnąć Customowy Kubek zaprojektowany przeze mnie i/lub moją narzeczoną (będą one unikatowe i nie będzie można nabyć ich w żaden inny sposób), odręczny list z podziękowaniem od Najstarszego Brata, fanty związane z bractwem (nalepki, breloczek? itp.) oraz jakiś gadżet związany z grami. Każdy miesiąc bycia patronem zwiększa Twoją szansę na wygraną, czyli trzy miesiące patronatu potrajają szansę na wygranie paczki względem osoby która będzie miała miesięczny staż patronatu. Bractwo dziękuje Ci że jesteś!
75 zł miesięcznie
Jako jeden z najbardziej oddanych Braci zostaniesz odznaczony rangą Starszego na serwerze discord oraz Twój nick pojawi się na liście osób które będą wyświetlane przed rozpoczęciem streama oraz w odpowiedniej rubryce pod streamem. Ten próg kwotowy pozwoli na szansę wygrania co trzymiesięcznej paczki przygotowanej przeze mnie w której będzie można zgarnąć Customowa koszulkę zaprojektowany przeze mnie i/lub moją narzeczoną (będzie one unikatowe i nie będzie można nabyć jej w żaden inny sposób), odręczny list z podziękowaniem od Najstarszego Brata, fanty związane z bractwem (nalepki, breloczek? itp) oraz jakiś gadżet związany z grami a do tego wszystkiego osoba która wygra dane losowanie dostanie pudełkową wersję gry na jakąkolwiek konsolę lub komputer przez ów osobę wybraną (oczywiście nie będą to gry z kosza za 5zł). Każdy miesiąc bycia patronem zwiększa Twoją szansę na wygraną, czyli trzy miesiące patronatu potrajają szansę na wygranie paczki względem osoby która będzie miała miesięczny staż patronatu. Bractwo dziękuje Ci że jesteś!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Krzysztof Tomczak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Gracz od zawsze. Nerd od urodzenia. Zapalony czytelnik komiksów. Streamuje i gram we wszystko co podpowie serce, nie ograniczam się gatunkowo ani sprzętowo.
Kucharz z zawodu i zamiłowania ❤
Aktualnie gram na: PC, XSX,PS5, Switch, X360, PS3, Xbox, GameCube, Wii, PS2, GBA, NES, SNES, PS1.

                                                                   Witaj wędrowcze
Trochę o nas:

Część z Was już mnie zna ale dla tych co jeszcze nie mieli okazji mnie poznać, na imię mam Krzysztof ale poznasz mnie pod nickiem ProNoobSkilz. Jestem założycielem i wyższym starszym w Bractwie Grymierza. Czym się zajmuje? Od 2020 roku zacząłem swoją przygodę ze streamowaniem na Twitch.tv, w ciągu dwóch lat udało nam się stworzyć bogate community które przeistoczyło się we wcześniej wspomniane Bractwo Grymierza. Jest to miejsce stworzone przeze mnie z myślą o graczach i osobach które szukają odpoczynku od świata zewnętrznego, którzy po ciężko spędzonym dniu w pracy/szkole szukają sanktuarium w którym mogą spędzić swój wolny czas, porozmawiać ze mną czy z innymi braćmi na wszelakie tematy, niekiedy obejrzeć mało popularne tytuły z różnych starszych konsol, ale też nowsze premierowe tytuły które dopiero co wyszły. Na kanale znajdziecie tak naprawdę wszystko, od grania właśnie w przeróżne tytuły, po jeżdżenie na kierownicy, robieniu speedrunów, streamów z kuchni czy streamów IRL.

Trochę o mnie:

No dobra, ale teraz trochę o mnie - z zawodu jestem kucharzem, zanim zacząłem przygodę ze streamami to było moje źródło utrzymania. Kocham gotować i nadal jest to w moim sercu, głównie z jednego powodu - uwielbiam robić dobrze ludziom (tak, napisałem tak). Kiedy zacząłem streamować zauważyłem że można połączyć moje dwie ukochane rzeczy czyli granie i sprawianie przyjemności innym w jedność, tak więc postanowiłem pójść na całość i zawiesić swoją działalność związana z pracą w gastronomii na rzecz streamowania. Aktualnie pracuję w PayPalu, zajmuję się super ciekawymi sprawami (joke), ale dzięki tej pracy jestem w stanie utrzymać się przy życiu i ustawić harmonogram pracy tak żeby nie wadził z harmonogramem streamowania, czego niestety nie dało się zrobić pracując na kuchni. Mam najwspanialszą narzeczoną na świecie która wspiera mnie w całości w tym co robię i gdyby nie ona to by mnie w tym miejscu gdzie jestem nie było.

Dlaczego warto wspierać?

Staram się tworzyć dość unikalny content na Twitch.tv przy czym stawiam przede wszystkim na kontakt z community, indywidualne rozmowy z każdym z członków, na tym aby każdy z Bractwa czuł się jak u siebie w domu. Nie ma tutaj lepszych czy gorszych, każdy zasługuję na odrobinę szacunku i miejsca w którym może się poczuć bezpiecznie i tym właśnie ma być Bractwo Grymierza. Przez dwa lata prowadzenia kanału, wyrobiliśmy sobie już eventy które wpisały się jako "Standard" naszego community. 

Jednym z nich jest Kalendarz Graczwentowy który miał już dwie edycję, jedną w 2020 roku, a drugą w 2022 roku. Ale co to ten Kalendarz?! Ano jak się domyślacie, to taka moja wersja Adwentu skierowana dla każdego kto uczestniczy na streamie, czyli przez 24 dni rozdaję gry w postaci kodów Steam (niestety póki co trzymamy się wersji steam z racji tego że większość ma dostęp do tej platformy). Ale tak na przykład w roku 2021 rozdaliśmy aż 99 gier przez cały event z czego 24 były ufundowane przeze mnie a reszta powędrowała z rąk community. Dzielenie się dobrem jest piękne!

Tutaj przykładowa grafika z zeszłorocznego eventu:

Kolejnym eventem jest Zlot Bractwa Grymierza - póki co odbyła się jedna edycja w 2021. No tutaj jak można się domyślić jest to zlot dla wszystkich chętnych który ma miejsce w Poznaniu. Impreza mimo tego że po raz pierwszy zjednoczyła około 35 sobie "obcych" osób w znaczeniu takim że znali się tylko z internetu, okazała się strzałem w dziesiątkę, do tego stopnia że wpisała się w nasz coroczny spis wydarzeń a kolejny zlot będzie miał miejsce już w tym roku a dokładnie w Lipcu!

A tutaj wideo z zeszłorocznego zlotu:


Ale Krzysztof, przecież to wszystko było zanim założyłeś Patronite, dlaczego wspierać? Przyszłość nie jest nam znana, ale każdy jakieś plany na ten czas stara się mieć. Jakie są moje plany? Chciałbym poszerzać tworzenie tego pięknego uniwersum, między innymi w planach jest założenie strony internetowej która zajmowała by się tworzeniem "oryginalnych" jak i szczerych recenzji na temat współczesnych gier i nie tylko. Chciałbym żeby to miejsce nie było obarczone jakimiś "narzuconymi" wytycznymi odnośnie recenzji, pisało szczerze o tym co boli a co cieszy w danym tytule, było szczere do bólu nawet jeśli często oznaczałoby to brak współpracy ze strony wydawców przy podsyłaniu kopii recenzenckich. Mam wrażenie że branża gier zmierza w złym kierunku, i chciałbym (razem z Wami) ten kierunek naprostować. Co dalej? Kto wie? Może jakiś kanał na YouTube, poszerzający recenzje o te w wersje wideo.

Progi:

Prócz wymienionych nagród osoby na drugim i trzecim progu, będą miały szansę na wygranie Giga Ultra Chad paczki w której przez cały rok będę zbierał fanty, pamiątki, koszulki, kubki i rzeczy związane z moją twórczością - możliwe jakiś Sexy Kalendarz na następny rok, kto wie? - będzie to najbardziej unikatowa paczka która powędruje do wygranej osoby. Aby wziąć udział w losowaniu należy mieć co najmniej trzy miesięczny staż w którymkolwiek z wyżej wymienionych poziomów Patronatu.

Cele Autora

Zabezpieczenie Bractwa
  • 700 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Osiągniecie tego celu pozwoli mi na ten moment opłacić wszystkie koszty firmowe, da nam to spokój i pewność tego że możemy sobie działać bez większego problemu. Dziękuję!
Dozbrojenie Bractwa
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 795 zł brakuje
47%
Próg ten prócz tego że pozwoli opłacić rachunki związane z prowadzeniem firmy, pozwoli na dodatkowy zakup gier/konsol/sprzętu czy czegokolwiek innego co poprawi jakość streamów. Pozwoli mi też częściej organizować jakieś dodatkowe eventy typu wyjazd na giełdę z kamerką w teren czy chociażby zboostowanie nagród na wyścigi kul sami wiecie jakich.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Krzysztof Tomczak już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Oskar Cichoński
Oskar Cichoński
75 zł
Xenon
Xenon
45 zł
Nap0chybel
Nap0chybel
45 zł
Bartłomiej Witczak
Bartłomiej Witczak
25 zł
Kuba Cisoń
Kuba Cisoń
75 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.