Krzysztof Tomczak

W Patronite od 05.04.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 556

Liczba Patronów: 879

Zostań Patronem
Kup na prezent
18 patronów
990 miesięcznie
11 830 łącznie
Gracz od zawsze. Nerd od urodzenia. Zapalony czytelnik komiksów. Streamuje i gram we wszystko co podpowie serce, nie ograniczam się gatunkowo ani sprzętowo.
Kucharz z zawodu i zamiłowania ❤
Aktualnie gram na: PC, XSX,PS5, Switch, X360, PS3, Xbox, GameCube, Wii, PS2, GBA, NES, SNES, PS1.

O Autorze

                                                                   Witaj wędrowcze
Trochę o nas:

Część z Was już mnie zna ale dla tych co jeszcze nie mieli okazji mnie poznać, na imię mam Krzysztof ale poznasz mnie pod nickiem ProNoobSkilz. Jestem założycielem i wyższym starszym w Bractwie Grymierza. Czym się zajmuje? Od 2020 roku zacząłem swoją przygodę ze streamowaniem na Twitch.tv, w ciągu dwóch lat udało nam się stworzyć bogate community które przeistoczyło się we wcześniej wspomniane Bractwo Grymierza. Jest to miejsce stworzone przeze mnie z myślą o graczach i osobach które szukają odpoczynku od świata zewnętrznego, którzy po ciężko spędzonym dniu w pracy/szkole szukają sanktuarium w którym mogą spędzić swój wolny czas, porozmawiać ze mną czy z innymi braćmi na wszelakie tematy, niekiedy obejrzeć mało popularne tytuły z różnych starszych konsol, ale też nowsze premierowe tytuły które dopiero co wyszły. Na kanale znajdziecie tak naprawdę wszystko, od grania właśnie w przeróżne tytuły, po jeżdżenie na kierownicy, robieniu speedrunów, streamów z kuchni czy streamów IRL.

Trochę o mnie:

No dobra, ale teraz trochę o mnie - z zawodu jestem kucharzem, zanim zacząłem przygodę ze streamami to było moje źródło utrzymania. Kocham gotować i nadal jest to w moim sercu, głównie z jednego powodu - uwielbiam robić dobrze ludziom (tak, napisałem tak). Kiedy zacząłem streamować zauważyłem że można połączyć moje dwie ukochane rzeczy czyli granie i sprawianie przyjemności innym w jedność, tak więc postanowiłem pójść na całość i zawiesić swoją działalność związana z pracą w gastronomii na rzecz streamowania. Aktualnie pracuję w PayPalu, zajmuję się super ciekawymi sprawami (joke), ale dzięki tej pracy jestem w stanie utrzymać się przy życiu i ustawić harmonogram pracy tak żeby nie wadził z harmonogramem streamowania, czego niestety nie dało się zrobić pracując na kuchni. Mam najwspanialszą narzeczoną na świecie która wspiera mnie w całości w tym co robię i gdyby nie ona to by mnie w tym miejscu gdzie jestem nie było.

Dlaczego warto wspierać?

Staram się tworzyć dość unikalny content na Twitch.tv przy czym stawiam przede wszystkim na kontakt z community, indywidualne rozmowy z każdym z członków, na tym aby każdy z Bractwa czuł się jak u siebie w domu. Nie ma tutaj lepszych czy gorszych, każdy zasługuję na odrobinę szacunku i miejsca w którym może się poczuć bezpiecznie i tym właśnie ma być Bractwo Grymierza. Przez dwa lata prowadzenia kanału, wyrobiliśmy sobie już eventy które wpisały się jako "Standard" naszego community. 

Jednym z nich jest Kalendarz Graczwentowy który miał już dwie edycję, jedną w 2020 roku, a drugą w 2022 roku. Ale co to ten Kalendarz?! Ano jak się domyślacie, to taka moja wersja Adwentu skierowana dla każdego kto uczestniczy na streamie, czyli przez 24 dni rozdaję gry w postaci kodów Steam (niestety póki co trzymamy się wersji steam z racji tego że większość ma dostęp do tej platformy). Ale tak na przykład w roku 2021 rozdaliśmy aż 99 gier przez cały event z czego 24 były ufundowane przeze mnie a reszta powędrowała z rąk community. Dzielenie się dobrem jest piękne!

Tutaj przykładowa grafika z zeszłorocznego eventu:

Kolejnym eventem jest Zlot Bractwa Grymierza - póki co odbyła się jedna edycja w 2021. No tutaj jak można się domyślić jest to zlot dla wszystkich chętnych który ma miejsce w Poznaniu. Impreza mimo tego że po raz pierwszy zjednoczyła około 35 sobie "obcych" osób w znaczeniu takim że znali się tylko z internetu, okazała się strzałem w dziesiątkę, do tego stopnia że wpisała się w nasz coroczny spis wydarzeń a kolejny zlot będzie miał miejsce już w tym roku a dokładnie w Lipcu!

A tutaj wideo z zeszłorocznego zlotu:


Ale Krzysztof, przecież to wszystko było zanim założyłeś Patronite, dlaczego wspierać? Przyszłość nie jest nam znana, ale każdy jakieś plany na ten czas stara się mieć. Jakie są moje plany? Chciałbym poszerzać tworzenie tego pięknego uniwersum, między innymi w planach jest założenie strony internetowej która zajmowała by się tworzeniem "oryginalnych" jak i szczerych recenzji na temat współczesnych gier i nie tylko. Chciałbym żeby to miejsce nie było obarczone jakimiś "narzuconymi" wytycznymi odnośnie recenzji, pisało szczerze o tym co boli a co cieszy w danym tytule, było szczere do bólu nawet jeśli często oznaczałoby to brak współpracy ze strony wydawców przy podsyłaniu kopii recenzenckich. Mam wrażenie że branża gier zmierza w złym kierunku, i chciałbym (razem z Wami) ten kierunek naprostować. Co dalej? Kto wie? Może jakiś kanał na YouTube, poszerzający recenzje o te w wersje wideo.

Progi:

Prócz wymienionych nagród osoby na drugim i trzecim progu, będą miały szansę na wygranie Giga Ultra Chad paczki w której przez cały rok będę zbierał fanty, pamiątki, koszulki, kubki i rzeczy związane z moją twórczością - możliwe jakiś Sexy Kalendarz na następny rok, kto wie? - będzie to najbardziej unikatowa paczka która powędruje do wygranej osoby. Aby wziąć udział w losowaniu należy mieć co najmniej trzy miesięczny staż w którymkolwiek z wyżej wymienionych poziomów Patronatu.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Alicja MadnessReturns
Alicja MadnessReturns
Próg: 45 zł
Sjuv_RPG
Sjuv_RPG
Próg: 45 zł
MonoRekin
MonoRekin
Próg: 45 zł
Oskar Cichoński
Oskar Cichoński
Próg: 75 zł
Nap0chybel
Nap0chybel
Próg: 45 zł
Bartek Małek
Bartek Małek
Próg: 75 zł