Profesor Chris

W Patronite od 26.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1041

Liczba Patronów: 625

Zostań Patronem
Kup na prezent
29 patronów
420 miesięcznie
26 725 łącznie
Profesor Chris - Vlogi motoryzacyjne, porządna dawka humoru i wiedzy technicznej.

O Autorze

SIEMA! 

Z TEJ STRONY PROFESOR CHRIS 

 

KILKA SŁÓW O MNIE!

Jestem Krzysztof i od dzieciaka zajmuje się mechaniką, pasja zaczęła się od naprawiania motorowerów spędzając całe wieczory w garażu po lekcjach w szkole podstawowej. Od kilku lat prowadzę kanał na YT w którym omawiam techniczne ciekawostki, przekazując wiedzę w przystępny sposób.

Główne założenie kanału to produkcje o tematyce motoryzacyjno-warsztatowej pokazanej w nietuzinkowy i oryginalny sposób, ma być śmiesznie ale z morałem. Filmy zawierają ironię a nawet sarkazm często wymagają przemyślenia. Staram się walczyć ze stereotypami panującymi w naszym społeczeństwie oraz z ogólnie pojętym chamstwem. Nie jestem alfą i omegą nie wszystkie moje wypowiedzi należy traktować jako pewnik (myślę że 50% tego co mówię to prawda:).

 

Na początku nie spodziewałem się, że kogoś w ogóle będzie interesowała tematyka – czyli naprawa samochodów. Dla mnie to była codzienność, gdyż jest to moja praca od wielu lat. Zacząłem publikować pierwsze materiały raczej dla zabawy, nie sądząc, że spotkają się one z szerszym zainteresowaniem. Gdy zauważyłem, że moje filmy podobają się, są coraz chętniej oglądane, zdecydowałem się podejść do ich produkcji bardziej na serio, tworzyć treści bardziej wartościowe.

Możesz tutaj dołożyć się do mojej pracy co pozwoli mi wykonywać bardziej zaawansowane i ciekawe projekty i materiały techniczne.

 

ZNACIE MOJE FILMIKI TECHNICZNE:

ORAZ TE DLA BEKI...

Dzięki i Pozdrawiam!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika