Projekt Kampania

W Patronite od 08.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1386

Liczba Patronów: 1421

Zostań Patronem
3 patronów
70 miesięcznie
925 łącznie
Witam Cię serdecznie na profilu Projekt Kampania! To wspaniałe miejsce dla wszystkich miłośników broni pancernej, do którego zapraszam także i Ciebie! "Projekt Kampania" składa się z wielu elementów. Są to m.in. kanał na YouTube, strony na Facebook'u oraz Instagramie, a także darmowa gra planszowa!

O Autorze

Serwus! Witam Cię na profilu „Projekt Kampania” na Patronite! Wielkie dzięki za zainteresowanie naszą działalnością! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Pozwól, że opowiem Ci co nieco o tym, czym jest „Projekt Kampania” i dlaczego warto go wspierać.

Historia

Początek naszego projektu miał miejsce kilka lat temu, na początku 2014 roku. Początkowo jego jedynym założeniem było stworzenie darmowej gry planszowej, a wręcz systemu bitewnego o tematyce broni pancernej. Prace nad grą prowadzone były bardzo powoli, ale w lipcu 2018 roku ujrzała ona światło dzienne. Jej nazwa to po prostu „Kampania” i od niej nazwę ma nasze przedsięwzięcie. Jako jej uzupełnienie od tego samego roku prowadzimy na portalu Facebook stronę o tej samej nazwie. Znajdziecie na niej informacje o naszej grze, ale także ogólnie o broni pancernej. Od 2018 roku na YouTube prowadzimy kanał pod nazwą „Projekt Kampania”, którego celem jest prezentacja naszej gry, a także szerzenie informacji na temat czołgów. To właśnie w głównej mierze nasz kanał chciałbym rozwinąć przy pomocy Patronite.

Obecnie

W chwili obecnej nasza działalność skupia się na rozwijaniu naszych trzech bieżących projektów. Głównym z nich jest kanał na YouTube, który oprócz promocji naszego darmowego systemu bitewnego służy popularyzacji wiedzy na temat broni pancernej. Tworzone przez nas materiały cieszą się wysokimi ocenami i dużym zainteresowaniem. Staram się często poruszać tematy, o których wiedza w naszym kraju jest niewielka. Jednym z tego przykładów jest film o chińskich czołgach po II wojnie światowej zamieszczony na naszym kanale. Nasz system bitewny jest cały czas rozwijany. Dodawane są nowe kraje, pojazdy, a także mechaniki. O tym, jak mniej więcej wygląda nasza gra, możecie dowiedzieć się z filmu prezentującego rozgrywkę na naszym kanale. Również ważnym aspektem naszej twórczości jest stale działający profil naszego projektu na Facebook’u, na którym regularnie pojawiają się nowe posty.

Przyszłość

Przyszłość naszego projektu widzimy jako dalszy rozwój wymienionych przedsięwzięć. Aby realizować je jeszcze lepiej, zdecydowaliśmy się na założenie profilu na Patronite. Uzyskane w ten sposób środki chcemy przeznaczyć na jeszcze szybszy  i bardziej różnorodny rozwój. Zgromadzone fundusze chcemy zainwestować w pozyskiwanie nowych źródeł tak, aby nasze filmy, wpisy i mechaniki systemu bitewnego miały jeszcze wyższy poziom merytoryczny. Nie bez znaczenia jest też finansowanie podróży do muzeów i na zloty militarne, z których relacje pojawią się na kanale. Dodatkowo pozostaje także aspekt techniczny, czyli wymiana użytkowanego przeze mnie sprzętu, która pozwoli na tworzenie materiałów w jeszcze lepszej jakości, a także rozpoczęcie projektów, które do tej pory były niemożliwe z powodu ograniczeń technicznych.

Podsumowanie

Wielkie dzięki za przeczytanie do końca. Mam nadzieję, że zainteresowałem Cię naszym projektem. Jak widzisz, jest to inicjatywa prowadzona rzetelnie od kilku lat, która stale rozwija swoją działalność. Jeżeli zdecydujesz się nas wesprzeć, będziemy Ci bardzo wdzięczni! Z pewnością przyczyni się to do rozwoju „Projekt Kampania”.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni