Magazyn Kulturalny "Projektor"

W Patronite od 07.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1617

Liczba Patronów: 1798

Zostań Patronem
3 patronów
75 miesięcznie
155 łącznie
Magazyn Kulturalny "Projektor" to czasopismo wydawane od 2013 r. Redakcja mieści się w Kielcach, w ośrodku kultury postindustrialnej "Baza Zbożowa". Piszemy o literaturze, teatrze, filmie, komiksie, muzyce i sztukach plastycznych. Redaktorem naczelnym czasopisma jest Paweł Chmielewski

O Autorze

"Projektor" - magazyn kulturalny.

Poświęcony literaturze, teatrowi, muzyce współczesnej, filmowi, komiksowi, sztukom plastycznym. Wydawca - Stowarzyszenie Twórcze "Zenit". Każdy z numerów rozpoczyna tzw. "temat główny" (dotychczas były nim m.in. "Przestrzeń miejska", "Natura a kultura", "Witold Gombrowicz", "Joseph Conrad", "Opowieści obrazkowe", "Eksport", "Henryk Sienkiewicz", "Gry komputerowe", "Groza", "Przestrzenie postindustrialne"). Redaktorem naczelnym czasopisma (i założycielem) jest Paweł Chmielewski. 

Magazyn to również wydawnictwo, które publikuje przede wszystkim książki popularnonaukowe i komiksy. Organizujemy również festiwal "Kieleckie Prezentacje Komiksowe". 

Magazyn wychodzi od roku 2013, a dotychczas ukazało się 39 numerów czasopisma. Redakcja mieści się w ośrodku postidustrialnym (dawna baza transportowa MO) przy ulicy Zbożowej w Kielcach. Stąd nazwa "Baza Zbożowa". Większość z numerów archiwalnych naszego magazynu jest dostępna za darmo na stronie http://www.projektorkielce.pl 

Oto okładka najnowszego numeru:

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Jarosław Ejsymont
Jarosław Ejsymont
Próg: 35 zł
Damian Lubanski
Damian Lubanski
Próg: 35 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł