Prometej Wyzwolony

W Patronite od 10.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1495

liczba Patronów: 1274

1 patron
10 zł miesięcznie
20 zł łącznie

Regularna praca nad odtworzeniem i deszyfracją naszego języka, publikowanie efektów pracy poprzez kanał Prometeusz Wyzwolony

3 400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 390 zł

brakuje

Odkrycia językowe o których opowiadam w swoich filmach rzucają nowe światło na historię naszego kraju i narodu.

Swoimi odkryciami mam zamiar dzielić się poprzez swój kanał na Youtube, finalnie chciałbym również dokonać ich kompilacji w formie książkowej.

Uważam, że nasz język jest kluczem do historii i filologii. Moim celem jest całkowita rekonstrukcja i pełna deszyfracja naszego języka - dokonanie tego byłoby prawdziwą rewolucją i całkowicie zmieniłoby postrzeganie świata jaki znamy dzisiaj.

W swojej pracy póki co nie mogę liczyć na pomoc "specjalistów". Uważam jednak, że jestem na dobrej drodze aby samemu rozpracować naszą mowę i przekazać tą wiedzę Rodakom.

Wsparcie finansowe jakie mogę otrzymać przez Patronite bardzo mi pomoże - zapewni mi niezbędny czas i energię, które będe mógł zainwestować w dalszą pracę, pozwoli mi także podnieść jakość moich nagrań.

W pierwszej kolejności chcę zainwestować w oprawę techniczną moich filmów. Planuję kupić porządną kamerę, tło. oświetlenie. Następnie chcę nabyć interaktywną tablicę aby dokonywać "na żywo" rozbijania słów na "pierwiastki" i lepiej wizualizować przekształcenia językowe zachodzące w naszym języku. Mam wiele inych pomysłów, które będe wprowadzał w dalszej perspektywie a których celem jest zwiększanie jakości nagrań a także dotarcie do większej grupy odbiorców.

Publikowanymi na bieżąco filmami chcę przyczynić się do budowania i wzmacniania dumy narodowej, kultywowania pamięci przodków i ich wspaniałych dokonań. Filmy, które nagrywam dotyczą nie tylko języka - poruszają kwestie społeczne, duchowe i wiele innych, ale wszystko co opowiadam jest ze sobą powiązane i ma na celu szeroko pojęte poszerzanie świadomości, propagowanie nieoczywistej wiedzy a także odsłanianie ukrytych mechanizmów, które stoją na drodze do wolności jednostki w naszym kraju.

Kompilacja wiedzy o naszym języku w formie książki o roboczym tytule "Powrót do ŻRÓDŁA"

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 990 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego progu - prowadzac nadal kanał Prometeusz Wyzwolony - zacznę pisać książkę, która zbierze i połączy wszystkie informacje o języku publikowane poprzez mój kanał na Youtube. Ksiązka ( być może pierwsza z wielu ) będzie skupiać się na zrekonstruowanym języku i treściach jakie ze sobą niesie. Przypomni Polakom naszą mowę i umożliwi nowe spojrzenie na dzieje naszego narodu w oparciu o ponadczasowe prawdy ukryte w naszym języku. To co zostawili dla nas przodkowie - zostanie na nowo odkryte.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni