Przepisy Joli

W Patronite od 19.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2090

Liczba Patronów: 1613

Zostań Patronem
PrzepisyJoli - jeden z największych zbiorów najlepszych, sprawdzonych przepisów na codzienne obiady, sałatki, ciasta przygotowanych przez Jolę i Grzegorza :)

O Autorze

PRZEPISY JOLI - NAJLEPSZE, SPRAWDZONE PRZEPISY 

Mam na imię Jola i wraz z Grzegorzem zapraszam Was do wspólnego gotowania.

Przygotowaliśmy dla Was sprawdzone przepisy, które pokochała cała nasza rodzina. Na naszej stronie http://www.przepisyjoli.com znajdziecie przepisy na ciasta, desery, obiady, przekąski i przepyszne, kolorowe sałatki. Na stronie znajdziecie ponad 2000 przepisów.

 

Nie chcecie przegapić żadnego nowego przepisu?

 • Zainstalujcie darmową aplikację PRZEPISY JOLI :) Będziecie dostawać powiadomienia z przepisami i poradami kulinarnymi bezpośrednio na Wasze komórki.
   
 • Subskrybujcie też mój kanał na YouTube (wystarczy kliknąć tutaj: PRZEPISY JOLI NA YOUTUBE).


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem